Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Rosszabb... Itt még sokszor 1esek ( akiknek nem lehet kimondani a nevét ) a kosarat is kérik... visszatóóhatom???

A multkor nem volt 100-asom, és egy lakáskulcsot dugtam a kocsiba, az ELZET-zár kulcsának a feje pont akkora mint a 100-as. Tolom vissza a kocsit jön egy bácsika, kotorászik a buxában, nincs 100-asa, ad aprót, hadd vigye a kocsit. Mondom sajnálom, de nem pénz van benne. De neki nincs 100-asa, mert a multkor mittudoménhol azzal fizetett, de ad aprót érte. MONDOM nem pénz van benne, kulcs. De nem kéri ingyen ad ő 100-forintot, csak apróban, és fogta a kocsit, és húzta ki a kezemből. :rolleyes: Na itt eldurrant az agyam, láttam hogy észérvekkel nem sokra megyek, és elkezdtem emelt hangon mondani, hogy: De a lakáskulcsom van benne B+!!!!! ;) Erre morgott valamit a tiszteletlen fiatalságról, és elment másik áldozatot keresni. :D

Link to comment
Megosztás:

A multkor nem volt 100-asom, és egy lakáskulcsot dugtam a kocsiba, az ELZET-zár kulcsának a feje pont akkora mint a 100-as. Tolom vissza a kocsit jön egy bácsika, kotorászik a buxában, nincs 100-asa, ad aprót, hadd vigye a kocsit. Mondom sajnálom, de nem pénz van benne. De neki nincs 100-asa, mert a multkor mittudoménhol azzal fizetett, de ad aprót érte. MONDOM nem pénz van benne, kulcs. De nem kéri ingyen ad ő 100-forintot, csak apróban, és fogta a kocsit, és húzta ki a kezemből. :rolleyes: Na itt eldurrant az agyam, láttam hogy észérvekkel nem sokra megyek, és elkezdtem emelt hangon mondani, hogy: De a lakáskulcsom van benne B+!!!!! ;) Erre morgott valamit a tiszteletlen fiatalságról, és elment másik áldozatot keresni. :D

mutkor összevesztem csajommal ugy vásároltunk h nemszoltunk 1máshoz, vásárlás után tolnám vissza kocsit, 3mrel arébb csoka odajön elvihetie egy százasér, mondom vigye, odaagyja a 100ast beülök kocsiba, odaadom csajomnak, erre elkezd röhögni h mekkora köcsög vagyok, mondom mér, aztán kiderült h csak ilyen műanyag szar volt benne :D

Link to comment
Megosztás:

Taxis...hehehe, a melóhelyen a céges autók egy bejárásra nem használt kapubejáróban parkolnak. Letettünk elé 2 oszlopot amit később lánccal is össze kellett kötni, mert a bunkók beálltak az oszlopok közé. :D

Ma délután, mikor leparkoltuk az autókat, le volt szedve a lánc, az egyik oszlop előtt szabad parkoló. Csajszi egy sárga korzával előregurul, kezdene betolatni. Mögötte egy fillérvadász meglátja a szabad parkolót és a mi bejárónkra ráfordulva beakarna ugrani orral a helyre a csajszi előtt. Igenám, de későn vette észre az oszlopot (fekete-sárgára vannak festve), így nekicsattant.....rendszám, lökös, hűtőrács, mocitető, meg még ki tudja mit vágott tönkre a fosvágenen. ;) A csajszi közben nyugodtan betolatott, majd kiszállt mellőle egy konyhaszekrény. Taxis az ajtót se merte kinyitni, letolatott és elszelelt, nem is nézte meg mit művelt az autóval :D

Az oszlopok 2 collos csőből vannak + kiöntve betonnal a marhák ellen :D :D :D

Sok ilyen taplófejű van. :rolleyes: De legalább szívott :D Amúgysem bírom a taxisokat. Átb*sszák az embert ott ahol tudják. ( tisztelet annak a nagyon kicsi kivételnek ) sajnos... Úgy érzik, hogy Te szolgálod őket azzal hogy elvisz valahova, ő meg az istenkirály a kocsiban.

