Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

helyileg nem, ma csak a pincében raktam rendet. :P megtaláltam a régi Matchboxaimat és kicsit játszottam velük! ;) ;) :D :D

:P Akkor a mai nap is hasznosan telt. :P

Jah. De Zoli is tudja az enyémet. ^_^

Patt. :P

Békítésképpen innék pár sörikét azídesapukával, aztán következő alkalommal már valszeg nagyobb örömmel fogadna. :D

Link to comment
Megosztás:

helyileg nem, ma csak a pincében raktam rendet. :D megtaláltam a régi Matchboxaimat és kicsit játszottam velük! :P :P :P :D

Az enyémek a lányoknál vannak, néha bevadulnak, hallom hogy potyognak szanaszétt, ilyenkor felüvöltük, többnyire eredménytelenül. Aztán amikor nem bírom már hallgatni felrohanok, látom csak úgy pattog róluk a zománc, ^_^ begyüjtőm őket, és elvonulok velük duzzogni. Az assszony meg röhög, hogy mit vagy úgy oda, neked már úgysem kellenek. Anyukádat azt! ;) Honnan tudná milyen érzés volt várni az alkalmakat amikor kaptam egyet, akkoriban 100-120 forintért. :P Napokon keresztül az legújabb szerzeménnyel aludtam. ;)

Link to comment
Megosztás:

Tiv mikor isszuk azt a sört? :D ^_^

He-he-he...betojtál, mi? :P

Előbb veszek egy sörétest. ;)

Nálam van néhány kiló só hozzá....apósom most varrja az öntapadós szárnyakat, én meg gondoltam ha szabin leszek csinálok egy kisajtót a terasz korlátjára....nehogy már át kelljen hajigálni a kanokat rajta ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha végeztem Zolival, megkapod. :D ^_^ :P

Vazz, most már nem is mehetek csak új Veszprémbe... ;)

He-he-he...betojtál, mi? ;)

Nálam van néhány kiló só hozzá....apósom most varrja az öntapadós szárnyakat, én meg gondoltam ha szabin leszek csinálok egy kisajtót a terasz korlátjára....nehogy már át kelljen hajigálni a kanokat rajta :D

Ha betojtam volna, akkor simán a háta mögött felveszem a lányával a kapcsolatot, aztán úgyse lesz semmi. :P

Így viszont előre mondtam, h igyunk egy sört. :P

Link to comment
Megosztás:

Bár van ilyen "urban legend", hogy előfordul hogy a rendőrök valahogy rákapcsolódnak és mérnek róla úgy, hogy a közelben sincsenek. Nemtom igaz-e.

Nem. Fényképező sincs bennük, és kb annyira pontosak mintha Józsibacsi a sarkon a kocsmából kinézve besaccolná. A Szlovákon hazafelé barátnőmtől pont útba esik egy ilyen sz.r, előferdült már hogy este jöttem haza, sehol senki a világon, én meg ott vánszorgok 50ésféllel... mondom lóf.szt... óra szerint 125 körüllel mentem el előtte, és bevillantott nekem egy 70-et :D Elküldtem a p.csába, a hülye villogóját. Próbálgattam még párszor, és 110 fölött hülyeségeket ír ki, alatta úgy nagyjából eltalálja :D (az hogy egy szabadnapos süni látott egyszer a szemben lévő zöldségestől az már egy másik törénet... ^_^ )

A kutyát kell. :P A lányom még csak 19 éves. ;)

Ja, és 8 évig sportlövő voltam. :D

"Csak"... érti mindenki, csak vannak még 19 évesek rajta kívül, másik nemből is ;) :D (tudom tudom... ha ki van lyukasztva akkor mindegy hogy milyen nemből van :P )

Zafirával mentünk melózni 100halombattára. Odafelé a Budafokin egy B veki caravan az "s" kanyar részén a külső sávból olyan íveket vett, hogy csak pislogtam, a második kanyarban 2 kerékkel és a fél autóval átjött az én sávomba. Rápöttyintettem a dudát (az is akassza föl magát aki kitalálta annak a kormánynak a dudagombját... ;) 1 hét mire megtalálja az ember elfordított kormánynál...)

erre a veki úgy rántotta vissza a kormányt hogy abból majdnem padka lett :P Elég érdekesen vezetett az ember... :D Nah mindegy, leértünk Battára, ahol már voltam vagy 5x, és a portán közlik hogy nekem nincs munkavédelmi oktatásról igazolásom és így nem mehetek be dolgozni :P fél órás sz.pás után kiszenvedték magukból, hogy soron kívüli munkavédelmi oktatáson fogunk résztvenni. Bementünk, adtak egy tesztlapot, és a vizsgáztató elkezdte sorolni:

1-es igen

2-es igen

3-as a B válasz

4-es...

És elsorolta a megoldásokat. Azt se tudom mik voltak a kérdések :P nem volt időm elolvasni ;) Aztán a komoly oktatás után bemehettünk másológépet javítani. Egy zárt irodába. :P

;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Matyiföldön úgy "mértek" hogy egy rendőr előtte állt, ha 50 felett mért, akkor rádiózott a másiknak... páran gondolom becumizták, hogy mert a pontossága kb máv menetrend... ;) Aztán vmiért "leszoktak" róla.. gondolom ment pár "panasz"... :D

na 1 kis pihi :D :P

Itt debrecenben 1 pár helyen van az út mellett kihelyezett sebességmérő és kijelzi az értéket is, viszont ha gyorsabban mész akkor nem büntetnek, csak vörös lesz a sebességed, és elkezd villogni, majd kiírja hogy LASSÍTS!. ;) Ha ott ahol laksz, van ilyen kipróbálhatod ^_^

Bár van ilyen "urban legend", hogy előfordul hogy a rendőrök valahogy rákapcsolódnak és mérnek róla úgy, hogy a közelben sincsenek. Nemtom igaz-e.

Link to comment
Megosztás:

hát én itt annyi elentmondást olvastam :D

most akkor én tankolhatok vegyesbe etanolt a cucuba vagy sem?

Csak az F-es népek fele használja, és semmi bajuk nincs vele. Amennyit tudok róla az annyi hogy hidegben kicsit gyengébben indul, és hogy remekül pucolja a rendszert, úgyhogy érdemes a rátérés után egy kicsivel szűrőcserélni. Amúgy meg mittomén, dízeles vagyok, miért értenék hozzá? ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Csak az F-es népek fele használja, és semmi bajuk nincs vele. Amennyit tudok róla az annyi hogy hidegben kicsit gyengébben indul, és hogy remekül pucolja a rendszert, úgyhogy érdemes a rátérés után egy kicsivel szűrőcserélni. Amúgy meg mittomén, dízeles vagyok, miért értenék hozzá? :P ;)

igaz, bocs... ;)

nah mind1 következőbe kipróbálom 70/30ba ^_^

ez a benzin már megint kezd átmenni pofátlan rablásba :D

Link to comment
Megosztás:

igaz, bocs... :P

nah mind1 következőbe kipróbálom 70/30ba ^_^

ez a benzin már megint kezd átmenni pofátlan rablásba :D

50-50 %-ig nyugodtan elmehetsz, annál több etanol ne menjen bele, bár nekem most véletlenül olyan 70-30-van a szesz javára, nem szeresse a moci. Megy vele simán, de hosszútávon nem tesz jót neki a túl szegény keverék. Amúgy -14fokban is elindult így, igaz kicsit kehesen .

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.