Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Zotya! Én gondolkodtam már azon is, hogy mi lenne ha befüggönyözném a kocsit. Valami ######a kis sötétítőanyagból varratni ablak magasságút, és az A-d oszlopok közé kihúzni egy vékonyka zsineget, felfűzni rá, oszt elhúzni ha fekvés van. Ugyanígy a hátsó illetve az első szélvédőkre is. :D

Link to comment
Megosztás:

Zotya! Én gondolkodtam már azon is, hogy mi lenne ha befüggönyözném a kocsit. Valami ######a kis sötétítőanyagból varratni ablak magasságút, és az A-d oszlopok közé kihúzni egy vékonyka zsineget, felfűzni rá, oszt elhúzni ha fekvés van. Ugyanígy a hátsó illetve az első szélvédőkre is. ^_^

kamionosoknak így is van, csak az rendes sötétítő, de erre van kitalálva a fólia :D

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy rendes sötétítő, és inkább szánok kb 3ezret anyaggal együtt a cuccra mint tízenpárezerért fóliáztassam. :P Időszakosan kellene amúgy is. ^_^

A fólia a tűző naptól is véd, és az avatatlan szemek elől is. Nem kell mindenkinek látni, mi van az autóban. Na és a kocsi is jobban néz ki fóliázva. :D

Link to comment
Megosztás:

Türelmetlen vagy :D talán ha valaki hozzáértőt megkérnél, hogy alakítsa meg a gépedet használható szintre nem csinálna/nál ilyeneket ;) ha én is így állnék hozzá több millányi informatikával gazdagítanám a természetet :D fel a fejjel cartárs, ott valami hibádzik :D ha közelebb laknánk egymáshoz megoldanám a problémádat ^_^ de érdekes módon amely géphez nőnemű nyúl az hasonlókat produkál.. :P

Egy informatikus csóka telepítette a gépet, elméletileg ért hozzá, mert ez a munkája gépeket javít. De ennek majd egy éve, ezóta én javítom, meg az asszony. :P

régi géped van?? :P

Hát nem mai gyerek, AMD Athlon 3800+ Core duál , Nvidia 7600Gs 256megás , 2 giga RAM, 200-as vinyó, alaplapi nemtommilyen hangkártya.

Zotya! Én gondolkodtam már azon is, hogy mi lenne ha befüggönyözném a kocsit. Valami ######a kis sötétítőanyagból varratni ablak magasságút, és az A-d oszlopok közé kihúzni egy vékonyka zsineget, felfűzni rá, oszt elhúzni ha fekvés van. Ugyanígy a hátsó illetve az első szélvédőkre is. :P

Minek, csak arra kell ügyelnem, hogy ne takarjam ki magam éjjel, mert egy szál....pizsi nélkül alszom. :D Gyanítom már reggel fent lenne YoeTube-on. ;)

Link to comment
Megosztás:

B oszloptól hátrafelé full fekete is lehet. Első ajtók asszem 70%.

Összesített fényáteresztő képesség :D ha már színezett akkor nem fóliázható sajnos még betörésgátlókkal sem ;)

Minek, csak arra kell ügyelnem, hogy ne takarjam ki magam éjjel, mert egy szál....pizsi nélkül alszom. :P Gyanítom már reggel fent lenne YoeTube-on. :D

Úgy járnál mint ezek. ^_^ :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Voltam most 5 körül nyírábrányba. Odafele még csak-csak tartottam a 90et... de visszafele nehezedett a lábam és végig 120. Olyan jó volt ;) Végre volt egy kis autópályás feelingem..igaz országúton :D Nemtom hanyadjára állapítom meg ezt..de ez az autó nagyon megy ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Voltam most 5 körül nyírábrányba. Odafele még csak-csak tartottam a 90et... de visszafele nehezedett a lábam és végig 120. Olyan jó volt :P Végre volt egy kis autópályás feelingem..igaz országúton :D Nemtom hanyadjára állapítom meg ezt..de ez az autó nagyon megy ;) :D

Kicseréltem a levegőszűrőt tegnap. Visszakaptam egy kisebb ménest., ^_^ :P

Hogy milyen retkes volt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Összesített fényáteresztő képesség :D ha már színezett akkor nem fóliázható sajnos még betörésgátlókkal sem ;)

Úgy járnál mint ezek. :D ^_^ :P

Aha, csak én egyedül lennék, de lehet kenterbe verném őket. :P

Voltam most 5 körül nyírábrányba. Odafele még csak-csak tartottam a 90et... de visszafele nehezedett a lábam és végig 120. Olyan jó volt :D Végre volt egy kis autópályás feelingem..igaz országúton ;) Nemtom hanyadjára állapítom meg ezt..de ez az autó nagyon megy :D :P

Oké elhisszük, csak ne folytasd a fogyasztással. :P

Link to comment
Megosztás:

Aha, csak én egyedül lennék, de lehet kenterbe verném őket. :D

Oké elhisszük, csak ne folytasd a fogyasztással. :P

Rendben nem mondom hogy 4,5 - 5 liter a fogyasztás :P húú degecről származok ;)

Kicseréltem a levegőszűrőt tegnap. Visszakaptam egy kisebb ménest., :D ^_^

Hogy milyen retkes volt. :P

Igen. Nekem most a héten üzemanyagszűrő lett cserélve benne. Légszűrőt nekem is kéne. Sztem a jövőhéten lesz is. Mert sokat járunk vele nagyon poros úton és...Illendő ;) Sőt olajcsere is elkel.. óra szerint utoljára 379ezernél lett cserélve most meg van benne 385ezer kilóméter.

