Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Donpepe! Mire gondolsz hogy lehetséges?? Hogy ennyi ideje áll?? Mert ha igen akkor lehetséges főleg hogy én is ettől a kereskedőtől veszem most a kocsim, holnap hozom el onnan!

Az én kiszemelt kocsimnak meghalt a tulaja januárban (ez minden papírral alátámasztva) s az örökségi hercehurcák miatt eddig nem volt eladható a kocsi! Nem tudom hogy láttad-e, de áll az udvarban egy hófehér vectra. Nos az holnaptól már az enyém! ;) Itt a link hogy melyik kocsiról van szó:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/vectr...muszaki-3828250

Velem a kereskedő srác nagyon korrekt volt, a kocsi 2 próbakörön is volt, semmi gondot nem találtunk, szerelő is átnézte. Friss műszakival, új aksival, új gumikkal kapom a kocsit, de persze nem ennyiért mint amennyiért kinnt van hanem olcsóbbért...

A kocsira rátérve ezt a kocsit amit te is belinkeltél amúgy én is megnéztem, de nekem se jött be túlzottan, ezért az árért elég fapados szerintem...

Hát a vectra sem bővelkedik extrával :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát a vectra sem bővelkedik extrával :rolleyes:

lesz mit csinálgatni ;) enyém is fapdos volt amikor megvettem. most is az :D

Hát nem luxuskategória az biztos! :D :D Nem leszólni akartam amúgy más kocsiját csak azért írtam mert én olcsóbban vettem most egy olyan kocsit amiben légzsák is van, ellenben a belinkelt Astrában nincs légzsák, sérült a kocsi oldala és még drágább is..

A kocsival (kocsimmal:) ) kapcsolatban, amúgy az tény hogy lesz mit foglalkozni majd vele, de igazából egy ennyi idős kocsitól nem is várhatom el hogy szalonállapotú legyen.. :D Alvázvédelem az már tuti lesz, illetve az alján van egy apróbb hiba amit mielőbb orvosolni kell, amúgy az ajtók alján van egy-két rozsdapötty az most meg lesz csináltatva hogy később ne okozzon nagyobb bajt.

Link to comment
Megosztás:

ÁH nem tom. Feladom. Át takarítottam az egész BC-t de akkor se írkálja rendesen a rádiót. Feltűnik pár mp-re hogy radio a radio1 helyett. A ki írása lassan vagy sehogy se reagál. Pedig sztem is kontaktos. amikor el tűnik a kiírása akkor az óra előtt van egy F-betü az fel fel villan az csak akkor villan ha valami hibádzik nem? Kód alapján vinnie kéne de mégse.

Link to comment
Megosztás:

Hát nem luxuskategória az biztos! ;) :D Nem leszólni akartam amúgy más kocsiját csak azért írtam mert én olcsóbban vettem most egy olyan kocsit amiben légzsák is van, ellenben a belinkelt Astrában nincs légzsák, sérült a kocsi oldala és még drágább is..

A kocsival (kocsimmal:) ) kapcsolatban, amúgy az tény hogy lesz mit foglalkozni majd vele, de igazából egy ennyi idős kocsitól nem is várhatom el hogy szalonállapotú legyen.. :D Alvázvédelem az már tuti lesz, illetve az alján van egy apróbb hiba amit mielőbb orvosolni kell, amúgy az ajtók alján van egy-két rozsdapötty az most meg lesz csináltatva hogy később ne okozzon nagyobb bajt.

Azért a Vekibe elég karcsú az 1.6 os motor. 2.0 val kellőképpen mozgékony. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ÁH nem tom. Feladom. Át takarítottam az egész BC-t de akkor se írkálja rendesen a rádiót. Feltűnik pár mp-re hogy radio a radio1 helyett. A ki írása lassan vagy sehogy se reagál. Pedig sztem is kontaktos. amikor el tűnik a kiírása akkor az óra előtt van egy F-betü az fel fel villan az csak akkor villan ha valami hibádzik nem? Kód alapján vinnie kéne de mégse.

Átforrasztgattad a csatik lábait a panelon? Takarítás kevés neki..... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azért a Vekibe elég karcsú az 1.6 os motor. 2.0 val kellőképpen mozgékony. ;)

2.0-t nem akartam venni mert nem szeretném ha leenné a hajamat. :rolleyes: Hogy őszinte legyek nem is Vectrában gondolkodtam, mert végig Astrákat keresgéltem, de ez valahogy megtetszett! :D

Link to comment
Megosztás:

Csak melegítsem meg?

Ónt is használhatsz :rolleyes: A lényeg hogy a rezgéstől-öregedéstől kirepedeznek a forrasztások, az alkatrészek lábainál, és ahogy mocorognak, hol érintkezik, hol nem. Átforrasztod, aztán örülsz. :D (vagy ordítasz hogy nem nyert ;) :D :D )

Link to comment
Megosztás:

Ez nem ugyanaz a maki?

