Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Majdnem elvittem holnap hozzád a waresz meg a subaru emblémákat mert nem melózunk ugye asszony meg megy -na akkor én is csak tovább menek a Tiszára pecázni kicsit :D aztán még haza se értem és jött a telegrács, hogy reggel másszak már ki mert kellene 3 kocsi aszfalt.. falbav.gif

Link to comment
Megosztás:

El sem hiszitek milyen bókot kaptam ma. :P ;) :D

Két férfi áll mellettem pár méterre a járdán, és a szemem sarkából látom, hogy megnéznek amúgy rendesen. Aztán odaszól egyik a másiknak (persze jó hangosan, hogy halljam), "odanézz, milyen jó CSÜLKEI vannak!". :D

A hanghordozást tekintve tetszést nyilvánított. ;)

Hát lélegzetelállító, hogy némely hazánkfia, Teremtés koronája milyen lenyűgöző stílusban tud kedveskedni az ember lányának. ^_^

Link to comment
Megosztás:

El sem hiszitek milyen bókot kaptam ma. ;) :P :D

Két férfi áll mellettem pár méterre a járdán, és a szemem sarkából látom, hogy megnéznek amúgy rendesen. Aztán odaszól egyik a másiknak (persze jó hangosan, hogy halljam), "odanézz, milyen jó CSÜLKEI vannak!". ^_^

A hanghordozást tekintve tetszést nyilvánított. :P

Hát lélegzetelállító, hogy némely hazánkfia, Teremtés koronája milyen lenyűgöző stílusban tud kedveskedni az ember lányának. ;)

Néda!!!!!

Egy klubtag! :D :D

Ilyenek a mai pasik. :D Ez a menő, nem érted? :D Sok diszkós. :P

Egyéb:

Vettem pénzé olajt és beletöltöttem egy kevést a kocsiba, osztant most nem virít az olajnyomás lámpicsku. Alig 1 deci hiányzott. :P

Link to comment
Megosztás:

El sem hiszitek milyen bókot kaptam ma. :P :P :P

Két férfi áll mellettem pár méterre a járdán, és a szemem sarkából látom, hogy megnéznek amúgy rendesen. Aztán odaszól egyik a másiknak (persze jó hangosan, hogy halljam), "odanézz, milyen jó CSÜLKEI vannak!". :D

A hanghordozást tekintve tetszést nyilvánított. :P

Hát lélegzetelállító, hogy némely hazánkfia, Teremtés koronája milyen lenyűgöző stílusban tud kedveskedni az ember lányának. ^_^

;) ;) :D

Üdv. a klubban. :D

Link to comment
Megosztás:

El sem hiszitek milyen bókot kaptam ma. ;) :P :D

Két férfi áll mellettem pár méterre a járdán, és a szemem sarkából látom, hogy megnéznek amúgy rendesen. Aztán odaszól egyik a másiknak (persze jó hangosan, hogy halljam), "odanézz, milyen jó CSÜLKEI vannak!". :D

A hanghordozást tekintve tetszést nyilvánított. :P

Hát lélegzetelállító, hogy némely hazánkfia, Teremtés koronája milyen lenyűgöző stílusban tud kedveskedni az ember lányának. ;)

Ha ez megnyugtat ez még elfogadtható stílusú tetszésnyilvánítás volt. Én jobbára kőművesekkel, segédmunkásokkal melózom , hát egyikük sem atomfizikus. :D Van pár normális, de azért megy a füttyögetés, meg odanézz mekkora csöcsei vannak. ^_^ A multkor is utánnakiabál a csajnak: de megbacnálak. :P Mondom esetleg valami kedveset mondanál tán még ide is nézne. :D Gondolkodik erősen, az összes 23 és fél IQ-ját kihasználja, végül kivágja: meg előtte le is copatnálak. :P Na mondom ezzel aztán levetted a lábáról. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha ez megnyugtat ez még elfogadtható stílusú tetszésnyilvánítás volt.

