Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

kimegyek lefotozom :rolleyes:

Értem!! ;) :D Figyusz akrilnál nem lehet olyan szépen elködölni...úgyhogy érdemes vagy a teljes elemet lefesteni, vagy keresni egy záró élt, és addig felfesteni. Pl az Astránál nagyon jó helyen van ez az él sárvédőknél. Vagy az ajtóknál a díszléc mögötti záróél! :D

Link to comment
Megosztás:

Megám ;) Mikor belenéztem a tükörbe, és láttam a hátsó lámpákat.....mondtam is magamban hogy ez CoolAdam :D

:D :D háát nekem sem kellett sokat gondolkodnom...amúgy épp azon gondolkoztam mielőtt elindultam hogy mekkora lenne ha találkoznánk :D hát ez csak érintőleges volt :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Zajlik az élet:

12 felhasználó: zotya975, Alex0403, beligrom, KRicsi123, CoolAdam, zsolt1982, Digger, Opeles90, frecsume, spzoli, Pötty86, Peti85

háá mi?? :D én ma képzeljétek 1 órát aludtam és úgy jöttem Balatonfüred-B.Almádi-Győrladamér-és haza totálon vok :D és teli volt az út rendőrrel még a lakásba is volt nálunk felöltözve a szokásos ruhába(meg is ijedtem)...megőrültem és az út is teli volt velük végig :rolleyes: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Igen. Vagy csillagvizsgálónak is lehet nevezni. Ez így annyira hoki. ;)

Több mint valószínű hogy igen :D Miért nem veszel rendes rúgókat? Am érdekelne hogy hogyan csinálod ezt a képvetítés, zenére dolgot.... :rolleyes:

a Rugók már megvannak. most fog menni 1 kis szervízelésre :D

Windows Photo Story. Ingyenes program, magyar. Ilyet lehet vele :D

Link to comment
Megosztás:

2500Ft illetve 2200Ft az egész családnak? Az tényleg jó ár. Legalább ihattál(volna) néhány korsó sört. ;) Ja, hogy Győrből még haza kellett vezetni.. :D

Ja, azt még nem is mondtam, hogy átbactak a Meciben. Ott ebédeltünk, 3750 volt a számla, az asszony adott a csajnak egy 20 ezrest, meg 750-et apróban. Ugye blokkal tudsz menni pisilni, nézegetm az asztalnál, rá van írva, hogy 25000-ből visszajáró, 21 ezer valamennyi. Mondom mi a túró??? Miért adtál neki egy 20 ezrest, meg egy 5 ezrest, hacsak 3750-volt a számla? Aszongya nem adott annyit. Nézegetjük, hát a csaj rossszul ütötte be az összeget amit kapott, rosszul adta ki a visszajárót. Gyakorlatilag ingyen ettünk. Első gondolat volt, hogy visszamegyünk, mégiscsak ki kell ezt fizetni valakinek, miért baccunk ki mással. Odamentünk, de a csajt már nem láttuk, meg 1000-ren voltak, mondom mire ezt elmagyarázzunk, mire megértik, mert ugye nem egyszerü, a számlán minden stimmel, csak nem annyi pénzt adtunk, amennyit a csaj beütött. Meg ugye csak kassza záráskor derül ki, hogy nem passzol az összeg. Hát eljöttünk. :D

egy forgatható konyhai grohe mégpedig olyan ami kihúzható és egy olyan cső van a rózsa után mint a fürdőszobákba. az valahol ereszt, és a tetején, ahol csatlakozik a rózsával ott jön ki a viz. ez azért elég nagy gond mert ha alaphelyzetbe van a csap akkor a viz visszafolyik a mosogató alá :rolleyes:

Ha szétszedhető szétszeded, gondolom tömítés van azt kell cserélni, ha nem mozgó rész akkot teflonszallag is jó. Ha nem szerelehtő akkor csere. Én egy 12 ropis( nekem ez már drága) hőfokszabályozós csaptelepet dobtam ki, mert nem lehetett hozzá tömítést kapni, és faragni sem. A zuhanyzóban van ilyen, hogy a kölykök ne forrázzák le magukat, 38-fokra van belőve. Kínlódtam vele egy csomót mire beállítottam, mert a gagyi fajtában nem termosztát van, csak simán beállítod a hideg-meleg víz arányát, és egy retesz nem engedi, hogy forróbb jöjjön. De ugye víznyomástól függ,kiengedtem a fél bolylert mire pont 38-ra tudtam belőni.

Link to comment
Megosztás:

Ezen a mai képen látszik, hogy mennyire lent van az eleje. A koptató már elakad a járdaszegélyben. Pedig az sem magas.

Igaz erre nem lehet mondani hogy űrhajó, vagy rakéta. :rolleyes: ;)

http://img0.tar.hu/tivadar68/size2/76441509.jpg

Jah. Ez eléggé lent van. Viszont azt se mondanám hogy rosszul néz ki :D kérdd el hozzá Laci hátsó rugóit, és akkor már f.szás is lesz :D Ennél a járdaszegélynél kb. 2x ekkora padkára kell fel jönnöm itthon, ha a ház előtt akarok parkolni :D Lehet hogy már régen morcos lennék ha nekem is ilyen magas lenne :D Bár, jó szögben be-célozva egy ültetett eclipse is feljött úgy hogy a hólapátja se szakadt le, de azért lényegesen egyszerűbb magas géppel terepezni :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.