:rolleyes:

Ma komplett vészhelyzet szimulációs gyakorlatot hajtottam végre. Jöttem haza a szomszéd faluból, és eszembe jutott, hogy a főnökömnek elszakadt a kuplungbowdenje, hazahozatta magát haveral, aztán visszamentek elvontatni a verdát. Mondom simán hazajöhettél volna kuplung nélkül. :D Így hát hazafele egy elhagyott úton félreálltam, motor leállitt, berak 2-be ráindítt, kis gáz, 3-4 méteren bellül szépen elindult, aztán felkapcsoltam 3-4-5-be kerregés és kuplung nélkül. Ezért vontatni? ;)

Link to comment
Megosztás:

2.0-t nem akartam venni mert nem szeretném ha leenné a hajamat. :rolleyes: Hogy őszinte legyek nem is Vectrában gondolkodtam, mert végig Astrákat keresgéltem, de ez valahogy megtetszett! :D

Előfordul ;) Mi is G-Astra Caravanért indultunk, aztán Zafira lett mire hazaértünk :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ónt is használhatsz :rolleyes: A lényeg hogy a rezgéstől-öregedéstől kirepedeznek a forrasztások, az alkatrészek lábainál, és ahogy mocorognak, hol érintkezik, hol nem. Átforrasztod, aztán örülsz. :D (vagy ordítasz hogy nem nyert ;) :D :D )

Hát én nem tom. Az biztos, hogy nem rezgett a kocsi mikor próbállgattam. De belvillan hibásan eltűnik. Szal félő hogy szétverem.

ÁÁÁÁH nem tom meg örüLÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖK

Link to comment
Megosztás:

Hát én nem tom. Az biztos, hogy nem rezgett a kocsi mikor próbállgattam. De belvillan hibásan eltűnik. Szal félő hogy szétverem.

ÁÁÁÁH nem tom meg örüLÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖK

Az elmúlt 8 év rezgéseivel volt a gond, nem a mostanival. :D :rolleyes: ;)

Szétverés helyett meg inkább add nekem. Cserélem működő TID-re :D

Link to comment
Megosztás:

Az elmúlt 8 év rezgéseivel volt a gond, nem a mostanival. :D :rolleyes: ;)

Szétverés helyett meg inkább add nekem. Cserélem működő TID-re :D

A te DIZELEDBE ez amúgy se jó. :D A BC meg kitudja hány éves. Ezt már én tettem bele utólag. Szal 10en éves a bc.

Link to comment
Megosztás:

Előfordul :rolleyes: Mi is G-Astra Caravanért indultunk, aztán Zafira lett mire hazaértünk :D :D ;) :D

Hát ez már ilyen! :D Nevelőfaterom is anno úgy indult el Németországba behozni egy Omegát hogy fehér és klíma nélküli nem lehet! Erre mivel állítótt haza?? Hát persze hogy egy hófehér és no klímás B Omegával. A történethez még az is hozzátartozik hogy állítólag ez az Omega illetve még egy Caravan volt ami szóba jöhetett. Ez jó üzlet volt így ezért lett elhozva, persze azóta is szolgálja a családom hibamentesen. :D

Link to comment
Megosztás:

A te DIZELEDBE ez amúgy se jó. ;) A BC meg kitudja hány éves. Ezt már én tettem bele utólag. Szal 10en éves a bc.

Dehogynem jó. Csak a fogyasztási adatokat nem tudja, de a többit nálam is kiírja :D :D (meg kicsit jobban néz ki mint a TID :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

Ne add meg a lehetőséget neki, hogy dicsekedjen!!! ;) Úgyis teszik kéretlenül is. ;) ;)

:D :D :D

Nem lesz ilyenem, hacsak nem vágja hozzám valaki véletlenül... Nincs pénz ilyen játékokra :D Most amit kitűztem célnak, az az ékszíjvisítás megszüntetés, villanyablak, teletankolás. :D (az utolsó a legdrágább :P :D ) Szülinapomra meg kérek drágámtól, vagy fateréktól, egy régis-lapos- GSI kormányt :rolleyes: aztán idénre szerintem ennyi :D

Link to comment
Megosztás:

:D :D :D

Nem lesz ilyenem, hacsak nem vágja hozzám valaki véletlenül... Nincs pénz ilyen játékokra :D Most amit kitűztem célnak, az az ékszíjvisítás megszüntetés, villanyablak, teletankolás. ;) (az utolsó a legdrágább :D :D ) Szülinapomra meg kérek drágámtól, vagy fateréktól, egy régis-lapos- GSI kormányt :rolleyes: aztán idénre szerintem ennyi :P

Betmen kormányt? :D Atól gyorsabb lesz? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.