Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezért berakom a sütőjébe a fékeket :rolleyes:

Nem semmi........titeket sem került el..... ;)

Végre láthatjuk mi is! :D Mocijával mi van...megy már???

minket messziről elkerül, mert mi a "hegyen lakunk"

remélhetőlg jó lesz van már benne 200km, most még az olajfolyással van para, de már megnéztem 4x és egy csep se volt alatta ahol probléma volt... még kimegyek később is megnézni.

Jól néz ki :D

hát én még messze nem vagyok megelégedve vele, de kössz :D

Link to comment
Megosztás:

lükverclámpám hol jó hol nem.

Jár a motor nem világít, leállítom gyujtást ráadom világít, kiveszem lükverből aztán vissza nem világít, de ha pl becsapom az ajtót, vagy megmozgatom a vezetékét, akkor igen.

Holnap kiszedem a gombát, és kipucolom, hátha az a baja.

Link to comment
Megosztás:

De ahhoz előbb jó sötét fólia is kell. :rolleyes: ;)

Érdeklődtem már... jó sötét az nem lesz rajta, de lesz elől is egy halvány, hátul meg egy lépcsővelsötétebb és így nem fog nagyon elütni, és nem is lesz rossz se, meg nem is lesz felesleges... talán.

Link to comment
Megosztás:

Érdeklődtem már... jó sötét az nem lesz rajta, de lesz elől is egy halvány, hátul meg egy lépcsővelsötétebb és így nem fog nagyon elütni, és nem is lesz rossz se, meg nem is lesz felesleges... talán.

Nekem elöl világos volt, hátul közepes. De bánom hogy hátra nem a sötétebbet tetettem. Az első ajtóról leszedtem a műszaki miatt.

Link to comment
Megosztás:

Nekem elöl világos volt, hátul közepes. De bánom hogy hátra nem a sötétebbet tetettem. Az első ajtóról leszedtem a műszaki miatt

Meg méretes fallosz is. ;) :D :D

elöl 15% os fóliával átmegy... és a rendőr se lő le érte :D

Azzal már b@szni kell, nem csajozni, ej de illetlenül nőzhetsz te, egyből kilógatod a kolbászt nekik? :D

Na végre! Jaj de jó, látom már, lálálá! :D Mindjárt felkeltem az asszonyt had nézze meg ő is! Fehér nem volt? :D

fehéret semmiféleképpen se akartam.

Boldog szülinapot a kollégának :P Meg jó ivászatot

Belső tükröd neked sincs...

...meg tetőkárpitom sincs, meg mitom én még mit bontottam le ... de ha eccer elkészül a kárpitozás baba lesz. Kárpitos mester ajánlata: Piros plama Fix nitróval higítva festékszóróval véknyan fujva.

Ezt fogom megpróbálni, csak kellene találnom vmi kis kompit hozzá :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

elöl 15% os fóliával átmegy... és a rendőr se lő le érte ;)

Azzal már b@szni kell, nem csajozni, ej de illetlenül nőzhetsz te, egyből kilógatod a kolbászt nekik? :D

fehéret semmiféleképpen se akartam.

...meg tetőkárpitom sincs, meg mitom én még mit bontottam le ... de ha eccer elkészül a kárpitozás baba lesz. Kárpitos mester ajánlata: Piros plama Fix nitróval higítva festékszóróval véknyan fujva.

Ezt fogom megpróbálni, csak kellene találnom vmi kis kompit hozzá :rolleyes:

http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://...%26tbs%3Disch:1

:D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Azzal már b@szni kell, nem csajozni, ej de illetlenül nőzhetsz te, egyből kilógatod a kolbászt nekik? :D

Ilyen világ van, ha már kettőnél több mondatot beszélgetsz velük megkérdezik: most pofázunk, vagy bacunk? ;)

Úgy tűnik, hogy csomagtérajtó cserés dolog lesz. :D

Hát, ez várható volt nem? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ilyen világ van, ha már kettőnél több mondatot beszélgetsz velük megkérdezik: most pofázunk, vagy bacunk? ;)

Hát, ez várható volt nem? :rolleyes:

Eddig gondolkodott rajta és még próbálkozik vele a karosszériás, hogy a csavarodást kiszedje. :D Mondom én hogy új hátulja lesz. :D :D

Hogy én mennyit ittam tegnap... :D

Daykiller!

Sok Boldog születésnapot! :D

Köszi! :D

Link to comment
Megosztás:

Ha jól látom új verda :rolleyes: !

Gratu hozzá! :D :D Sok-sok balesetmentest!!!! :D :D

(A tetőkárpitothoz meg válassz valami jó kis kárpitot, aztán ügyesen mókold bele, nem nagy munka, és sokkal jobban fogsz neki örülni, mintha vettél volna bele egy másikat! :D

Rég nem voltam már hosszabb ideig, csak be-be néztem, múlt héten volt az eljegyzésünk, és most meg nagyerőkkel csináljuk a házunkat (most vettük, de van még mit csinálni rajta, de így a jó! :D ) Kihasználjuk, hogy nem esik az eső - most éppen... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.