Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jaja, meg egy szürke is szokott lenni, valamint van egy fehér F Astra ferdehátú IAM-os rendszámmal, az meg mozgó trafi. :rolleyes:

Meg van egy fehér G Astra sedan is a környéken! Körbe van sötétítve, nehéz kiszúrni benne a süniket!

Nos, kész a kormánycsere, Tiv megoldása volt a legjobb, két tenyérrel egyszerre hátulról mindent bele és már lenn is volt. A helyére gyári bőr került, nagyon kellemes a fogása. ;)

Kép? :D

Link to comment
Megosztás:

Olyat én is akarok :rolleyes:

Most meg menek le középkonzolt fújom matt feketére,meg minden más burkolatot elől :D

Remélem sikerűl ;)

:D

Küldök képet ha meglesz. Csak fel kell hívja 1 csákót itt lakik debrecenben.

szerk 9:15

Ez a szopás... Felhívtam és nincsen már

Akkor kutatok tovább

Link to comment
Megosztás:

De mi az, hogy elbújnak....2010-ben vagyunk vazze. A zsernyákok elbújnak a bokrok mögé és onnan sasolnak....olyan vicces :rolleyes: ;) :D

Nem. Ők bebújnak az árnyékba és pasziánszoznak, a trafi meg kint dolgozik, de ha mondjuk épp körbeáll 5 rétinéger, akkor véletlen se sietnek..

Link to comment
Megosztás:

De mi az, hogy elbújnak....2010-ben vagyunk vazze. A zsernyákok elbújnak a bokrok mögé és onnan sasolnak....olyan vicces ;) :D :D

Igen, 2010. Nem 1988, amikor a zsandár kiállt az út szélére, és rám fogta a pisztoly alakú radarját. De most nem is 500 forint a bírság mint amennyit akkor fizettem. :rolleyes: Igaz akkor az is hatalmas pénz volt.

Link to comment
Megosztás:

De mi az, hogy elbújnak....2010-ben vagyunk vazze. A zsernyákok elbújnak a bokrok mögé és onnan sasolnak....olyan vicces :rolleyes: ;) :D

Én az egész rendszert viccesnek tartom. Amikor olyan utak vannak, hogy a sebesség korlát szó szerint vicc!!!

Nem azokat kéne büntetni gyorshajtásért akik biztonságosan teszik ezt, hanem azokat akiknek elszáll ilyenkor az agya, és azt hiszi, hogy csak ő van az utakon, és más senki nem létezik! Akik miatt pl fékezni kell, mert Ő azt hiszi hogy 100meteren letud előzni 3 autót miközben egy kamion jön szembe!

Link to comment
Megosztás:

Én az egész rendszert viccesnek tartom. Amikor olyan utak vannak, hogy a sebesség korlát szó szerint vicc!!!

Nem azokat kéne büntetni gyorshajtásért akik biztonságosan teszik ezt, hanem azokat akiknek elszáll ilyenkor az agya, és azt hiszi, hogy csak ő van az utakon, és más senki nem létezik! Akik miatt pl fékezni kell, mert Ő azt hiszi hogy 100meteren letud előzni 3 autót miközben egy kamion jön szembe!

Többször találkozom olyanokkal, hogy megállnak az útkereszteződés közepén, telefonálnak, hátuk mögött hosszu sor.....erre jön a fakabát, remélné az ember, hogy megoldja a helyzetet de közben az is telefonál és nagy bambán végigbámulja az esetet azt gurul tovább.....ilyenkor szebbnél szebb versek jutnak eszembe. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mondtak múltkor olyat, hogy vissza lehet szerezni a lökös eredeti színét ha hőlégfúvóval meg melegíted egy kicsit. Ez mennyire igaz?

Ez igaz! De nagyon óvatosan kell csinálni, mert áteshet az ember a ló túloldalára...meglágyúl a műanyag, és utána kuka...Szóval ügyesen, és óvatosan :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én az egész rendszert viccesnek tartom. Amikor olyan utak vannak, hogy a sebesség korlát szó szerint vicc!!!

Nem azokat kéne büntetni gyorshajtásért akik biztonságosan teszik ezt, hanem azokat akiknek elszáll ilyenkor az agya, és azt hiszi, hogy csak ő van az utakon, és más senki nem létezik! Akik miatt pl fékezni kell, mert Ő azt hiszi hogy 100meteren letud előzni 3 autót miközben egy kamion jön szembe!

Na, igen, de ez az út széléről nem igazán megállapitható és igy kénytelen alapból a sebességtúllépést büntetni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Naggyon sürgős lenne a segítség !

A vészvillogó kapcsolóját hogy tudom kivenni?

Már kivettem az egész középkonzolt,de a vészvillogó nem akar kigyünni :rolleyes:

Az autó lent vár a további munkálatokra,ezért fontos lenne a válasz ;)

Aljzat: Alul fogják körmök (dugorok). Felülről nyomod és alul meg kijátszod a dudorokat hogy lemenjenek. Vagy a vészvillogó kapcsolját akarod kiszedni? Mert az csak egy rántás kifele.

Link to comment
Megosztás:

Kis körmök fogják, vagy inkább ilyen kicsúszásgátló műanyag dudorok, ha jól tévedek, akkor felülről lehet megtámadni a foglalatot. Vagy a vészvillogó kapcsolját akarod kiszedni? Mert az csak egy rántás kifele.

Ja nem írtam le pontosan ,bocs :rolleyes:

A kapcsolót levettem,de a kábelek amik mennek bele hátúlról,azokat nem tudom levenni

és így nem tudom kivenni az egész középkonzol burkolatát sem ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.