Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:D :D :D

Nem lesz ilyenem, hacsak nem vágja hozzám valaki véletlenül... Nincs pénz ilyen játékokra :D Most amit kitűztem célnak, az az ékszíjvisítás megszüntetés, villanyablak, teletankolás. ;) (az utolsó a legdrágább :D :D ) Szülinapomra meg kérek drágámtól, vagy fateréktól, egy régis-lapos- GSI kormányt :rolleyes: aztán idénre szerintem ennyi :P

Mindig is irigyeltem azokat az embereket akiknek az év kellős közepén is van vmi ünnepük. :D

Link to comment
Megosztás:

hát öö ha valaki tud jóállapotú astra kormányt küldhet linket nem haragszom meg :rolleyes:

én is egykezes vagyok és nekem is eléggé lyuk gyanús már a teteje a kormánynak. de lehet hogy lebőröztetem ismerőssel (aztmondta 8ba megáll de adjak 10et és megvagyunk) gombolkodom rajta

Link to comment
Megosztás:

Ez nem ugyanaz a maki?
:rolleyes:

Ma komplett vészhelyzet szimulációs gyakorlatot hajtottam végre. Jöttem haza a szomszéd faluból, és eszembe jutott, hogy a főnökömnek elszakadt a kuplungbowdenje, hazahozatta magát haveral, aztán visszamentek elvontatni a verdát. Mondom simán hazajöhettél volna kuplung nélkül. :D Így hát hazafele egy elhagyott úton félreálltam, motor leállitt, berak 2-be ráindítt, kis gáz, 3-4 méteren bellül szépen elindult, aztán felkapcsoltam 3-4-5-be kerregés és kuplung nélkül. Ezért vontatni? ;)

és ha már állatok :D

legyen macska is

Link to comment
Megosztás:

hát öö ha valaki tud jóállapotú astra kormányt küldhet linket nem haragszom meg :D

én is egykezes vagyok és nekem is eléggé lyuk gyanús már a teteje a kormánynak. de lehet hogy lebőröztetem ismerőssel (aztmondta 8ba megáll de adjak 10et és megvagyunk) gombolkodom rajta

2ért vettem a mostanit. :rolleyes: Még fényesedés is csak egy kicsi volt rajta ;) Ha ilyen megfelel, akkor elég ócsón tudsz szerezni :D

Link to comment
Megosztás:

2.0-t nem akartam venni mert nem szeretném ha leenné a hajamat. :D Hogy őszinte legyek nem is Vectrában gondolkodtam, mert végig Astrákat keresgéltem, de ez valahogy megtetszett! :D

Pedig pl egy 20ne fogyasztásilag korántsem olyan tartományban dolgozik mint egy jóval gyengébb illetve kisebb köbcentis tesója :D csak az alap fenntartási költségei magasabbak.. :D

Előfordul :D Mi is G-Astra Caravanért indultunk, aztán Zafira lett mire hazaértünk ;) ;) :D :D

Én is 5-ös bömöst akartam első nekifutásnak.. :rolleyes: :P

Ez pont jó benzinesbe de Lacikának nem ilyen kell :D legalábbis ő keresett for.számmérőst.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Pedig pl egy 20ne fogyasztásilag korántsem olyan tartományban dolgozik mint egy jóval gyengébb illetve kisebb köbcentis tesója :D csak az alap fenntartási költségei magasabbak.. :rolleyes:

Nem beszélve arról mennyivel nagyobb az élvezeti értéke! Brümmm-BRÜMMMM!!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem beszélve arról mennyivel nagyobb az élvezeti értéke! Brümmm-BRÜMMMM!!!! :rolleyes:

Mi van lelkem, te is korán keltél? ;) :D

Tény, hogy nem kell annyira taposni neki, hogy menjen is.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

hát öö ha valaki tud jóállapotú astra kormányt küldhet linket nem haragszom meg :rolleyes:

én is egykezes vagyok és nekem is eléggé lyuk gyanús már a teteje a kormánynak. de lehet hogy lebőröztetem ismerőssel (aztmondta 8ba megáll de adjak 10et és megvagyunk) gombolkodom rajta

Nekem van egy hibátlan légzsákos.

Ilyen.

Link to comment
Megosztás:

Láttam a te kormányod képen, ha jól látom az valami utolagos bőrözés. Mennyibe került a dolog, ha meg szabad kérdeznem? :rolleyes: Nem ez,amit most linkeltél!

A Vaterán vettem, bőr kormányvédő néven. Adtak hozzá erős cérnát, és egy nagy tűt. Ki volt lyukasztva a széle. Én raktam rá. Persze ugy az igazi, ha a kormány az öledben van. 2000 forint volt. Ki kéne cserélnem, mert lekopott a fekete róla, és alatta kék. ;) Most igy nagyon ronda. De biztos van rendesebb is.

Link to comment
Megosztás:

A Vaterán vettem, bőr kormányvédő néven. Adtak hozzá erős cérnát, és egy nagy tűt. Ki volt lyukasztva a széle. Én raktam rá. Persze ugy az igazi, ha a kormány az öledben van. 2000 forint volt. Ki kéne cserélnem, mert lekopott a fekete róla, és alatta kék. ;) Most igy nagyon ronda. De biztos van rendesebb is.

10 ezerért az eredetimet is bebőröznék, csak hát sokallom érte! :D Ezért veszek fontolóra minden lehetőséget. :D :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.