Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ti is kaptatok IWIW en körlevelet, hogy küldjétek el minden ismerősnek 3 héten belül, mert különben automatikusan törölnek ? Most akkor mi van?

Én utálom az ilyen leveleket. Sosem küldök tovább körlevelet. :D

az iwiw soha se küld körlevelet

Link to comment
Megosztás:

Ti is kaptatok IWIW en körlevelet, hogy küldjétek el minden ismerősnek 3 héten belül, mert különben automatikusan törölnek ? Most akkor mi van?

Én utálom az ilyen leveleket. Sosem küldök tovább körlevelet. ^_^

Olyan levelet ami Fwd-vel kezdődik el se olvasom... :D Sok baromság... nem tudom kinek, és miért jó hogy elindít valami f.szságot ami utána kering a sok észlény között... Vagy ezek versenyeznek hogy kinek a kitalált levele megy tovább? :P

Link to comment
Megosztás:

Ti is kaptatok IWIW en körlevelet, hogy küldjétek el minden ismerősnek 3 héten belül, mert különben automatikusan törölnek ? Most akkor mi van?

Én utálom az ilyen leveleket. Sosem küldök tovább körlevelet. :D

Olvassál már Gépházat felül. Az a sárga bizb*sz. ^_^ Sokan nem olvassák el és továbbküldik. Jónéhány embernek csökkentek az ismerőseinek száma. :P Nem kell továbbküldeni, max a hírfolyamba beírni, hogy mekkora droidok és milyen buták egyesek. ;)

Link to comment
Megosztás:

Már egy csomo ismerősömtől megkaptam ugyanazt. Ők elhitték. De útálom az ilyet. :D

Akkor én jól választottam ismerősöket iwiw-n, mert én még egyet sem kaptam. ^_^ Mondjuk lehet köze van annak is hozzá, hogy egy ilyennél elég nyomatékosan üzentem, hogy nem kéne. (szerencsétlen majdnem emberek, buták, hiszékenyek, ezért tart itt az ország, stb. :P)

Link to comment
Megosztás:

Akkor én jól választottam ismerősöket iwiw-n, mert én még egyet sem kaptam. :D Mondjuk lehet köze van annak is hozzá, hogy egy ilyennél elég nyomatékosan üzentem, hogy nem kéne. (szerencsétlen majdnem emberek, buták, hiszékenyek, ezért tart itt az ország, stb. ^_^)

Én szortíroztam. Akitől kaptam ilyen sz.rt, azt töröltem, aztán elfogytak a küldözgetősek :P ;)

Link to comment
Megosztás:

SZasztok.

Csupa örömhírek. Oda van a kipufogóm kb holnap ilyenkorra már törött lesz :D A dob és a csö össze toldásánál kicsit meg fáradt. megrogyott elgörbült FULL elrohadt. Így a cső már aligha nem ér le a földre a dob pedig belever a kasztniba :S Ugye a sport dobnak nincs hátul felfogatása mint ahogy nekem se és elfáradt a cucc. De végre vissza kerül a gyári dob meg mindenek.

Link to comment
Megosztás:

5 éve jár arra minden nap. Ismeri a terepet, az autó lassan magától hazatalál. Mindenkivel előfordulhat egy kis figyelmetlenség.

Nem haragszom én rá, inkább bosszant a dolog. Annyira kézenfekvőnek kellett volna lennie.....lenne jobb helye annak a stexnek :P

Vidd be hozzájuk bírság fejébe a kis rettenetet :D havert meg akarták vágni 3 rugóra mert nem volt a bringáján lámpa azt otthagyta nekik :P könyörögtek neki, hogy nem büntetik meg csak vigye el ;) ;)

Csakis söréteset!!! Azzal nagyobb az esély hogy eltalálod a delikvenst- na meg hogy több lovagjelöltet találsz el... :P

10 lövésből 98 köregység csiszolt jéggel 1300 méterről :D asszem nekem nemigen feelingem a varjúriogató.. :P

Akkor a caravanosoknak nem is kell se faház, se sátor egy több napos találkozón. :D Mégiscsak caravant kellett volna vennem, felér egy lakókocsival. ^_^

Azaz :D ketten kényelmesen megvoltunk benne DUV-ban, esküszöm jobb volt mint a sátor :P ;) :P

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Az ilyen ájvives baromságokra pedig csak ennyit:

"Lovász Enikő Sziasztok!Minden kedves ismerősömet kérek hogy ne küldjetek körüziket mert nap mint nap 5-6 körüzit kapok és nem érdekel tiszta baromság

Aki meg hisz benne hát az se normális .Ez egy nagy ######SÁG.

Köszönöm

Nagy Sándor Van egy olyan funkció az üzi felett, hogy "feladó kizárása" ;) az életben többet nem kapsz tőle semmiféle üzenetet.. ;) 2 napja Hozzászólás törlése

Lovász Enikő Köszike :D 7 órája"

Link to comment
Megosztás:

valószinű először volt vele, vagy a szervizből jött haza :P megnézném azér hogy állna ki onnan egyedül ;)

Közben elfelejtett vezetni? ^_^ Mondjuk parkolásban sokszor én sem vagyok a helyzet magaslatán, de két autónyi helyre azért simán beférek. ;)

Van itt a csapatban olyan is, akinek volt bátorsága beülni mellém. :D Igaz, parkolnom nem kellett. :D

Link to comment
Megosztás:

Közben elfelejtett vezetni? ^_^ Mondjuk parkolásban sokszor én sem vagyok a helyzet magaslatán, de két autónyi helyre azért simán beférek. ;)

Van itt a csapatban olyan is, akinek volt bátorsága beülni mellém. ;) Igaz, parkolnom nem kellett. :D

Én is beülök melléd, igaz nem az anyósra, hanem mögéd, mert az a legbiztonságosabb hely a kocsiban. :P :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.