Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

jaja :P Bezzeg Te, még újvárosnál a hídnál is lejöttél, mert láttad hogy ott állok ;)

Amúgy az idegesít 1 kicsit az egészben, hogy megbeszéljük itt, vagy 3-4-5 ember mondja hogy akkor találkozunk, meg ott leszünk...Aztán ki van ott? Sanci, meg Lacika, na meg Ziziék..plusz a látogatók. Aztán ennyi.

És még nem is az hogy meló van mert vasárnap délután 13órától akár 18-19óráig... sztem nem sok ember dolgozik. Jó persze vannak akik..természetes. De akkoris... Nem mindenki.

Meg ez az előre beígérés.. " tuti megyek " féle szöveg..aztán semmi

Azt :D rodeóztunk a töltésen vagy 5-6 km-et mire megtaláltunk :D mondom megleplek már, csak azt vártam mikor esik le :D :P

Ja, viszont az a pár arc aki feltűnik 2 hónapban 1x a fórumon 4-5 beszólással (és itt most nem akarok megbántani senkit sem), hogy na megyek azt sehol sincs pont az szövegel, hogy......hagyjuk.. :P ezért mondom, hogy igazából nem érdekel ki jelenik meg, ha tiszteletét teszi örülök neki, ha nem akkor meg majd ígérget tovább.. ^_^

Az meg, hogy én vasárnap is dolgozok az egy szerencseszám :P amikor meg nem az meg egy kész főnyeremény :D :D na ez a lottó, nem ami a tévében van ;)

Link to comment
Megosztás:

Azt ;) rodeóztunk a töltésen vagy 5-6 km-et mire megtaláltunk :D mondom megleplek már, csak azt vártam mikor esik le :D :P

Ja, viszont az a pár arc aki feltűnik 2 hónapban 1x a fórumon 4-5 beszólással (és itt most nem akarok megbántani senkit sem), hogy na megyek azt sehol sincs pont az szövegel, hogy......hagyjuk.. :D ezért mondom, hogy igazából nem érdekel ki jelenik meg, ha tiszteletét teszi örülök neki, ha nem akkor meg majd ígérget tovább.. ^_^

Az meg, hogy én vasárnap is dolgozok az egy szerencseszám :P amikor meg nem az meg egy kész főnyeremény :P :P na ez a lottó, nem ami a tévében van ;)

Kellett vagy 4-5 perc mire összeállt..opeles sapka, maci, és az a történet amit előttevaló este meséltél el :P Az a felfedezés kurvanagy volt " Nem véletlenül Sanci az Opelfórumról? " :P :D Megnéztem volna az arcomat ;)

Pontosan jól mondod! Te is úgy voltál vele, hogy meló van és ha tudsz jössz ha nemtudsz nemjössz.Nem volt semmi igérgetés. Aztán ugyebár csörögtél hogy már jössz befele debrecenbe. Úgy az igazi ;) Nem úgy hogy nézem az opeleket...ez se az ez se az ez se az....mert lényegében itt az embert 1 bizonyos szinten átkurja a másik... ;) és az olyat nem szereti senki sem :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek ez nagyon gáz, vagy qrva égő:

DSC00099_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Reggel elindultam melózni, egy helyen megálltam a kocsi nem indult. Gyors hibakeresés, relé kattan, benzin-szesszag nincs, pumpa vagy kontakthiba. Aláhasaltam csati oké, rámértem gyujtásra megjött a fesz, akkor pumpa. :D Most raktam bele szombaton. Persze közben jöttek önkéntes szerelők, hogy nézzek szikrát, meg toljuk be hátha elkapja, tök nyugodt voltam. Most végeztem, visszaraktam a gagyitront, persze a tank tele volt, a cső nem ment le, meg kellett bontanom a tanknál szellőző csövet, ott szívtam le a pumpanyílás szintje alá. De még mindig jobb itt, mint a Blitz fele félúton. Pont azért akartam gyári pumpát, mert azok elmennek 100ezreket, erre behal nekem két nap után. Még nem pörgettem meg szárazon, majd ha kiszárad.

Link to comment
Megosztás:

Kellett vagy 4-5 perc mire összeállt..

^_^ :P ;)

Szerintetek ez nagyon gáz, vagy qrva égő:

http://kepfeltoltes.hu/100629/DSC00099_www...ltoltes.hu_.jpg

Van egy mondás cartárs :P nem az a paraszt aki zetorral megy a diszkóba hanem aki az ekét rajta hagyja :P

Egy haver ugyan nem ekével hanem rendsodróval állított oda -na de az most milyen kategória?? :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na ez a kemény :P az asszonnyal kb 2 méterre csücsülünk egymástól azt msnen beszélgetünk ;) :D

Link to comment
Megosztás:

^_^ :P ;)

Van egy mondás cartárs :P nem az a paraszt aki zetorral megy a diszkóba hanem aki az ekét rajta hagyja ;)

Egy haver ugyan nem ekével hanem rendsodróval állított oda -na de az most milyen kategória?? :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na ez a kemény :D az asszonnyal kb 2 méterre csücsülünk egymástól azt msnen beszélgetünk :lol ;)

:D

Tesómmal szoktunk ilyet.. :P :D

Zotya!

