Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Megunta a dízel kerregésétszürcsögését. :rolleyes: Én megértem. :D :D

Szürcsögésről jut eszembe... ;) Hívtam regel ugye a bontót, kérdeztem hogy van-e ilyen keménygumis cső ami a szűrőháztól megy a motor felé.. Azt is elvitték :D :D Pedig az jó lett volna

Link to comment
Megosztás:

Szürcsögésről jut eszembe... :rolleyes: Hívtam regel ugye a bontót, kérdeztem hogy van-e ilyen keménygumis cső ami a szűrőháztól megy a motor felé.. Azt is elvitték ;) :D Pedig az jó lett volna

Jó bontók vannak arrafelé.. :D

Nem is kerreg. :D :D

Nyilván nem. :D

Link to comment
Megosztás:

Jó bontók vannak arrafelé.. :D

Nyilván nem. :D

áá ne is mondd..ami bontókat néztem eddig és ami kellett volna semmi sem volt 1ikbe sem.

"hááááát az most nincs" ;) Mindíg ez jön

Ez nem dizel VW, vagy Fiat. Tényleg nincs dizel hangja az utastérben. De nem akarlak meggyőzni. :D

Az tényleg nincs nekem sem :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na ez kicsit off, mert más márka, de azért leírom....

1 hete apu alatt megkotlott az 1,6 TD (VW T3)... letörött az egyik szíjtárcsa csavarja, a tárcsa meg valami fogaskerék lepottyant, motor megáll vezérműtengely (ha jól tudom ez a bütykös igaz?) 4 részre törött, szelepszárak szép ívesek lettek...stb stb...az egész 112.000 Ft-ba fájt...már újra működik;)

Link to comment
Megosztás:

Ez nem dizel VW, vagy Fiat. Tényleg nincs dizel hangja az utastérben. De nem akarlak meggyőzni. :rolleyes:

ÁÁÁ. Úgysem hiszi el. :D Neki még gázolajjal csak a traktorok mennek. :D ;)

Nem kell győzködni. Comboban isuzu van, és ritka gusztustalan mikor a turbodízelek szürcsögnek, aztán sziszegnek... :D

Úgy sem hiszed el, mennyivel jobb beülni egy benzinesbe, és 80ig csak 1et váltasz, nem 4et, valamint a hanghatások... :D

Nekem van dízel hangja az utastérben alapjáraton....csak az a baj hogy az enyém az benzines :D

Ezt ismerjük Stefantól is. :D

Link to comment
Megosztás:

Jó hát szégyen ide szégyen oda...ez van..ezt kell hogy szeressem...motorgenerál biztos megoldaná, de arra meg nincs pénzem :D

Amióta meglátom azt a szót, hogy motorgenerál csak örülni tudok, hogy meg lett csinálva ;) Multkor egy suzuki SX4el járó gyerek azt mondta a 4,5 literes fogyasztásomra hogy sok mert

" haverja 90 lovas 1.4es dízel corollája eszik 4,5 litert...és az opelé sok "

Hú de felcsöszte az agyamat... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Úgy sem hiszed el, mennyivel jobb beülni egy benzinesbe, és 80ig csak 1et váltasz, nem 4et, valamint a hanghatások... :D

Ezt csak hiszed. Az előző Astrám X16XEL volt. Imádtam amikor tiltáson dadogott. :rolleyes: ;)

Utána X20XEV B Omega. Na ott egyet sem kellett váltanom. Fullos automata volt. :D :D

Tehát tudom miről beszélsz. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt csak hiszed. Az előző Astrám X16XEL volt. Imádtam amikor tiltáson dadogott. :rolleyes: ;)

Utána X20XEV B Omega. Na ott egyet sem kellett váltanom. Fullos automata volt. :D :D

Tehát tudom miről beszélsz. :D

Akkor ez döntetlen. :D

Én nem tudom hogyan dadog az enyém tiltáson... :D Ellenben a kigyorsításoknál nagyon jó hangja van. :D

Link to comment
Megosztás:

De mi az, hogy elbújnak....2010-ben vagyunk vazze. A zsernyákok elbújnak a bokrok mögé és onnan sasolnak....olyan vicces :D :D :D

Szerinted miért bozótlakók? :D :D :D

Nna jówan, húzok vissza dolgozóba ;) majd talán este leszek.. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.