Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na és a felette levő mellett jobbról? ;)

Tudsz olyan mutatni a "A nap lánya" témakörben, aki szerinted nem gebe ? :P

Hát nem igazán... egyrészt úgy dűljön rám, mint a téglagyár kéménye, másrészt ha elmegyek a strandra, odafekszem a medence mellé, belógatom a kezem a víz fölé úgy 8-10 centire. Ha eléri a kezem a víz, akkor felülök, mert olyan hölgy ment a medencébe, akit érdemes megnézni. ;) ^_^ Á, nem most hülyéskedtem, a teltkarcsúakat szeretem. :D

Link to comment
Megosztás:

Hali all. mi a kotta itt? 1000 éve nem voltam erre ,sajna nem volt lehetőségem rá.

do ti do ré do ré mi ré mi fá mi fá szo fá szo lá szo lá ti lá ti dóóóóóóóó :D

nos..ez itt a kotta ^_^

Semmi különös, az ízlésemet fikázzák. ;)

Én nem :P Én azt is szeretem ha vékony, de azt talán 1 hangyányit jobban ha kicsit húsosabb ;)

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁÁ az énekórát utáltam!!!!

Én általános suliban ilyen énekezenetagozatos suliba jártam.. ^_^ és az igazgató volt az énektanárom. Aztán...nem nagyon volt kedvem énekelgetni meg ilyen idióta hülyeségeket tanulni..aztán ha nemtudtam az éneket dőltek az IGAZGATÓI! intések :P Énekből meg 2es voltam mindíg. Utáltuk egymást az énektanárral.... Undorító szőrőshónaljú..ááááh :D

Link to comment
Megosztás:

.nem nagyon volt kedvem énekelgetni meg ilyen idióta hülyeségeket tanulni..aztán ha nemtudtam az éneket dőltek az IGAZGATÓI! intések ;) Énekből meg 2es voltam mindíg. Utáltuk egymást az énektanárral.... Undorító szőrőshónaljú..ááááh :D

Én a kettyós haverom miatt nyertem 2 szaktanárit énekből ^_^ (meg egyet történelemből) nem bírtam megállni, hogy a röhögésén ne röhögjek :P ;) :D mondjuk amúgyse voltam a nénik szíve csücske mert kegyetlen hangon tudtam imitálni a repülőgép felpörgő légcsavarjának a hangját, no meg a Besenyő Pittát.. :D :P :P :P

Link to comment
Megosztás:

Én a kettyós haverom miatt nyertem 2 szaktanárit énekből :D (meg egyet történelemből) nem bírtam megállni, hogy a röhögésén ne röhögjek ^_^ :P ;) mondjuk amúgyse voltam a nénik szíve csücske mert kegyetlen hangon tudtam imitálni a repülőgép felpörgő légcsavarjának a hangját, no meg a Besenyő Pittát.. :D ;) :D :P

Általánosban volt egy énektanárunk, aki jól nézett ki, viszont ritka nagy tirpák volt. Azzal voltak gondok. Gimiben kifejezetten jók voltak az énekórák. Az elején még óra szerint volt, utána meg kötelező művészeti faktként lehetett menni zenetörire v zeneelméletre, vagy pedig rajzolni a pedó tanárhoz... :P

Mivel szeretem a komoly zenét, nem volt gond, hogy bent kellett ülni, jókat vitáztam a tanárral, hogy szerintem az nem úgy van(de ezt úgy is ismeritek). Amikor meg fáradt voltam aludtam. :P

Link to comment
Megosztás:

Én a kettyós haverom miatt nyertem 2 szaktanárit énekből :D (meg egyet történelemből) nem bírtam megállni, hogy a röhögésén ne röhögjek :P ;) ;) mondjuk amúgyse voltam a nénik szíve csücske mert kegyetlen hangon tudtam imitálni a repülőgép felpörgő légcsavarjának a hangját, no meg a Besenyő Pittát.. ;) :D :P :P

:P :D :D

Általánosban mi is nagyon állatok voltunk... WC ajtót tokostól bontottuk ki.... :D Bezártunk egy elég duci gyereket, és volt is benne erő. Ő meg vállal nekiment 1 jópárszor az ajtónak. és keretestől elkezdett az ajtó kijönni. Másik, amikor 1 haver slozin volt( remélem senki se eszik ) 1 haverral lerángattuk, és hát mellément ;) Aztán papírzsepivel megfogta, visszakosarazta.. de hohóó volt a wc fölött 1 vízcső.. és odaakadt :P :P ;)

Parfist kettétekertük, nyelét 3 emeleten felhajítottuk a szekrény tetejére fejét táskába levittük az udvarra.. Égetnivaló kölykök voltunk ^_^

Link to comment
Megosztás:

Én a kettyós haverom miatt nyertem 2 szaktanárit énekből :D (meg egyet történelemből) nem bírtam megállni, hogy a röhögésén ne röhögjek ^_^ :P ;) mondjuk amúgyse voltam a nénik szíve csücske mert kegyetlen hangon tudtam imitálni a repülőgép felpörgő légcsavarjának a hangját, no meg a Besenyő Pittát.. :P ;) :D :P

