Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

MA voltam Opel szalonban...hát meg kell hagyni, az új Astra pofás lett...veri a G-t és a H-t is...szerintem

Szerintem is! Az 1.4 turbo-nak szívesen elkenném a száját..... :rolleyes: Soha nem tetszett az 5 ajtós variáció mindig a sedan, meg a Caravan volt a befutó (kivéve persze a C Vectra GTS ;) ) de ez az új Astra kifejezetten tetszik.

Link to comment
Megosztás:

A signum ugyan az mint a cvectra, csak prémium kategóriába akarták léptetni, ezért csak jól felszerelt, nagymotoros volt belőle. És igen, 5ajtós az összes. Talán a b oszlopig egyezik a vectrával, de az is lehet hogy már a szélvédővel is játszottak. jútúbon van egy unalmas videó, ahol a ######i unalmasan végigmondja mi a difi.

Link to comment
Megosztás:

Azért jó érzés tudni, hogy nem mindenki pedofil a fórumon. :D Tankoltam ma, kicsit benéztem az arányt, 30 liter szesz ment bele, és 10 liter benya. Pedig nem láttam értelmét a felest megkutyulni, de így sikerült. Szegény kutas csávó izzik a feje reggel 6 óta, forró asztfalt, benzinszag, szakad róla a víz, megadtam a kegyelemdöfést: most egy hideg sör jólesne ugye? :D :rolleyes: Ha szemmel ölni lehetne, most nem rontanám itt a levegőt. :D

;) :D :D :D

Nekem a péntek ezen a héten szabadnap, akkor nem dolgozok hálistennek :P

Link to comment
Megosztás:

El vagy tévedve. Olvass utána egy kicsit.

akkor annyi h 13cmvel hoszabb azt csumi? (beksőségek nem érdekelnek ;))

mert ha igen akkor ki kell javítsam magam, mert nekem csak a régi c vectra tetszik, az újnak túl astrás a pofija :rolleyes:

amúgy utánaolvastam, de a c vectra topic kicsit sivárabb mint a miénk :D

*20:55 jójó majd rákeresek tecsövön

Link to comment
Megosztás:

akkor annyi h 13cmvel hoszabb azt csumi? (beksőségek nem érdekelnek ;))

mert ha igen akkor ki kell javítsam magam, mert nekem csak a régi c vectra tetszik, az újnak túl astrás a pofija :rolleyes:

amúgy utánaolvastam, de a c vectra topic kicsit sivárabb mint a miénk :D

van c1 meg c2... a c1 gts sztem is sokkal szebb mint a c2, viszont csak c2ből volt opc, ami caravanban nagyon ütőőőőős. 1x megnéztem egyet kívül belül. nem szar, csak az a műszerfal kaksi. sztem.

Link to comment
Megosztás:

akkor annyi h 13cmvel hoszabb azt csumi? (beksőségek nem érdekelnek ;))

mert ha igen akkor ki kell javítsam magam, mert nekem csak a régi c vectra tetszik, az újnak túl astrás a pofija :rolleyes:

amúgy utánaolvastam, de a c vectra topic kicsit sivárabb mint a miénk :D

*20:55 jójó majd rákeresek tecsövön

Ez is könnyen magyarázható.....

Link to comment
Megosztás:

Hátsó tárcsaféknél milyen vastagnak kéne lennie a kézifék fékpofáin a ferodóknak?

Ezt a méretet nem írják sehol.

Olyan 2-3 mm van az enyémeken, az jó még? :rolleyes:

Bocs, hogy áthozom ide, de nem tudja valaki a választ? Nagyon fúrja az oldalamat.....most még egyszerű lenne kicserélni ;)

Link to comment
Megosztás:

Bocs, hogy áthozom ide, de nem tudja valaki a választ? Nagyon fúrja az oldalamat.....most még egyszerű lenne kicserélni :rolleyes:

Szerintem 2-3 mm simán jó, elméletileg ugye a kéziféket csak álló helyzetben használod, nem kopik annyira mint az üzemi fék. Szegecselt, vagy ragasztott a ferodol? Ha szegecselt nincs lekopva a szegecsfejig?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem 2-3 mm simán jó, elméletileg ugye a kéziféket csak álló helyzetben használod, nem kopik annyira mint az üzemi fék. Szegecselt, vagy ragasztott a ferodol? Ha szegecselt nincs lekopva a szegecsfejig?

Sőt egyáltalán nem kopik, mivel csak álló helyben van használatban.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem 2-3 mm simán jó, elméletileg ugye a kéziféket csak álló helyzetben használod, nem kopik annyira mint az üzemi fék. Szegecselt, vagy ragasztott a ferodol? Ha szegecselt nincs lekopva a szegecsfejig?

Ragasztott. Nem nagyon látszik rajta kopás....

Sőt egyáltalán nem kopik, mivel csak álló helyben van használatban.

Nálam biztos nem.....legfeljebb, ha extrém helyen kell parkolni :rolleyes:

Télen annál többet, de akkor sem álló helyzetben ;)

Link to comment
Megosztás:

Zotya! Nekem Bráner őőő... banner van ;) Jó kis akku.. Amikor németországból meghoztuk a kocsit, utánna vettük pár évvel. Azóta van benne. Valami banner bull test akármi... majd megfigyelem. Igaz hogy ez dízel és nem kajál annyi áramot. vagy valami ilyesmi :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sőt egyáltalán nem kopik, mivel csak álló helyben van használatban.

Általában... :D

Ragasztott. Nem nagyon látszik rajta kopás....

Nálam biztos nem.....legfeljebb, ha extrém helyen kell parkolni :rolleyes:

Télen annál többet, de akkor sem álló helyzetben ;)

Akkor sima liba, én nem cserélném ki.

Link to comment
Megosztás:

Zotya! Nekem Bráner őőő... banner van :D Jó kis akku.. Amikor németországból meghoztuk a kocsit, utánna vettük pár évvel. Azóta van benne. Valami banner bull test akármi... majd megfigyelem. Igaz hogy ez dízel és nem kajál annyi áramot. vagy valami ilyesmi :rolleyes:

Aha most nézegettem azt is... a diesel nem nagyobb áramot vesz fel indításkor? Én úgy tudtam... ;) Csak valami méretesebb darabot szeretnék. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.