Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mi meg hűvösebb éghajlatra :D esküvőre meg lagziba ;) azt még valami taxisféle is leszek tán.. :D

Kerülöm a pályát amennyire csak adja a helyzet ^_^ tavaly is versenyzés lett belőle :D azut mikor megláttam a messziről már keményen villogó elfogókocsit úgy söpörtem ki a külsőbe mintha nagyon muszáj lett volna :P

Mi cimbiékkel valahogy leragadtunk Akaliban, csendes nyugodt hely, full korrekt árakkal :P :P

Kicsit sietősre vettem a hazafelét.. ;)

tcs befigyel azér :P

ha nektek ez a sietős akkor tudom mér kapom havonta a csekkeket...

Link to comment
Megosztás:

Mi meg hűvösebb éghajlatra :D esküvőre meg lagziba :D azt még valami taxisféle is leszek tán.. :D

Kerülöm a pályát amennyire csak adja a helyzet ^_^ tavaly is versenyzés lett belőle :P azut mikor megláttam a messziről már keményen villogó elfogókocsit úgy söpörtem ki a külsőbe mintha nagyon muszáj lett volna :P

Mi cimbiékkel valahogy leragadtunk Akaliban, csendes nyugodt hely, full korrekt árakkal :P :D

Kicsit sietősre vettem a hazafelét.. ;)

:D a zene az nem rossz!! :P ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

;) a zene az nem rossz!! ;) :P :P

:D :P tudom furcsa ízlésű egy diszkópatkány vagyok ^_^

Asszony imént csörög, a 4-esen ömlik az eső némi jéggel fűszerezve valahol Téglás környékén.. :D

Link to comment
Megosztás:

Na szevasztok!

Meggyűntem. :Dhát nem mondanám eseménytelennek a délutánt..

Előszöris.... Tele volt a megye rendőrökkel...hemzsegtek a zserbók..

másodszor....mértek.. ( szabályosan mentem :P )

harmadszor....Egy ugyanaz a viharfelhő HÁROMSZOR kapott el.... :D 1X nyírábrányban, 1X vámsopércsen, 1X amikor mentem be faterért a munkahelyére itt debrecenben

Csináltam egy pár fotót amikor mentem bele a felhőbe. ^_^

ilyen szabályos voltam ma

felhő 1

felhő 2

felhő 3

felhő 4

felhő 5

felhő 6

Link to comment
Megosztás:

Nem a sütik :P a bozótlakók.. ^_^

És még milyen férgek.... :D Fekete H astrából mértek

Hát találkoztam azokkal a rendőrökkel, kifele a 48ason 2 motorsrendőrrel, 1-el debrecen határában, 1-el vámospércs határában, visszafele 2-t láttam debrecenben, és amikor mentem faterhoz előttem állt 1....

Link to comment
Megosztás:

Na szevasztok!

Meggyűntem. :Dhát nem mondanám eseménytelennek a délutánt..

Előszöris.... Tele volt a megye rendőrökkel...hemzsegtek a zserbók..

másodszor....mértek.. ( szabályosan mentem ;) )

harmadszor....Egy ugyanaz a viharfelhő HÁROMSZOR kapott el.... :D 1X nyírábrányban, 1X vámsopércsen, 1X amikor mentem be faterért a munkahelyére itt debrecenben

Csináltam egy pár fotót amikor mentem bele a felhőbe. ^_^

ilyen szabályos voltam ma

felhő 1

felhő 2

felhő 3

felhő 4

felhő 5

felhő 6

Ha ott 90 volt a megengedett,akkor még rád is előzök. :D Szerintem olyan 78-80 körül mehettél,az ilyet akadályozásnak veszem. ;)

szerk. Az Én órámat alapul véve. :P

Link to comment
Megosztás:

Figyu már, nem tudsz valahol a városban helyeket ahol lézerrel üveget gravíroznak? ;) A Csapó 11.-ben voltam de ott a domború üveggel nem boldogulnak és mondom hátha te jobban ismersz helyeket :D az az igazság, hogy 2 boros poharat akarnánk névre szólóan gravíroztatni mert jövő héten mennénk lagziba de egy értelmes ötletünk sincs ezen kívül :P meg egy ajándékutalványon kívül.. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Figyu már, nem tudsz valahol a városban helyeket ahol lézerrel üveget gravíroznak? ;) A Csapó 11.-ben voltam de ott a domború üveggel nem boldogulnak és mondom hátha te jobban ismersz helyeket :D az az igazság, hogy 2 boros poharat akarnánk névre szólóan gravíroztatni mert jövő héten mennénk lagziba de egy értelmes ötletünk sincs ezen kívül :P meg egy ajándékutalványon kívül.. ^_^

Vagy fogsz két vágott plexi kockát, amibe gravírozni szoktak lézerrel, és belegravíroztatod a képeiket. Asszonypajtás kapja az uráét és fordítva. Vagy egy közös képüket. Olyan frankó cuccokat láttam a Kodaknál, hogy már tudom is mit kap anyuka az évfordulónkra. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Figyu már, nem tudsz valahol a városban helyeket ahol lézerrel üveget gravíroznak? ;) A Csapó 11.-ben voltam de ott a domború üveggel nem boldogulnak és mondom hátha te jobban ismersz helyeket :D az az igazság, hogy 2 boros poharat akarnánk névre szólóan gravíroztatni mert jövő héten mennénk lagziba de egy értelmes ötletünk sincs ezen kívül ;) meg egy ajándékutalványon kívül.. ^_^

Háát..Bocsi tesóm, de ilyen helyeket nemtudok. :P

Ha ott 90 volt a megengedett,akkor még rád is előzök. :P Szerintem olyan 78-80 körül mehettél,az ilyet akadályozásnak veszem. :P

szerk. Az Én órámat alapul véve. :D

Nem jártál tegnap véletlenül a faraktár-híd környékén? :P olyan 4 körül

Link to comment
Megosztás:

Vagy fogsz két vágott plexi kockát, amibe gravírozni szoktak lézerrel, és belegravíroztatod a képeiket. Asszonypajtás kapja az uráét és fordítva. Vagy egy közös képüket. Olyan frankó cuccokat láttam a Kodaknál, hogy már tudom is mit kap anyuka az évfordulónkra. :P :P

Áá, borosok akárcsak mi csak ugye ritkán jutok jófajtához és nagyon személyest akarunk :P

Háát..Bocsi tesóm, de ilyen helyeket nemtudok. :D

Nem jártál tegnap véletlenül a faraktár-híd környékén? ;) olyan 4 körül

Már megoldódott :D mire nem jó a rokonság ^_^

Nem ;) viszont a Fórumot 2x is megjártam ingyéparkolni :D :P

Link to comment
Megosztás:

Áá, borosok akárcsak mi csak ugye ritkán jutok jófajtához és nagyon személyest akarunk :D

Már megoldódott :D mire nem jó a rokonság ^_^

Nem ;) viszont a Fórumot 2x is megjártam ingyéparkolni :P :P

:P :P

Jaj fiúk... Szerintetek bemértek? ;) Most kicsit kezdek fosni... 50-60 között volt a mutató :D Bár csal..de akkoris. Most félek :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.