Ez a szolgaautók élete...az erősebbet, jobbat,satöbbi...elhúzni :D Kinyalni a picháját.. :P

Link to comment
Megosztás:

Kértél egy üveg sört így ? ^_^ :P

Alkoholmentes nincs, azt az 1 dobozt amit a lengyel cartársaktól kaptam pár napja meg azóta is csak arrébb pakolgatom a hűtőben.. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát talán ha nagyon összeszedem magam, kitalálom. :D

Ez jó pont, csípem az okos nőket. :D :P

Sztem ezt nehéz megoldani. Tegyük alapul a fórumot.

Dáwid: Pest

Zotya: Győr

Én: Debrecen

Mi az a hely ami mindenkinek közös távra van? ^_^

valahol délen a duna-tisza között

Szerintem legyen Győr, a felsoroltak 33 %-a ott lakik. ;)

Kitartást kívánok a szervezéséhez. :D Mi 4-en nem tudtuk összehozni a Pestit. :P Teszem hozzá, közülünk én vagyok az egyetlen aki nem lakik Pesten és még egy gyermekem is van. Nekem mindkét időpont jó lett volna. ;)

A Fiúknak meg egy :P .

Fatöküek. :D :P

Link to comment
Megosztás:

:P ;) ;)

Van egy mondás cartárs :P nem az a paraszt aki zetorral megy a diszkóba hanem aki az ekét rajta hagyja :D

Egy haver ugyan nem ekével hanem rendsodróval állított oda -na de az most milyen kategória?? ^_^

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na ez a kemény :P az asszonnyal kb 2 méterre csücsülünk egymástól azt msnen beszélgetünk :D :P

Az ám baj Sanci, hogy a kötél végén meg én voltam, nem elég hogy vontatnak ráadásul egy Suzival fényes nappal. :D

Link to comment
Megosztás:

De jó nektek, hogy ilyen közel vagytok egymáshoz.

Meg a Győriek is.

Egyedül Sanci meg én járunk ki 1-1 találkozóra debrecenből.Aki itt van az opelforum.hu-n és debreceni...vagy debrecen közeli...mindenki csak ígéri hogy kijön 1-1 találkára de közbe meg egyáltalán se hírük se hamvuk se semmi amikor ott az idő. ;)

én voltam már :D

Ha megyünk rokonlátogatóba felétek, nem foglak kihagyni. :P

erefelé is ???

:D

Tesómmal szoktunk ilyet.. ^_^ ;)

faterommal :P

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek ez nagyon gáz, vagy qrva égő:

Reggel elindultam melózni, egy helyen megálltam a kocsi nem indult. Gyors hibakeresés, relé kattan, benzin-szesszag nincs, pumpa vagy kontakthiba. Aláhasaltam csati oké, rámértem gyujtásra megjött a fesz, akkor pumpa. :D Most raktam bele szombaton. Persze közben jöttek önkéntes szerelők, hogy nézzek szikrát, meg toljuk be hátha elkapja, tök nyugodt voltam. Most végeztem, visszaraktam a gagyitront, persze a tank tele volt, a cső nem ment le, meg kellett bontanom a tanknál szellőző csövet, ott szívtam le a pumpanyílás szintje alá. De még mindig jobb itt, mint a Blitz fele félúton. Pont azért akartam gyári pumpát, mert azok elmennek 100ezreket, erre behal nekem két nap után. Még nem pörgettem meg szárazon, majd ha kiszárad.

Zotya,ha Ac pumpa kell,az enyém oda adom,van egy felesleges,oszt majd ha veszel ezt vissza adod?!

Elvileg gyári,semmi baja! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Zotya,ha Ac pumpa kell,az enyém oda adom,van egy felesleges,oszt majd ha veszel ezt vissza adod?!

Elvileg gyári,semmi baja!

