Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

50 helyett 60 valamennyit nem nevezném szüttyögésnek :D

A buszok, mazsolák közé soroljon akinek 6 anyja volt.......... oda születni kell ;)

Ismerek egy leányzót, aki a könyves kálmánon egyszerűen kiszállt az autóból és majdhogynem otthagyta, mert előtte, mögötte, jobbra és balra is kamion volt. Bepánik. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ismerek egy leányzót, aki a könyves kálmánon egyszerűen kiszállt az autóból és majdhogynem otthagyta, mert előtte, mögötte, jobbra és balra is kamion volt. Bepánik. :rolleyes:

Amikor vezetni tanultam, az első oktatóm nekiállt kiabálni velem, erre a felüljáróra felkanyarodón megálltam és kiszálltam.

Mondtam neki: Majd ha én is kiabálok, akkor maga is megteheti! Nem hiszem,hogy maga is jogsival született.

Link to comment
Megosztás:

Püfölöm mint állat, kézzel, gumikalapáccsal, rángatom, de semmi. Kapott wd40-et is. :rolleyes:

Ez lehet az üvegbetörős riporter esete.... ;)

Tiv duplatenyeressel emelte le. Jókorát odavágott neki és leugrott, meg persze az anyát sem árt meglazítani.

Egy fél tekerésnyit rajtahagyhat, vagy visszaadja a kormány egy pofonnal azt a sokat amit kapott. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez megvan...azért ennyire nem vagyok butuska. :rolleyes:

Örülök, hogy ennyire nem. :P :D :D :D

Amúgy, ha nincs más, hangosfűrész. ;)

Ez lehet az üvegbetörős riporter esete.... :D

Egy fél tekerésnyit rajtahagyhat, vagy visszaadja a kormány egy pofonnal azt a sokat amit kapott. :D

Ja, de csak nem vágja arcba. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ma du. én is láttam egy rejtőzködő sünit Várpalotán. Már szinte Hajmáskérnél villogtak. :rolleyes: ;)

De alig találtam meg, ugy álcázta magát. Egy sötétkék, azt hiszem Citronyenben volt. Ott ült az anyósülésen, totál mintha E.T. lesett volna két nagy gülü szemmel. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ma du. én is láttam egy rejtőzködő sünit Várpalotán. Már szinte Hajmáskérnél villogtak. ;) :D

De alig találtam meg, ugy álcázta magát. Egy sötétkék, azt hiszem Citronyenben volt. Ott ült az anyósülésen, totál mintha E.T. lesett volna két nagy gülü szemmel. :D :D

Jaja, meg egy szürke is szokott lenni, valamint van egy fehér F Astra ferdehátú IAM-os rendszámmal, az meg mozgó trafi. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nos, kész a kormánycsere, Tiv megoldása volt a legjobb, két tenyérrel egyszerre hátulról mindent bele és már lenn is volt. A helyére gyári bőr került, nagyon kellemes a fogása. :rolleyes:

Gratulálok. De én szemből szoktam. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.