Tavaly előtt Debrecenben aszfaltozták a Füredit a srácok, én meg bent jártam azt odaléptem, na ezek minden nőnek beszóltak :P méghozzá nem is akármilyen hangnemben ^_^ mondom nekik, hogy "srácok, nem kéne, sose tudhatjátok kinek szóltok be na meg nem otthon vagyunk.." :P

Jól lebunkóztak ésatöbbi :D na nem telt el 10 perc, jön 2 mernyó meg pár 2 ajtós szekrény méretű csávó, megvárták a parkolóban míg befejezik a melót azt rendet tettek ;) :D na mondom hülye közutasok, kellett nektek :D ;) azóta is a rendőrségre járnak kihallgatásokra.. :P :P

Link to comment
Megosztás:

Ha ez megnyugtat ez még elfogadtható stílusú tetszésnyilvánítás volt. Én jobbára kőművesekkel, segédmunkásokkal melózom , hát egyikük sem atomfizikus. :P Van pár normális, de azért megy a füttyögetés, meg odanézz mekkora csöcsei vannak. :D A multkor is utánnakiabál a csajnak: de megbacnálak. ^_^ Mondom esetleg valami kedveset mondanál tán még ide is nézne. :P Gondolkodik erősen, az összes 23 és fél IQ-ját kihasználja, végül kivágja: meg előtte le is copatnálak. :D Na mondom ezzel aztán levetted a lábáról. ;)

Pedig ehhez nem kell kimagasló intelligencia. :P Ilyen beszólásoknak amit itt Te is felsoroltál, mi értelme? Nem hiszem, hogy sok nő lenne, aki ezt bókként éli meg. :P

Tudom, rossz helyen érdeklődöm, mert egyikőtök sem ilyen. ;)

Link to comment
Megosztás:

Pedig ehhez nem kell kimagasló intelligencia. :D Ilyen beszólásoknak amit itt Te is felsoroltál, mi értelme? Nem hiszem, hogy sok nő lenne, aki ezt bókként éli meg. :D

Tudom, rossz helyen érdeklődöm, mert egyikőtök sem ilyen. ^_^

Nem ismersz mindenkit. :P ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Néda!!!!!

Egy klubtag! :D :D

Ilyenek a mai pasik. :D Ez a menő, nem érted? :D Sok diszkós. :P

Jaaa. ;) Majd igyekszem átértékelni. ;)

:P :P :D

Üdv. a klubban. :P

Köszönöm! ^_^ Igaz, elsőként (nekem)legkedvesebbik Moderátorunktól vártam (mert úgy láttam Ő szokta legelőször észrevenni az ilyesmit), dehát nem áll velem szóba mostanában. ;) Na, jó ez nincs teljesen így, a születésnapomra felköszöntött. :P

Link to comment
Megosztás:

Majdnem elvittem holnap hozzád a waresz meg a subaru emblémákat mert nem melózunk ugye asszony meg megy -na akkor én is csak tovább menek a Tiszára pecázni kicsit :D aztán még haza se értem és jött a telegrács, hogy reggel másszak már ki mert kellene 3 kocsi aszfalt.. falbav.gif

ráér, még nem festjük a szobát :P

El sem hiszitek milyen bókot kaptam ma. ;) :D :P

Két férfi áll mellettem pár méterre a járdán, és a szemem sarkából látom, hogy megnéznek amúgy rendesen. Aztán odaszól egyik a másiknak (persze jó hangosan, hogy halljam), "odanézz, milyen jó CSÜLKEI vannak!". ^_^

A hanghordozást tekintve tetszést nyilvánított. ;)

Hát lélegzetelállító, hogy némely hazánkfia, Teremtés koronája milyen lenyűgöző stílusban tud kedveskedni az ember lányának. :P

kő kóla?

:P

Keveset megint szívok a tetőkárpittal, szépen lepucoltam a régi szivacsot, mikor észreveszem, hogy anyaghiányos a két üvegszál réteg közötti szivacs.. a vezető feletti részen, és eléggé puha így, és attol tartok így nem fogom tudni szépen leszövetezni... most azon filózok, hogyan tudnék oda annyi fbs-t benyomni, hogy fel legyen töltve az a kb tenyérnyi rész...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.