Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Ma voltam a lakatosnál. A hétvégén ki lesz cserélve a tanknál a lemez.

De volt ott egy citromsárga astra amit most festettek épp összerakja.

95 utáni volt, ugyanolyan 1.7tds isuzu mint az enyém. De ami érdekes számomra, hogy SPORT változat.

Nem is tudtam hogy ilyet is gyártottak.

A teljes festése 280eFt volt.

Link to comment
Megosztás:

Én nemtudom..de még az is tapasztalat, hogy az emberek kb 80%-a nem tudja pontosan, hogy mi az irányítószáma, vagy hogy utcán vagy úton lakik... Bár van durvább is...Magát a várost nemtudja :D És én kezdek el nyomozgatni utca/irányítószám alapján. Ha az irányítószám is el van rontva...akkor ájm szorri törlés a rendszerből ^_^

Egyik haverom telefonos hitelügyintéző. Ő mutogatott diktafonos felvételeket. Ha nagyon nagy barmot fognak akkor kihangosítják, és együtt hallgatják :P ;) Mesélt egy kisebbségi emberkéről, akinek a nevét kellett volna megtudni. Elmondta a nevét (arra nem emlékszem) és 3. névnek azt hogy "vinetú" Az ember nem tudta megmondani hogy ez most becenév, vagy benne van a személyiében. A végén megszámoltatták vele a személyin a név részleteket (me' olvasni se ment ;) ) és mivel csak 2 darab volt, így hagyták az indián-vonalat. A kedvencem az egy egész rövid volt. "...ezért lenne szükségem hitelre"

"jó, egy névre lenne szükségem"

"őőő... azt muszáj megadni? körözés alatt állok"

:D :P :P

Link to comment
Megosztás:

Egyik haverom telefonos hitelügyintéző. Ő mutogatott diktafonos felvételeket. Ha nagyon nagy barmot fognak akkor kihangosítják, és együtt hallgatják :D ^_^ Mesélt egy kisebbségi emberkéről, akinek a nevét kellett volna megtudni. Elmondta a nevét (arra nem emlékszem) és 3. névnek azt hogy "vinetú" Az ember nem tudta megmondani hogy ez most becenév, vagy benne van a személyiében. A végén megszámoltatták vele a személyin a név részleteket (me' olvasni se ment :P ) és mivel csak 2 darab volt, így hagyták az indián-vonalat. A kedvencem az egy egész rövid volt. "...ezért lenne szükségem hitelre"

"jó, egy névre lenne szükségem"

"őőő... azt muszáj megadni? körözés alatt állok"

;) ;) :D

:P :P :P

Ez is jó lehet... :D Nekem olyan volt amikor ügyfeleztem és vettem fel a hirdetést, hogy kértem a bácsitól ( érthető, hiszem nem tudja tartani a lépést a modern világgal de azért nekünk vicces ) az e-mail címet amit legutóbb csináltam neki, és 1 kártyára felírtam hogy tegye el. Aztán mondom neki: Email címet legyen szives....Erre mondja; Debrecen, Piac utca... MOndom e-mail címet... Erre: Jaaaaa...jóóó.... Debrcen, Piac utca.... :D :D ;) Hát.. a regisztrációt törlhettem a pichába, új e-mail cím, új regisztráció + 20 perc fennakadás...sor erőteljesen kialakulás....torlódás...ügyféltérben háborgás... emberek nagyrésze bácsit szidás... égés.. :P

Link to comment
Megosztás:

:D ^_^ :P

Ez is jó lehet... ;) Nekem olyan volt amikor ügyfeleztem és vettem fel a hirdetést, hogy kértem a bácsitól ( érthető, hiszem nem tudja tartani a lépést a modern világgal de azért nekünk vicces ) az e-mail címet amit legutóbb csináltam neki, és 1 kártyára felírtam hogy tegye el. Aztán mondom neki: Email címet legyen szives....Erre mondja; Debrecen, Piac utca... MOndom e-mail címet... Erre: Jaaaaa...jóóó.... Debrcen, Piac utca.... ;) :D :P Hát.. a regisztrációt törlhettem a pichába, új e-mail cím, új regisztráció + 20 perc fennakadás...ügyféltérben háborgás... emberek nagyrésze bácsit szidás... égés.. :P

:P

Ügyfélszolgálat... Szép dolgok vannak ott :D :D

"nyomja meg az OK gombot!"

"Itt olyan nincs"

"deee... kell lennie"

".........................De nincs."

