Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

más nincs amit csinálni lehetne rajta :D

Legyen? :rolleyes: Gyere el valami találkozóságra, rábízzuk Faterra és lesz.. :D :D

Apropó, a hölgytagunk mostanában nem is járt erre? ;)

Link to comment
Megosztás:

Há jóóó de még azt a ribantz EGR-t sem tudom lezárni. Mondd, mit csináljak...érzem, hogy megőrülök. ;)

Szedd ki az üléseket, porszívózd ki, és szereld vissza :D :D Bakker de jó lenne ha ekem is ilyen gondom lenne...vagy tudod mit? Tényleg gyere el, adok én neked melót az enyémen.....úgyis megy műszakira jövő hónapba :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Há jóóó de még azt a ribantz EGR-t sem tudom lezárni. Mondd, mit csináljak...)

Vágd el a drótját :D de vigyázz mert ha nem jót vágsz lehet, hogy... :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért egy szalonban vághatnák, hogy nem kombi hanem KARAVÁÁÁÁÁÁN. :rolleyes:

http://www.expressz.hu/auto/szemelygepjarm...detes-20014409/

Ez egy bal###### szalon. Itt van nem messze. J astra nyílt napon már nem voltak hajlandóak válaszolni a kérdéseimre. ;) Idegesített, hogy a csávó nyomta a süket, betanult marketing dumát, mindig belekérdeztem. Az elején direkt debil kérdéseket, a végefelé meg már olyanokat, amit nem mindenki tud, aki csak kipróbál egy opelt. Na onnantól nem válaszolt. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez egy bal###### szalon. Itt van nem messze. J astra nyílt napon már nem voltak hajlandóak válaszolni a kérdéseimre. :rolleyes: Idegesített, hogy a csávó nyomta a süket, betanult marketing dumát, mindig belekérdeztem. Az elején direkt debil kérdéseket, a végefelé meg már olyanokat, amit nem mindenki tud, aki csak kipróbál egy opelt. Na onnantól nem válaszolt. ;)

Ne csodálkozz. Ezek elveszik a katalógust, házi feladatnak benyalják egy 7vége alatt azt nyomják a dumát.

Link to comment
Megosztás:

Ne csodálkozz. Ezek elveszik a katalógust, házi feladatnak benyalják egy 7vége alatt azt nyomják a dumát.

Utána csak azt kérdezte, hogy mennyire tetszett a dízel? Ráadásul ilyen nagyon nem szép sötétzöld volt az autó. Én meg mondtam neki, hogy a dízel hang nem szép, ez a szín meg kifejezetten ronda. 7millát nem adnék érte. Mert annyi volt a tesztautó. :rolleyes: Csávó nagyon szomcsi lett. ;)

Link to comment
Megosztás:

A rendszám mögött a lökös fekete fóliát kapott. :rolleyes:

Előtte milyen volt, az is krómos? Úgy lenne jó látni ha egymás mellett van a két kép.

Tudom...nem kell...nem...mert nem kellett ;)

Amikor először csinálta, akkor megvolt, amikor a csávó is ott feküdt a tetején akkor meg nem volt meg :D

Egyszer sem volt meg a 360, a 180 talán. :D

Link to comment
Megosztás:

hogy... mi? :D Félsz, hogy a tiltás derótját csípem el s egyből 150 kanca lessz benne miii? :D

Vagy inkább egy sem :D csak ennyit látsz:

cardmd1jpg.jpg

oszt csőőő :P :D :D kell neked agyonkócolt új verda :rolleyes:

Hát már én is régen láttam, jöhetne :D

Ajjé :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Tudom, de a 360 az teljes kör, ez a kocsi meg farral indult, és orral ment tovább, tehát max. 180-at fordult. Ha 360-at fordult volna akkor arra ment volna vissza ahonnan jött. :rolleyes:

Linkeljek valami más videót vagy egész este azon vitáztok majd, hogy 360 vagy csak 358 fok volt? ;)

Link to comment
Megosztás:

Vagy inkább egy sem :D csak ennyit látsz:

http://auto.freedomblogging.com/files/2009/12/cardmd1jpg.jpg

oszt csőőő :D :D :D kell neked agyonkócolt új verda ;)

Majd, majd, majd, majd, majd, majd, majd, majd, majd ha sok hibakódom lessz szétkapom a müszeregységet és szmájli féjszre, That's OK vagy egy gömbölyded seggre cserélem a müszer azon részét ahol a csekkendzsin pilács van. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Majd, majd, majd, majd, majd, majd, majd, majd, majd ha sok hibakódom lessz szétkapom a müszeregységet és szmájli féjszre, That's OK vagy egy gömbölyded seggre cserélem a müszer azon részét ahol a csekkendzsin pilács van. :rolleyes:

;) :D :D

Amikor Bill Gates piacra dobta a Win '98-at, a következőket jelentette ki egy sajtótájékoztatón:

"Ha a General Motors is úgy fejlesztette volna a technológiáját, mint a számítógépipar, akkor ma 25 dolláros autókkal járnánk, és 1000 mérföldenként tankolnánk egy gallon benzint."

A fentiekre maga Mr. Welch, a GM csúcsmenedzsere válaszolt fizetett hirdetés formájában:

"Ha a GM a Microsoft technológiáját használta volna autói fejlesztése során, akkor azok a következő tulajdonságokkal rendelkeznének:

1. Az Ön autója ismeretlen okokból naponta kétszer leáll.

2. Az útburkolati jelek újrafestése esetén Önnek új autót kell vásárolnia.

3. Az autó rendszeresen lehajt az autópályáról. Ez egyszerűen megoldható probléma: le kell állni, újraindítani és továbbmenni.

4. Balkanyart az autó nem hajlandó végrehajtani és a leállításra sem reagál. Ilyenkor a motort újra kell installálni.

5. Car98 esetén az autóban kizárólag egy ember ülhet, CarNT esetén viszont minden ülés extrának számit, és külön meg kell fizetni.

6. A Macintosh olyan autókat állít elő, amelyek napenergiával működnek, sohasem romlanak el. De ezek csak az utak 5 %-át használhatják.

7. Az autója minden külső ok nélkül kizárja Önt. Csak egy különleges trükk segítségével lehet újra hozzáférni az autóhoz: egyszerre kell fordítani az indítókulcsot, fogni az antennát, húzni a kilincset és megnyalni a rendszámtáblát.

8. Az autó megvétele esetén Ön köteles egy GM által forgalmazott Delux térképcsomagot is megvásárolni. Ha ennek a feltételnek nem tesz eleget, akkor az autója 50 %-kal lassabban megy.

9. Az olajszint-ellenőrző, a vízhőmérséklet mutató és töltésellenőrző műszerek helyett csak egy 'Általános autóhiba' jelzőlámpa van beépítve.

10. A légzsák rendszer kioldás előtt megkérdezi: "Biztos benne?"

11. A motor leállítása kizárólag a 'Start' gombbal lehetséges."

12. Ha az autóipar is olyan módon fejlődne, mint az informatika, akkor havonta kellene kötelező szervizre járni, három havonta upgrade-elni, két évente az egész autót kicserélni, és a márkaszervizeket 10km-enként telepíteni."

Van benne igazság.. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.