Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én is most csörögtem a góréra, hogy lesz-e valami eksön ma :D elvileg 10 órára kellett volna menni de ha így esik akkor kb lefújják a mai napot :P legalább kialszom magam :P csak tudnék már valami konkrétat, lehet kimászok délután pecázni egyet :D úgyis rég voltam már.. ^_^

Görbüljön aztán :D Én is amúgy ma egésznap a pecáról "álmodozok". Megyünk balatonra majd 10.-én egy hétre. Na már odafele úton megveszem a jegyet ;) :P ;) Megérkezünk, rongyokat kihajigálom a szekrénybe, visszazizzenek a kocsiba és éjszaka 11ig fel nem jövök a partról. Remélem olyan eredményes lesz az év mint tavaly volt. 1 rakás kárászt fogtunk. De annyit, hogy most karácsonykor is még abból készült az alapleve a halászlének ;)

Bár lehet csak a pofám nagy, mert tavaly is az volt..megérkeztünk és bevágódtam az ágyba. :D Nah mondom én 400 kilóméter után döglök 1 kicsit :P

Mondjuuuuk utánna nemsokkal elindultam gyalog a horgászhelyre :D Kocsi ugye ott állt az udvaron, nem mentem vele töltés nélkül. Szombati napon érkeztem meg, és hétfőn ment a szervizbe ott máriafürdőn.

Link to comment
Megosztás:

Azt nem mondtam hogy rossz, csak tovább bővíteni nem érdemes. Öregecske már :D Viszont olyan gépet ami így bírja a strapát még nem találtam. Illetve de, Pana ThugBook-ja az még jobban is bírja, csak nem ennyiért :P ^_^

Nekem a régi öreg Acer hibátlanul működik már több mint 5 éve. Hogy az mit kapott tőlem. Két éve a fiam nyúzza. Napi átlag 10 órát volt a neten 5 éve állandóan. Igaz az akksija már kuka. Vinyót is kellett benne cserélni. De ennyi volt a hibája. Az enyém a mostani lassan két éves lesz, MSI. Ez is hibátlan. Szintén baromi sok netezés. ;) Azota van rajta ez az XP, még nem kellett ujra telepiteni. Még ez egy darabig menni fog nálam. 250 Gb vinyó 2 Gb Ram. Igaz a videókari csak 540 es, de nekem elég.

Link to comment
Megosztás:

Nekem a régi öreg Acer hibátlanul működik már több mint 5 éve. Hogy az mit kapott tőlem. Két éve a fiam nyúzza. Napi átlag 10 órát volt a neten 5 éve állandóan. Igaz az akksija már kuka. Vinyót is kellett benne cserélni. De ennyi volt a hibája. Az enyém a mostani lassan két éves lesz, MSI. Ez is hibátlan. Szintén baromi sok netezés. :D Azota van rajta ez az XP, még nem kellett ujra telepiteni. Még ez egy darabig menni fog nálam. 250 Gb vinyó 2 Gb Ram. Igaz a videókari csak 540 es, de nekem elég.

Nekem is 3. éves az Acer, és nekem sincs semmi baja. Igaz nekem 7-es van rajta.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is 3. éves az Acer, és nekem sincs semmi baja. Igaz nekem 7-es van rajta.

Nekem a bill.je adta meg magát de az már pár hete jelentkezett is ;) attól függetlenül 1 jó évig kapta az ívet a keverőben, az a rezgés-mozgás a kijelzőt is érintette, kontakthiba és tsai na de az azzal jár.. ;)

Némmá... Csajszi technikusin volt osztálytársam :D

Egész helyeske csak nézhetne egy normálisabb szemcsit, kevesebb szemhéjfesték meg izéhozé :D de azért elbírnék vele tölteni egy álmatlan éjszakát.. ^_^ :P :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem a bill.je adta meg magát de az már pár hete jelentkezett is ;) attól függetlenül 1 jó évig kapta az ívet a keverőben, az a rezgés-mozgás a kijelzőt is érintette, kontakthiba és tsai na de az azzal jár.. :D

Egész helyeske csak nézhetne egy normálisabb szemcsit, kevesebb szemhéjfesték meg izéhozé :D de azért elbírnék vele tölteni egy álmatlan éjszakát.. ^_^ :P :P

:P :P Ha gondolod PÜ-ben megadom iwiwes elérhetőségét :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezek a fehér astrások... hihetetlen... :D

:D :P :P :D ;) ;) :D

A reggeli HSZ pedig frissítésre szorul: Nap nincs, eső van, klíma sincs mert elpusztult, de legalább meleg van a tetőtérben, plusz a lift beázott (!!! :P ) úgyhogy az irodaépület azon szárnyában sétálunk... szerszámos ládákkal persze... ^_^ És vége a kajaszünetnek úgyhogy mehetek vissza szaunázni :P

Link to comment
Megosztás:

Ezek a fehér astrások... hihetetlen... :P

:D :P :P :P ;) ;) :D

A fehérnek kisebb a légellenállása. Hamarabb gyorsul, és könnyű tullépni a sebességet. Amellett talán halkabbak is, és igy a motorzaj sem tudatosítja az ártatlan sofőrben, hogy esetleg valami gond lehet ebből a féktelen száguldásból. Amellett, mivel a fehérből ugye nagyon sok van, azt hihetik hogy beleolvadnak a forgalom sűrűjébe, vagy hogy esetleg a vakító szín miatt elhomályosítják a rend éber őreinek a szemét. :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

A fehérnek kisebb a légellenállása. Hamarabb gyorsul, és könnyű tullépni a sebességet. Amellett talán halkabbak is, és igy a motorzaj sem tudatosítja az ártatlan sofőrben, hogy esetleg valami gond lehet ebből a féktelen száguldásból. Amellett, mivel a fehérből ugye nagyon sok van, azt hihetik hogy beleolvadnak a forgalom sűrűjébe, vagy hogy esetleg a vakító szín miatt elhomályosítják a rend éber őreinek a szemét. :D ^_^

Látszik, hogy nem dolgoztál ma! :P ;) Kivagy pihenve. ;)

Link to comment
Megosztás:

A fehérnek kisebb a légellenállása. Hamarabb gyorsul, és könnyű tullépni a sebességet. Amellett talán halkabbak is, és igy a motorzaj sem tudatosítja az ártatlan sofőrben, hogy esetleg valami gond lehet ebből a féktelen száguldásból. Amellett, mivel a fehérből ugye nagyon sok van, azt hihetik hogy beleolvadnak a forgalom sűrűjébe, vagy hogy esetleg a vakító szín miatt elhomályosítják a rend éber őreinek a szemét. :D ^_^

én abba reménykedek mindig h azthiszik tesó vagyok :P multkor este véletlen beleakadtam a fénykürtbe és rájuk villogtam, és visszaköszöntek ;) azóta van amikor nappal is intenek ;)

Link to comment
Megosztás:

:P :D Ha gondolod PÜ-ben megadom iwiwes elérhetőségét :D ;)

Na de kérlek, én nős vagyok :D ;) küldjed már komám, küldjed.. ^_^

Látszik, hogy nem dolgoztál ma! :D :P Kivagy pihenve. :P

Biztos nem volt aki lefárassza.. :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.