Kösz szépen, de egyenlőre azt a a szót sem akarom hallani, hogy pumpa. ^_^ Most bentmarad az utángyári, aztán ha kiszárad ránézek a Bosch-ra. Ennek sem volt baja, amíg be nem raktam a kocsiba. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek ez nagyon gáz, vagy qrva égő:

kép

Nem égő, nem vagy te sárga angyal, hogy minden alkatrész legyen nálad. DE jól ismered a kocsidat, jó jó diagnoszta vagy, ha kell ki is lakatolod az alját, etc....

az égő, az hogy akik megálltak és segíteni akartak, nem értették, hogy nyomon vagy, ők meg okoskodtak, hogy szikra (nem az elosztó volt hibás, vagy elektromos gond), meg toljuk be (biztos nem hallott még a katalizátorról...), csodálom, hogy nem kérdezte valaki meg az ablakmosókarról , jé ebben nem ez a váltó??? (régi kétütemü Waresz volt kormányváltós, meg aztán padlóváltós is később...)

Pumpa nélkül nem fog egy métert sem menni, max húzva vagy lejtőn.

Ilyen kis tekerős pumpa kellett volna, cső meg úgyis akad, aztán valahogy ellavíroztál volna.

Ezért jó a gravitációs üzemanyag továbbítás= trabi. :D ^_^

OFF: ma jöttem föl a szeretőm mellől.

Igen sok tapasztalatot nyertem, kéne a fék szétszedése gyik leíráson módosítani mert, ez így picit kínai egy hozzá nem értőnek.

Majd próbálok hozzáírni.

Link to comment
Megosztás:

Kösz szépen, de egyenlőre azt a a szót sem akarom hallani, hogy pumpa. ^_^ Most bentmarad az utángyári, aztán ha kiszárad ránézek a Bosch-ra. Ennek sem volt baja, amíg be nem raktam a kocsiba. :D

Vidd vissza, nekem az Omegáét fél év után is kicserélték gariba.

Link to comment
Megosztás:

Bekajálsz, most megiszol egy sört szerinted abból reggelre mi marad ? ;)

Ezekkel együtt szerintem inkább nem próbálnám ki :P mivel ez a vacsi ^_^

2605.jpg + 4977.jpg

Annyira azért nem akarok becibálni.. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem égő, nem vagy te sárga angyal, hogy minden alkatrész legyen nálad. DE jól ismered a kocsidat, jó jó diagnoszta vagy, ha kell ki is lakatolod az alját, etc....

az égő, az hogy akik megálltak és segíteni akartak, nem értették, hogy nyomon vagy, ők meg okoskodtak, hogy szikra (nem az elosztó volt hibás, vagy elektromos gond), meg toljuk be (biztos nem hallott még a katalizátorról...), csodálom, hogy nem kérdezte valaki meg az ablakmosókarról , jé ebben nem ez a váltó??? (régi kétütemü Waresz volt kormányváltós, meg aztán padlóváltós is később...)

Pumpa nélkül nem fog egy métert sem menni, max húzva vagy lejtőn.

Ilyen kis tekerős pumpa kellett volna, cső meg úgyis akad, aztán valahogy ellavíroztál volna.

Ezért jó a gravitációs üzemanyag továbbítás= trabi. :P ;)

OFF: ma jöttem föl a szeretőm mellől.

Igen sok tapasztalatot nyertem, kéne a fék szétszedése gyik leíráson módosítani mert, ez így picit kínai egy hozzá nem értőnek.

Majd próbálok hozzáírni.

Hát bizony, sok az okos ember. Jut eszembe az ablaktörlőről, az asszonyt vártam a kórháznál, jött egy caravan, az ablaktörlő karon hátul egy zacsi volt, körbetekerve. Mondom mi a túró? Megnézem közelről, hát leeset, letört róla a lapát, és nem vettek másikat, csak betekerték, ha véletlenül megnyomnák a kart, ne karcolja az üveget. Megnéztem a csommitartót, mert volt nálam egy tartalék, de már kipakoltam, felraktam volna neki. :D

Jól van,majd akkor ha kell..... ^_^

Azért kösz szépen. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha már ki volt véve, és egy ideig szárazon tároltad, már az is bármikor meghalhat.

Igen? Hogyhogy? :D

Vidd vissza, nekem az Omegáét fél év után is kicserélték gariba.

Fórumtárstól vettem használtan, majd ha jelentkezik megbeszéljük a dolgot. Amúgy az a terv, hogy szétszedem. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hát bizony, sok az okos ember. Jut eszembe az ablaktörlőről, az asszonyt vártam a kórháznál, jött egy caravan, az ablaktörlő karon hátul egy zacsi volt, körbetekerve. Mondom mi a túró? Megnézem közelről, hát leeset, letört róla a lapát, és nem vettek másikat, csak betekerték, ha véletlenül megnyomnák a kart, ne karcolja az üveget. Megnéztem a csommitartót, mert volt nálam egy tartalék, de már kipakoltam, felraktam volna neki. :D

Azért kösz szépen. :P

Az a fene jó szíved visz a sírba ^_^ ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.