Minket úgy b.sztak ki fizika óráról hogy még mi is csodálkoztunk :P :P 3 személyes asztal, külön székek. Haverral ültünk a két szélen, strébergyerek középen. Éppen rajzolta volna a nemtommilyen grafikonját, amikor úgy döntöttünk haverral hogy mi most űrhajózni fogunk és az asztal lesz a gép. (pont térdmagasságban volt az asztal alja, remekül meg lehetett emelni) aztán nekiálltunk keringeni az asztallal, ezt még egész jól viselte a srác középen, időnként anyázott, de egyébként nem volt vészes, aztán amikor jött a turbulencia (űrben... :D nah mindegy) akkor nekiálltunk rázni az asztalt, a gyerek meg a körzőjével keresztbe tépte a két órás munkáját :D :D ;) Nah, akkor döntöttek úgy hogy inkább nem kell nekünk ottmaradni :P

Link to comment
Megosztás:

Minket úgy b.sztak ki fizika óráról hogy még mi is csodálkoztunk :P ;) 3 személyes asztal, külön székek. Haverral ültünk a két szélen, strébergyerek középen. Éppen rajzolta volna a nemtommilyen grafikonját, amikor úgy döntöttünk haverral hogy mi most űrhajózni fogunk és az asztal lesz a gép. (pont térdmagasságban volt az asztal alja, remekül meg lehetett emelni) aztán nekiálltunk keringeni az asztallal, ezt még egész jól viselte a srác középen, időnként anyázott, de egyébként nem volt vészes, aztán amikor jött a turbulencia (űrben... ;) nah mindegy) akkor nekiálltunk rázni az asztalt, a gyerek meg a körzőjével keresztbe tépte a két órás munkáját :D :P :P Nah, akkor döntöttek úgy hogy inkább nem kell nekünk ottmaradni :P

Bas szus, én ilyen sztorikkal nem tudok szolgálni. ^_^ Engem csak a patakból kiszedett, és" biztonságba" helyezett gránátok, és lövegek miatt vittek be nyolcadikban a suliból, óráról a rendőrök egy kis ejnyebejnyére. :D Nínós autóval. :D Persze vissza már nem vittek, gyalogolhattam a haverral. :D

Link to comment
Megosztás:

Jaa, hát amolyan asztalkeresztbetörős, ajtóleszakítós eksönjeim nekem is voltak ^_^ no meg ugye mi szakközépben kihelyezettek voltunk, hogy ne kelljen minden nap bejárni. Na most ugye én voltam az osztályból az egyetlen észlény aki csak szándékosságból tud felrobbantani egy gázkazánt -így a különálló épületben lévő teremhez volt kulcsom is és reggel hamarabb mentem mert be kellett a sok falusi suttyóra fűteni. No de ugye ezt ki is használtam mert akkor már került pár csajszibarack is a közelemben :D a többit gondolom sejtitek.. :P

És ez még mindig nem hab a tortán ugyanis mikor bekerültünk a suliba a végzősök kapásból le akartak húzni cigivel, stb :D a legelső napomon majdnem keresztül vágtam a torkát egy nálam nagyjából 3x méretesebb kölöknek :P nadrág comb részére tokozott maroklőfegyverrel járkáltam a Titász épületében, 15000 mF-os kondi oktató hátsóján kisütve, halottas kocsi nem megfelelő használata az iskola belső parkolójában :P -a wartburgomról van szó: fehér kaszni fekete selyemfüggönnyel körbehúzva, kicsit elfogott a gőz az aktuális csajjal, nagyjából a 18-20.adik alkalom után az igazgató be is hívott hogy nem ott kéne :D a konditerem mögé gurultam, ott is tudták, hogy mizu van na de hát na.. :D ;) ;) :D

Annyira én se voltam szentlélek egész a szakközép végéig.. :P

Link to comment
Megosztás:

Bas szus, én ilyen sztorikkal nem tudok szolgálni. ^_^ Engem csak a patakból kiszedett, és" biztonságba" helyezett gránátok, és lövegek miatt vittek be nyolcadikban a suliból, óráról a rendőrök egy kis ejnyebejnyére. :D Nínós autóval. :D Persze vissza már nem vittek, gyalogolhattam a haverral. :D

:P érdekes horgászat... Hallal próbáltad? Kicsit többet mozog ugyan, de nem szól akkorát ;)

Középsulis évekből amúgy van vagy 5 órányi ökörködés videóm, meg egy rakás fényképem. (Akkoriban ugrott be a kamerás telefon korszak :D Háát... ki is lett használva :D :P

Nah lépek egy kicsit, vinyó cserélek és telepítek egy kicsit. Aztán majd visszacsere és jövök :P (lehet hogy kapcsolósra kéne csinálni a rendszer-cserét is? ;)

:P ;)

Link to comment
Megosztás:

Én általános suliban ilyen énekezenetagozatos suliba jártam.. ^_^ és az igazgató volt az énektanárom. Aztán...nem nagyon volt kedvem énekelgetni meg ilyen idióta hülyeségeket tanulni..aztán ha nemtudtam az éneket dőltek az IGAZGATÓI! intések :P Énekből meg 2es voltam mindíg. Utáltuk egymást az énektanárral.... Undorító szőrőshónaljú..ááááh :D

De az sem rossz, amikor szembeállsz az éppen főpróbát tartó énekarral a tanár háta mög, és citromot nyalogatsz. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.