Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jóóreggeeeeelt.. ^_^ :P

Nem garantálom de lehet az is van valahol 1-2 kisebb egész darab :D

dehogy kell ;)

Pénteken jön a szép kárpit anyag,és remélem szombaton már össze is rakom teljesen a belsejét, persze csak ideiglenesen :P

Legközelebb viszont csak akkor szeretném szétszedni már, ha lesz elektromos ablakom, tükröm, hangszóró szettem, fejegységem, kapaszkodós lámpáim stb stb, szóval úgy nyár végére remélhetőleg :P ;) majd télen kiélem az elektromos ablakot :D

Link to comment
Megosztás:

Jaj de keménygyereket láttam amikor jöttem hazafele... Kb van vagy....16 éves. 10 másodpercenként köpött 1et, szívja a cigit amiből 1 centit nem tüdőzött le, és olyan szánalommal, lenézően vagy nem is tudom hogy hogy nézett az emberekre..Hogy gyáááá...

Fülében..1ik oldalt 1 fültágító...de olyan volt min 1 félbetört csavarhúzó nyele, másik oldalon csilivili kockaalakú szarság :D ^_^ Jaj de nagy isten állatkertje...

Link to comment
Megosztás:

dehogy kell ^_^

Pedig feszíthetnél vele így :D

transformers-cd1avi_001402442.jpg

A csajoknak tuti bejön.. :P ;)

Jaj de keménygyereket láttam amikor jöttem hazafele... :P ;) Jaj de nagy isten állatkertje...

Van belőlük bőven de kíváncsi lennék kibírnának-e csak egy szimpla 2 hetes kiképzést :D

Link to comment
Megosztás:

még hasonlít is rám :P

Csak őt nem látták egész évben félmeztelenül rohangálni az ájviven.. mf1.gif

;) ;)

Jó hangja volt a turbó lefújószelepnek. :P

Meg a 3 hengernek :D sajnos én is hallottam már az enyémtől, és pont zöldkártya közben :P de azé jól jött hirtelen ott az egynyóc i :P levizsgázott az enyém nevében.. ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

;) :D

Meg a 3 hengernek :D sajnos én is hallottam már az enyémtől, és pont zöldkártya közben ;) de azé jól jött hirtelen ott az egynyóc i :P levizsgázott az enyém nevében.. ^_^ :P

Az már csak a végén volt. A harmadik menet végén szált el a himba. Két jó menetem volt előtte, és persze még előtte a szlalomverseny, amin szintén padlógázzal mentem végig párszor. :P

Link to comment
Megosztás:

A harmadik menet végén szált el a himba. Két jó menetem volt előtte, és persze még előtte a szlalomverseny, amin szintén padlógázzal mentem végig párszor. :D

Az enyémé is a harmadik felpörgetéskor durrant el ^_^

Link to comment
Megosztás:

..............és bekaphatja az összes dízeles.

:D Kapja be a fogaskerék ^_^

Azért szó szerint stílust kellett váltani mikor átültem a dieselbe az 1.8-asból. Szokatlan volt, hogy ahol a benzinesben 2-ig vissza kellett pakolni, azt a diesel nem igazán kultiválta.

Az sem nyerte el a tetszésemet, hogy amíg a benzinesben 50-ig elég volt 1× váltani, az ennél legalább 2 ha nem pörgetem....

Link to comment
Megosztás:

Nincs vkinek két fél dizsi gömbje?:P Már csak az hiányzik a kocsi tetejéhez, hogy elkészüljön ;)

http://pics.coldline.hu/pics/52634-20100623-7LOQTa.jpg

http://pics.coldline.hu/pics/52635-20100623-VHWAqH.jpg

A merevítésbe habot fújtál? :D

muha ha :D

egyébként a gyári rezgéscsillapítást pótoltam, ésremélhetőleg valamennyivel hő és hangszigeteltebb islesz :P

most jönnek ilyennel az ajtók :D :D :D

neeem és nincs urban legendes műszerfalragasztás technokollal ;) :P :P

A kárpit alá rakod, vagy bele az ajtóba?

A kutyát kell. ^_^ :P A lányom még csak 19 éves. ;)

Ja, és 8 évig sportlövő voltam. :P

Ezt már elbaxtad, nem kellett volna belinkelni a képet. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.