"Jó. Akkor mondja el mit lát a képernyőn!"

"Jaaah... hogy ott??"

:D ;)

Link to comment
Megosztás:

:D

Ügyfélszolgálat... Szép dolgok vannak ott ^_^ :P

"nyomja meg az OK gombot!"

"Itt olyan nincs"

"deee... kell lennie"

".........................De nincs."

"Jó. Akkor mondja el mit lát a képernyőn!"

"Jaaah... hogy ott??"

;) ;)

Gyáááá ember...ne tudd meg mik vannak... Ugye ez 2 nagy újságnak az ügyfélszolgálata,ahol dolgozok.. és be lehet jönni elolvasni a lefűzött újságokat.. Magyarán bejön, elveszi a pultról a friss újságot ami le van kötve 1 mappába, és ha kész,elolvasta, visszateszi..és csak 1 van ebből.. multkor :D Bejött egy ######i, meg bent volt egy öregasszony, egy ilyen tipikus dáma ( vastagon félrerúzsozott száj, arany minden újján, 20 kiló festék a fején ). Nah a csávó olvasta az újságot. Elkéri az öregasszony 1 pillanatra. odaadja, és az öregasszony nem adta vissza :P :P Na ekkor csávó mondta, hogy ajda már vissza és az öregasszony elkezd angolul dumálni, hogy hagyja őt békén. De a ######i vette az alapot, és visszadumált angolul, hogy kéri az újságot :P ÉS ELKEZDTEK ANGOLUL VESZEKEDNI. :D :D :D de a végén az öregasszony a végén már kiabált, meg az angolba kevert bele k.isten b...meg-et meg hasonló magyar trágár szavakat. Szerkesztőségből lejött 1 kolléga hozott le formanyomtatványokat, de amikor meghallotta és meglátta hogy az ügyfelek ANGOLUL ölik egymást annyira elkezdett nevetni, hogy teljesen kékhalál beállt nála. De nálam is ;)

Link to comment
Megosztás:

Az durva :D

Én ingyen lefestem bárki autóját, ha hoz festétek, monjuk diszperzitet ^_^ :P ;)

Ráadásul a motort is javítják (biztos nem lesz olcsó).

A futóművet is és ráadásként a kárpitot is(semmi baja szép fekete)

Annyit költenek arra a kocsira, hogy soha sem adja el.

Mert ezek után nem is akarom tudni hogy mennyit kérne érte.

Link to comment
Megosztás:

Ráadásul a motort is javítják (biztos nem lesz olcsó).

A futóművet is és ráadásként a kárpitot is(semmi baja szép fekete)

Annyit költenek arra a kocsira, hogy soha sem adja el.

Mert ezek után nem is akarom tudni hogy mennyit kérne érte.

Akkor én mit mondjak...? 1 éven belül ne tudd meg mennyit költöttünk rá.... :D

Link to comment
Megosztás:

És még csak nem is szép fekete a kárpitja ;) ^_^

Hát nem :P De legalább jó a futómű, mennek alá az új felnik gumikkal, motorban van max 8ezer kilóméter, satöbbi...és még most lesz fóliázva, még most lesz cserélve a szélvédő mert van benne 1 repedés...stb..stb... Szóval amit multkor elhatároztam, hogy sötétítés után nem költök rá többet...hát nem a fenét, már most megszegtem :D

Link to comment
Megosztás:

Hát nem ;) De legalább jó a futómű, mennek alá az új felnik gumikkal, motorban van max 8ezer kilóméter, satöbbi...és még most lesz fóliázva, még most lesz cserélve a szélvédő mert van benne 1 repedés...stb..stb... Szóval amit multkor elhatároztam, hogy sötétítés után nem költök rá többet...hát nem a fenét, már most megszegtem :D

Én ilyet nem határozok el. Minek hazudozzak magamnak? ^_^ :P ;) ( Most sincs pénzem, de már úton van a lapos 3-küllős A Vectra kormányom idefelé... XD )

Link to comment
Megosztás:

Hát nem ^_^ De legalább jó a futómű, mennek alá az új felnik gumikkal, motorban van max 8ezer kilóméter, satöbbi...és még most lesz fóliázva, még most lesz cserélve a szélvédő mert van benne 1 repedés...stb..stb... Szóval amit multkor elhatároztam, hogy sötétítés után nem költök rá többet...hát nem a fenét, már most megszegtem :D

Mennyire sötétítteted le? Mennyibe fog fájni? Én is gondolkodom rajta, aztán kéne valami támpont :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.