Link to comment
Megosztás:

Rendben nem mondom hogy 4,5 - 5 liter a fogyasztás ;) húú degecről származok :P

Igen. Nekem most a héten üzemanyagszűrő lett cserélve benne. Légszűrőt nekem is kéne. Sztem a jövőhéten lesz is. Mert sokat járunk vele nagyon poros úton és...Illendő ;) Sőt olajcsere is elkel.. óra szerint utoljára 379ezernél lett cserélve most meg van benne 385ezer kilóméter.

Az csak 6 ezer kilóméter nem? ^_^

Valami terminátor talált két trójait. :D

Link to comment
Megosztás:

A fólia a tűző naptól is véd, és az avatatlan szemek elől is. Nem kell mindenkinek látni, mi van az autóban. Na és a kocsi is jobban néz ki fóliázva. :D

Nekem csak ezért van rajta. ^_^ Csúnya is, szabálytalan is, de nincs kedvem hetente ablakot cserélni mert föltöri valami kis köcsög a Sharp, meg a Panasonic feliratú dobozért... :P Kívülről nem látszik hogy csak egy bacott toner, vagy egy nyomorult műanyag tálca, csak az hogy márkafeliratos doboz. Egyik kollégának még anno a VII. kerületi telephely előtt félévente nyomták föl, aztán a feltépett dobozt is megtaláltuk időnként pár10 méterre az autótól. Ott nézett bele, aztán rájött hogy neki ez nem is kell, mert nem gép van benne... Csak ott már b.chatjuk hogy nem kellett neki, ha benyomta az ablakot, széttépte a dobozt, és eldobta a cuccot is belőle ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Türelmetlen vagy :D talán ha valaki hozzáértőt megkérnél, hogy alakítsa meg a gépedet használható szintre nem csinálna/nál ilyeneket ;) ha én is így állnék hozzá több millányi informatikával gazdagítanám a természetet :D fel a fejjel cartárs, ott valami hibádzik :P ha közelebb laknánk egymáshoz megoldanám a problémádat ^_^ de érdekes módon amely géphez nőnemű nyúl az hasonlókat produkál.. ;)

Inkább összeraktam a gyereknek egy gépet, elég volt vele fél évig közösködni :P

A sajátomat meg lekódoltam és passz. :P Meguntam, hogy megy bele mindenbe amihez semmi köze. Mivel az enyémen keresztül van csak net nála, kontrollálhatom azt is. Amit nem akarok nem osztok meg vele....és főleg nem baszogatja ami nem az övé :P

Link to comment
Megosztás:

motorblokk tegymerö olaj és nem tudom mit csunáljak holnap szerelö csak nem tudom hogy jövök ki jobban másik motor vagy esetlegfelujitsam

Látom, hogy itt vagy és olvasol. Ezt a kérdést a motor topicba írd, ha választ szeretnél rá. :D ...és légyszives kicsit érthetőbben. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Látom, hogy itt vagy és olvasol. Ezt a kérdést a motor topicba írd, ha választ szeretnél rá. :D ...és légyszives kicsit érthetőbben. :P

Senki nem mondhatta volna szebben. ^_^ (és még odabiggyeszthetné hogy milyen motorról van szó, mert most azt se tudni róla hogy benzines vagy dízel...)

Link to comment
Megosztás:

Nekem csak ezért van rajta. :D Csúnya is, szabálytalan is, de nincs kedvem hetente ablakot cserélni mert föltöri valami kis köcsög a Sharp, meg a Panasonic feliratú dobozért... ;) Kívülről nem látszik hogy csak egy bacott toner, vagy egy nyomorult műanyag tálca, csak az hogy márkafeliratos doboz. Egyik kollégának még anno a VII. kerületi telephely előtt félévente nyomták föl, aztán a feltépett dobozt is megtaláltuk időnként pár10 méterre az autótól. Ott nézett bele, aztán rájött hogy neki ez nem is kell, mert nem gép van benne... Csak ott már b.chatjuk hogy nem kellett neki, ha benyomta az ablakot, széttépte a dobozt, és eldobta a cuccot is belőle ;) :D

Még szerencse, hogy a gyári kazettás magnóért nem tolonganak a lopók. :P

Látom, hogy itt vagy és olvasol. Ezt a kérdést a motor topicba írd, ha választ szeretnél rá. ^_^ ...és légyszives kicsit érthetőbben. :P

És legfőképp írd meg hol tiszta olaj a moci, és miből gondolod, hogy nem megy két henger. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.