Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

de az nem ócsó. :P

Gyors utána néztem mibe fáj újonnan, nagyon nem ócó ^_^

Nem tudom megmondani, hogy az abs jeladók kommunikálnak-e F központi egységével.

Köcce de ilyen spec extrák nagyon nem kellenének :D ha már fék akkor blokkoljon is.. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem kell újonnan agy, csak a csapágy legyen új :P

Áá, csak egy kósza gondolat volt "mi lenne ha..." :D letettem róla szal marad minden full gyáriban... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Dinit kérd meg hozzon egy jeladót és nem féltengelyt fog hozni :P

De nem a recék adják a jelet a abs vezérlőnek teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D ^_^

Tudom, hogy mi hogy. ;) De, ha amit jeladónak hívunk az a karikáról veszi a jelet, akkor a karika adja neki a jelet, tehát az is egy jeladó. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sztem csinálják a 3. részt. :P

Csak Bajusz nélkül.... ;)

Meg

;)

Nem biztos hogy az informatikus telepítése a hiba oka. Tapasztalataim alapján a helytelen használat és a karbantartások hiánya okozza a hibát. Nameg aki ilyen webes víruskeresőt használ víruskeresésre, annak csak gratulálni tudok. ^_^ Ha egy jól kezelt rendszered van, akkor nem szabadna hibának lennie. :D Win7-em lassan egy éves. :P Rekordom, hogy 3 évig húzta a windóz 98 egy telepítéssel. Az XP meg majd 5 évig. :D :P

Nézd az én tudásommal annyit tudok tenni, hogy fut az Avast, rendszeresen töredezettség mentesítek, meg takarítok-javítok a CClinerrel. Most meg valami terminátorral is töröltem trójait.

Látom nem csak nekem lett üzemanyag ellátás problémája a napokban.

Nekem az AC pumpám haldoklik :P

Úgy rémlik az eladóban árulnak pumpát.

Link to comment
Megosztás:

Meg
:D

Nézd az én tudásommal annyit tudok tenni, hogy fut az Avast, rendszeresen töredezettség mentesítek, meg takarítok-javítok a CClinerrel. Most meg valami terminátorral is töröltem trójait.

Úgy rémlik az eladóban árulnak pumpát.

igen.. ^_^

Megnézted a manta-mantát? :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.