Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

EPC szerint: 9129210, 56 14 430 ;)

Könnyen megoldható: a hűtőben levő hőgombára menő tápvezetéket a gyújtáskapcsolt tápról át kell kötni pl. közvetlenül az akkusarura. Csak, ahogy írták a többiek, keringés híján nem sok értelme van. Mondjuk a termosztát 92C-ig nyitva van, addig akár keringhet is benne a víz a természetes folyamatok révén. Pl. Omegában van erre egy külön elektromos szivattyú (van amelyikben 2 is).

Ááá köszi a segítséget, de akkor marad így, mert akik ezt kitalálták jobban értenek hozzá mint én :D Ez abban is meglátszik, hogy raktunk a radiátor elé egy csapot, hogy a melegvíz ne mennyen át rajta ilyen melegben is....na ennek a következménye az volt, hogy totál másképp melegszika víz mint amit megszoktam...tehát nem véletlen az, ahogy eredetileg kitalálták :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Régebben versenyszerűen csináltam, de sajnos az egyetem mellett már csak ilyen hobbiszinten van rá időm. :D

Valamikor én is versenyszerűen csináltam. :D 82-88 ig. :rolleyes: De sajna a kor, és a plusz kilók ma már megnehezítik ezt a fajta fizikai munkát. ;)

Én már a mozgólépcsőn is fujtatok. :D

Link to comment
Megosztás:

Egyszer kitaláltam, hogy lefutom a maratont, készültem is rá, egyszer-kétszer elmentem kocogni. Eljött a verseny ideje, az időm olyan 5, és fél óra lett, ugye a legjobb idő az 2 óra pár perc körül van. Szóval nem az én sportom. ;) A kövér disznótól meg mesze vagy. :D

Gondolom önként, és dalolva. :rolleyes: :D

Köszi :D :D Nekem nem 5 és fél óra lett volna, hanem 5 és fél nap :D :D

Régebben versenyszerűen csináltam, de sajnos az egyetem mellett már csak ilyen hobbiszinten van rá időm. :P

Minden elismerésem :D

Link to comment
Megosztás:

Délelőtt voltam a zsibin. ;) Olyanok akiknek nem mondjuk ki a nevét egy olyan távirányítós terepjárót vettek 20ezerért a gyerekeknek :rolleyes: Csak néztem. De ilyen kis kókány vacak volt sztem csak a nagysága volt meg.

Viszont vettem damilt is. :D 12 kilóig bír, és 300 méteres

Link to comment
Megosztás:

Én hiába ia mondtam volna, nekem úgysem hiszi el. :D

Dehogynem. :rolleyes: Feltéve, ha nem ülteted körbe hülyeségekkel, mert akkor tényleg nem veszlek komolyan. :D

Valamikor én is versenyszerűen csináltam. :D 82-88 ig. ;) De sajna a kor, és a plusz kilók ma már megnehezítik ezt a fajta fizikai munkát. :D

Én már a mozgólépcsőn is fujtatok. :D

Ebben a korban is van olyan amivel javítani lehet az állóképességen. :P :D

Link to comment
Megosztás:

Ebben a korban is van olyan amivel javítani lehet az állóképességen. ;) :D

Állóképességgel nincs semmi gond. :D :rolleyes: ;) Csak futni ne kellejn. :D

Nem kérdezem meg hogy a szoknyának van -e köze hozzá, mert meg leszek gyepálva :D :D :P

Pedig annak van. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.