Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem nem a hátuljával van baj. Az eleje tul magas.

Pedig az elejében is cserélve lettek a rugók. Viszont legalább már nincs a döccenésnél koppanó hangja... A stabilizáronál az a műanyag fos megint el van törve... Nem volt 1 éve hogy kicseréltük faterral... :rolleyes: ;) És már szét van menve. Nincs oda fémből vagy valami jobb anyagból mint az a bakelites műanyagos szemétből?

Link to comment
Megosztás:

Is! :D

A legújabb szórakozásom :D A falra rajzoltam, a Lánykám örömére.

Már csak ki kéne festeni. Tiv.? :P

Aki nem ismeri fel, egy kis segítség: Spongyabob. :rolleyes: Na jó, még akad rajta egy kis javítanivaló. :D

Szia Edit. :D

Nagyon jó lett. Miben segíthetek? Festék kéne, vagy festő? ;) :D

Nekem is hiányoztál már. :D Ez a sok unalmas pasi itt. :D

Link to comment
Megosztás:

Pedig az elejében is cserélve lettek a rugók. Viszont legalább már nincs a döccenésnél koppanó hangja... A stabilizáronál az a műanyag fos megint el van törve... Nem volt 1 éve hogy kicseréltük faterral... :D :D És már szét van menve. Nincs oda fémből vagy valami jobb anyagból mint az a bakelites műanyagos szemétből?

szerintem meg az a baj, hogy az az üléshuzat, ne is haragudj de :D

Is! :D

A legújabb szórakozásom ;) A falra rajzoltam, a Lánykám örömére.

Már csak ki kéne festeni. Tiv.? ;)

Aki nem ismeri fel, egy kis segítség: Spongyabob. :rolleyes: Na jó, még akad rajta egy kis javítanivaló. :D

szerintem tök jó lett mi bajod?

Szia Edit. :D

Nagyon jó lett. Miben segíthetek? Festék kéne, vagy festő? ;) :D

Nekem is hiányoztál már. :P Ez a sok unalmas pasi itt. :D

Hé komám, hétvégén disznót akarunk vágni, de kellene egy kis segítség.

Mi kell komám kés?

Disznó

Link to comment
Megosztás:

:D

Megint túlteng benned a homohormon... :D

Belinkelhetem a kedvenc videóm? :D :D

Kóstolgatsz? :D Különben is Day "kedvezményezett". :rolleyes: Ő volt az egyetlen aki elköszönt tőlem, amikor írtam, hogy nem jövök egy ideig ide. :D

Khmmm...Khmmm.... ;) Megkeressem a hsz-em? :P

Link to comment
Megosztás:

Belinkelhetem a kedvenc videóm? :D :D

Khmmm...Khmmm.... :rolleyes: Megkeressem a hsz-em? :D

Hát most már azért sem keresem meg. ;)

ahj pedig igazán megkeresnéd, te szenvednél vagy két órát mire meglenne, és Dita meg egy : jaaaajjj téény leg bocsi val le is tudná :D

Link to comment
Megosztás:

Kezdem megszeretni a kocsit :D

Tisztára olyan mókás mint én :D Mondom kicsit lemosom már a hátsó szélvédőt, spriccolnék erre az anyósülésre spricceli a vizet :rolleyes: Nézem nincs a cső hátul a kocsiban, csak a gégecsőbe van egy darabka... kiszedtem a kesztyűtartót, és oda le volt menve szinte mind.... elhúztam ameddig ért, ott beletoldottam egy 20cmnyi benzincsövet, kis sziloval megkentem az illesztésnél és csőőő szó szerint csőőő :D azé érdekes volt mindenesetre, mikor az anyósülésre spriccelte a vizet ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez az hogy csak kicsit :D

He ismernéd csak odaszoltad volna, hogy te is elköszöntél hogy nysgm :D :D :D ;)

Ö elköszönt. :D

Na most mé nem mond senki semmit az üléshuzatra? :rolleyes: Azért ennyire nem fos

Szép piros, én is ilyent akartam, mert a kormányvédő is piros-fekete. De akkor nem kaptam, csak tigrises-feketét.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.