Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Inkább összeraktam a gyereknek egy gépet, elég volt vele fél évig közösködni ;)

A sajátomat meg lekódoltam és passz. :P Meguntam, hogy megy bele mindenbe amihez semmi köze. Mivel az enyémen keresztül van csak net nála, kontrollálhatom azt is. Amit nem akarok nem osztok meg vele....és főleg nem baszogatja ami nem az övé :D

Na nálunk is így ment :P az enyém jelszó alatt -legalább nem piszkálja ;) az övét meg úgy gyilkolja ahogy akarja :D csak egyet nem értek, mé eszi a memóriát az övé :P 1 sd/hónap ;) márkától-mérettől függetlenül :D mindegy végülis :D megkapta a régi notimat, az újhoz meg no piszka :D a neten meg azt csinál amit akar ^_^ elvégre is rég elmúlt már 18 :P :P :P

Link to comment
Megosztás:

Na nálunk is így ment :P az enyém jelszó alatt -legalább nem piszkálja :P az övét meg úgy gyilkolja ahogy akarja :D csak egyet nem értek, mé eszi a memóriát az övé :P 1 sd/hónap ;) márkától-mérettől függetlenül ;) mindegy végülis :D megkapta a régi notimat, az újhoz meg no piszka :D a neten meg azt csinál amit akar ^_^ elvégre is rég elmúlt már 18 :D :P :D

Ajajj. ;)

Akkor már mindenféle malac oldalakra jogosult belépni. :P :P

Link to comment
Megosztás:

Ajajj. :P Akkor már mindenféle malac oldalakra jogosult belépni. ;) :D

Belépni beléphet :D

Kontroll nélkül :P

3 monitor előtt töltöm munkaóráimat szal vannak trükkjeim ^_^ zsiványságból leveszem az enyémen a fényerőt, fordítok kicsit rajta és látom azt is, hogy ő hol barangol :P valszeg a tudta nélkül ;) úgyhogy van cenzúra, persze csak itthon.. :P

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Ilyen rémálomra kelni mint az enyém volt, senkinek se ajánlom.

Szal egész nap egy kétszer kétsávos út padkáján állt az autóm,a környéken tevékenykedtem. Aztán este vissza mentem a kocsimhoz a céges Ivecoval, lehajtottam az emelő hátfalat, majd kipakoltam a kocsimba. bezártam, és felmentem a kisboltba. Ekkor vmi csipogást hallok, megfordulok... És egy IFA -val vontatják a körbe dobozolt autómat. Utánunk futok, és a piros lámpánál utol érem őket, kihúztam a pöcköt amivel az Ifa után volt kötve, majd felnézek, és 4sárga kis g.... ül az autóm tetején akik már kiabálnak a sofőrnek, hogy mi történt.

Next frame:

A ház előtt csomagolom ki az autómat, ilyen nádfonat volt rátekerve a dobozon belül. Mikor leszedtem a "csomagolást" annyit látok, hogy zacskózva, kb egység csomagokba szétszedve van a kocsim!!

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Ilyen rémálomra kelni mint az enyém volt, senkinek se ajánlom.

Szal egész nap egy kétszer kétsávos út padkáján állt az autóm,a környéken tevékenykedtem. Aztán este vissza mentem a kocsimhoz a céges Ivecoval, lehajtottam az emelő hátfalat, majd kipakoltam a kocsimba. bezártam, és felmentem a kisboltba. Ekkor vmi csipogást hallok, megfordulok... És egy IFA -val vontatják a körbe dobozolt autómat. Utánunk futok, és a piros lámpánál utol érem őket, kihúztam a pöcköt amivel az Ifa után volt kötve, majd felnézek, és 4sárga kis g.... ül az autóm tetején akik már kiabálnak a sofőrnek, hogy mi történt.

Next frame:

A ház előtt csomagolom ki az autómat, ilyen nádfonat volt rátekerve a dobozon belül. Mikor leszedtem a "csomagolást" annyit látok, hogy zacskózva, kb egység csomagokba szétszedve van a kocsim!!

Atya Isten ezt még fel se fogtam!!!

ez a dobozolás mi volt körbe rakták vele a kocsit hogy ne lehessen látni vagy mi???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.