Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát...Amíg nem látod a munkájukat, ne is mondj semmit :rolleyes: :P

Szerintem nem csinál a gyárinál igényesebbet. ;) és pont.

Tehát nem tud senki semmit. KÖSZI :D

Akkor bőröztetem majd jelentkezek a pikcsőrökkel. Valszeg nyár közepe :D De csak fél bőr lesz :D

Legalább a rádiódat tudod már használni. :D

Nem, csak szép volt. A bőrrel egy a gond, hogy télen be kell melengetni, nyáron meg legyezni kell a strand után mert oda ég a zsákja az embernek ha egész nap kint van a vas a napon :D

Télre van zsír ülésfűtés, nyárra meg napellenző és klíma. :D

Link to comment
Megosztás:

Az is a te érdemed zoli a rádió. :rolleyes: De a bőrbe is segíthetnél.

De te vagy a nagy SAAB-os annyit árulj el hogy befér a SAAB 9000 belsőség az F-astrába? Ugyan is találtam bézs saab belsőt ;) Nem vesznék össze azzal sem :D Ez azt hiszem az a széria amiről a kerekeid vannak.

Link to comment
Megosztás:

Az is a te érdemed zoli a rádió. ;) De a bőrbe is segíthetnél.

De te vagy a nagy SAAB-os annyit árulj el hogy befér a SAAB 9000 belsőség az F-astrába? Ugyan is találtam bézs saab belsőt :D Nem vesznék össze azzal sem :D Ez azt hiszem az a széria amiről a kerekeid vannak.

Nem tudom, anno nem vettem meg a saab kagylókat, csak kipróbáltam milyen lenne... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

de ha adott a saab ülés akkor nem kárpitoztatom csak az ajtón lévő elemeket:D ÁÁÁH kell bűűr

Há vazz, ha én is minden kérdésre ilyen simán kaptam volna választ.....

Kérdezni bárki tud, persze nem mindenki teszi, de ha magatoktól kell vmi infót összeszedni az már parás. :rolleyes: Pl külföldi fórumok, leírások. stbstb.

Sztem a 900as bele egy az egyben belemegy...de csak sztem, nem 100%.

Link to comment
Megosztás:

Zsír. :rolleyes:

" Gyártás [szerkesztés]

A motor 1993 és 1996 között került gyártásra, azzal a céllal, hogy a károsanyag-kibocsátást csökkentsék. A motor továbbfejlesztett változata található a X16SZR (55KW) jelöléssel a Vectra B, Astra B, és Astra G típusokban. Ennek gyártását a nagyobb károsanyag-kibocsátási követelmények miatt, 1999-ben fejezték be, mivel a központi befecskendezéssel a szigorúbb normák már nem voltak teljesíthetőek."

B astrába is nyomták ;)

Link to comment
Megosztás:

Azt a pénzt inkább tedd félre, és ha autót cserélsz, jobbat tudsz majd venni helyette. ;)

Bírom ezeket a jó tippeket. De én nem akarok jobb autót. Ezt akarom faragni. Nem akarom se eladni se cseréllni. De azért kösz :rolleyes:

Zoliteee ne legyél már ilyen. Azért fórum hogy kérdezzünk.

Másrészt nem találtam külföldi fórumon se saab 9000 belsőséges F-astrát. Azért mertem tőled kérdezni első sorban mert te építkezel saab-ból gondoltam tudsz valamit amit én nem. De kösz az infót.

Link to comment
Megosztás:

Bírom ezeket a jó tippeket. De én nem akarok jobb autót. Ezt akarom faragni. Nem akarom se eladni se cseréllni. De azért kösz ;)

Zoliteee ne legyél már ilyen. Azért fórum hogy kérdezzünk.

Másrészt nem találtam külföldi fórumon se saab 9000 belsőséges F-astrát. Azért mertem tőled kérdezni első sorban mert te építkezel saab-ból gondoltam tudsz valamit amit én nem. De kösz az infót.

Nem 9000 hanem 900. :rolleyes: Am meg síncserével az evo9es ülés is berakható, tehát a saab sem lehet probléma.

Link to comment
Megosztás:

Bírom ezeket a jó tippeket. De én nem akarok jobb autót. Ezt akarom faragni. Nem akarom se eladni se cseréllni. De azért kösz :rolleyes:

Zoliteee ne legyél már ilyen. Azért fórum hogy kérdezzünk.

Másrészt nem találtam külföldi fórumon se saab 9000 belsőséges F-astrát. Azért mertem tőled kérdezni első sorban mert te építkezel saab-ból gondoltam tudsz valamit amit én nem. De kösz az infót.

De nem tudhatod 1-2 év múlva nem akarod-e...és azért a bőrözés majdhogynem az autó árának harmada.

Link to comment
Megosztás:

Kezdem megszeretni a kocsit :D

Tisztára olyan mókás mint én :D Mondom kicsit lemosom már a hátsó szélvédőt, spriccolnék erre az anyósülésre spricceli a vizet ;) Nézem nincs a cső hátul a kocsiban, csak a gégecsőbe van egy darabka... kiszedtem a kesztyűtartót, és oda le volt menve szinte mind.... elhúztam ameddig ért, ott beletoldottam egy 20cmnyi benzincsövet, kis sziloval megkentem az illesztésnél és csőőő szó szerint csőőő :D azé érdekes volt mindenesetre, mikor az anyósülésre spriccelte a vizet :D

Nagy dolog, nekem egyáltalán nincs benne hátramenő cső :D (még)

Nem raktam bele vazzzzz. :D De ha úgy is új kárpitok lesznek, majd olyat csinálsz, hogy beférjen. :P

És B Omi üléseket próbáltál már, azok beférnek? Csak mert az van itthon néhány :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

De nem tudhatod 1-2 év múlva nem akarod-e...és azért a bőrözés majdhogynem az autó árának harmada.

Abba is van valami amit mondasz. De ismerve magam nem fogom el adni. Ezért is gondolkodom ilyenekben mint a bőr. Az a 40-50ezer amiből most veszek pl üléseket. Az egy leendő autó vásárlásánál az átírást sem elégíti ki szóval :rolleyes: értelmetlen a spórolás ;) meg hát. Egyszer élünk

Link to comment
Megosztás:

Öhm valszeg a sín csere nem para. Én első sorban a széleségére gondoltam. Pl b-omega már nem igen fér be.

Sajnos. ;)

És B Omi üléseket próbáltál már, azok beférnek? Csak mert az van itthon néhány :rolleyes:

Én belefaragnám. :D

Link to comment
Megosztás:

Kicsit munkálkodtam délután, előtte (az egyik már le van takarítva), utána :D

Az egyikbe sikerült beletörni annak a hajlított rugónak az egyik végét. 1 órámba telt kipiszkálni....kicsit bele volt rohadva

Ha valakit érdekelne ilyen nyakpánt és pest környéki, az szóljon. Mivel pesti a lány, át tudom venni tőle posta nélkül :rolleyes: PÜ-be légyszi, mert a modik megharagszanak ;)

Link to comment
Megosztás:

Kicsit munkálkodtam délután, előtte (az egyik már le van takarítva), utána :D

Az egyikbe sikerült beletörni annak a hajlított rugónak az egyik végét. 1 órámba telt kipiszkálni....kicsit bele volt rohadva

Ha valakit érdekelne ilyen nyakpánt és pest környéki, az szóljon. Mivel pesti a lány, át tudom venni tőle posta nélkül :rolleyes: PÜ-be légyszi, mert a modik megharagszanak ;)

Hehe, Norbinak is kell olyan nyakpánt úgy tűnik. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.