Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Majd csak túlélem. ;) Különben is, nős/barátnős férfiakra nem pályázok. :P Itt majdmindenki ebbe a kategóriába tartozik, aki nem annak meg nem vagyok az esete. ;)

Asszem, téged csak megharaplak. :D

Sajnos én el se tudnék menni...Pedig caravanom van :P :D :D

Vagy éppen még mecsboxot tologat. ^_^ Na ez már nem igaz, már van saját tütűje is. Tudod kiről beszélek? :P

:D Magamraismertem :P

és amúgyis burago.. :D

Link to comment
Megosztás:

Majd csak túlélem. ;) Különben is, nős/barátnős férfiakra nem pályázok. :P Itt majdmindenki ebbe a kategóriába tartozik, aki nem annak meg nem vagyok az esete. ;)

Asszem, téged csak megharaplak. :D

khm..

Vagy éppen még mecsboxot tologat. :D Na ez már nem igaz, már van saját tütűje is. Tudod kiről beszélek? :P

Köszi én pont jól érzem magam 25évesen, de majd ha 35 leszek megérdeklődöm élsz e még ^_^ , és mikor cserélted le a mecsát igazi autóra? Asszem kicsit idősebb voltál nem? :P

Link to comment
Megosztás:

Majd csak túlélem. ;) Különben is, nős/barátnős férfiakra nem pályázok. ;) Itt majdmindenki ebbe a kategóriába tartozik, aki nem annak meg nem vagyok az esete. :D

Caravannal megyek . :D Nem tartozom egyik kategóriába se. :P

Igaz, a mélyládát ki kéne venni. ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Szerintem én se... ez a meleg idő úgy bekavar, azt se tudjuk mikor megyünk melózni, nem hogy mikor maradunk itthon... multkor pl vasárnap mentünk melózni... vasárnap hajnali 3kor :S

Nekem meg mindíg be kell menni... aztán hétvégére meg marad 1 csomó olyan dolog amit el kell végezni. :P eeevvvan

Na ez nem alvós autó. :D

Hát nem nagyon ^_^

Hát nem igazán... A csomagtartója is rossz helyen van, viszont ha egy kicsit rohad a tűzfal, akkor ennek van a világon a legnagyobb kesztűtartója :P :P :D

;) ;) :D

Régebben az öreg záporról, még a totalcarosok is csináltak "tesztet"

Ha jól emlékszek tán boxermotoros...vagy ilyesmi. és a kerek lámpa meg a boxermotorról asszociáltak, hogy a porsche elődje :P

Link to comment
Megosztás:

Délelőtt 3 körül benyomtam 1 fél dinnyét... És fél 8ra megyek barátnőmhöz... Mostmeg 15 percenként kijárok... Lehet nem kellett volna annyi dinnyét zabálni? És lehet nem lesz olyan romantikus az este mint gondolom? Sok lesz a szünet? Sok a kérdés a hsz-emben? Igen? :D

Link to comment
Megosztás:

Délelőtt 3 körül benyomtam 1 fél dinnyét... És fél 8ra megyek barátnőmhöz... Mostmeg 15 percenként kijárok... Lehet nem kellett volna annyi dinnyét zabálni? És lehet nem lesz olyan romantikus az este mint gondolom? Sok lesz a szünet? Sok a kérdés a hsz-emben? Igen? ^_^

Igen! :D

Link to comment
Megosztás:

Délelőtt 3 körül benyomtam 1 fél dinnyét... És fél 8ra megyek barátnőmhöz... Mostmeg 15 percenként kijárok... Lehet nem kellett volna annyi dinnyét zabálni? És lehet nem lesz olyan romantikus az este mint gondolom? Sok lesz a szünet? Sok a kérdés a hsz-emben? Igen? :D

??? He? Mikor? ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.