A multkor nem volt 100-asom, és egy lakáskulcsot dugtam a kocsiba, az ELZET-zár kulcsának a feje pont akkora mint a 100-as. Tolom vissza a kocsit jön egy bácsika, kotorászik a buxában, nincs 100-asa, ad aprót, hadd vigye a kocsit. Mondom sajnálom, de nem pénz van benne. De neki nincs 100-asa, mert a multkor mittudoménhol azzal fizetett, de ad aprót érte. MONDOM nem pénz van benne, kulcs. De nem kéri ingyen ad ő 100-forintot, csak apróban, és fogta a kocsit, és húzta ki a kezemből. ;) Na itt eldurrant az agyam, láttam hogy észérvekkel nem sokra megyek, és elkezdtem emelt hangon mondani, hogy: De a lakáskulcsom van benne B+!!!!! :D Erre morgott valamit a tiszteletlen fiatalságról, és elment másik áldozatot keresni. :D

:P :D ;) Beleélte magát a tiedbe ;)

Link to comment
Megosztás:

A multkor nem volt 100-asom, és egy lakáskulcsot dugtam a kocsiba, az ELZET-zár kulcsának a feje pont akkora mint a 100-as. Tolom vissza a kocsit jön egy bácsika, kotorászik a buxában, nincs 100-asa, ad aprót, hadd vigye a kocsit. Mondom sajnálom, de nem pénz van benne. De neki nincs 100-asa, mert a multkor mittudoménhol azzal fizetett, de ad aprót érte. MONDOM nem pénz van benne, kulcs. De nem kéri ingyen ad ő 100-forintot, csak apróban, és fogta a kocsit, és húzta ki a kezemből. ;) Na itt eldurrant az agyam, láttam hogy észérvekkel nem sokra megyek, és elkezdtem emelt hangon mondani, hogy: De a lakáskulcsom van benne B+!!!!! :D Erre morgott valamit a tiszteletlen fiatalságról, és elment másik áldozatot keresni. :D

:D :D

Ezt ki kell próbálnom,mert múltkor a teccsóba nem engedett be a biztonsági őr,mondván nem mehetek be ha nincs

kocsim, vagy vegyek kosarat!

Mondom neki nincs apróm,cipelni meg nem fogom a cuccokat,mivel nagybevásárlásra jöttem!

Adott tippet hogy váltsak fel pénzt ott meg ott :rolleyes: biztosan felváltják!

Mondanom sem kell,nem váltották fel a szaros 1000-est sem!

Végűl vissza kocsi,ülés alatt mindig van apró=siker :D

Szóval ezt a kulcsos dolgot kipróbálom,és kifele megmutizom az őrnek ha Ő lesz :D

Link to comment
Megosztás:

Sanci! Nem tudod, hátul van a derék utcai Opeleseknek valami honlapjuk? Uncsim hívott hogy a D kadihoz kéne fém,réz fékcső,meg önindítóba szénkefe. Bárdinál szénkefe nincs, és a fékcső se fém hanem hajlékony.

Rosszabb... Itt még sokszor 1esek ( akiknek nem lehet kimondani a nevét ) a kosarat is kérik... visszatóóhatom???

Nincs, gondolom sűrűn zsebre dolgozik Ricsi meg a haverja és pont azért :rolleyes: :D

Én visszatolatom velük :D aztán esnek pofára mikor nagynehezen kipiszkálják belőlük a lapos alátétet :D :D :P

Ha már zene. Én meg ilyet hallgatok.

Múltkor nem volt százasom...

Öcséém :D kezdesz leamortizálni :D anno a haverok az agyvérzést hozták rám minden házibuli alkalmával azt elegem lett az affajta bulikból véglegesen.. ;)

A legnagyobb poén volt mikor 10-essel csóreltam a gurcsiskaskákat azt a lustái "adná a kosarat? Hát peeersze.." 100-asért simán :D ;) Debrecenben a korást azzal is el lehet nyúlni :D

De azóta kis feleségem meglepett egy névre szóló tolvajérmével ami a brifkómra van akasztva :D csak a dolog szépséghibája, hogy annyiért kilyukasztottam volna én is pár százast :D még egy heti reggelire is jutott volna belőle.. ;) ;)

hú de rohadt jól néz ki a hold most. Hótt vörös Aki tudja nézze meg. Tényleg zsír

Az a két potyka amit a tóról hoztam ;) na az a zsííír.. :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nincs, gondolom sűrűn zsebre dolgozik Ricsi meg a haverja és pont azért :rolleyes: ;)

Én visszatolatom velük :D aztán esnek pofára mikor nagynehezen kipiszkálják belőlük a lapos alátétet :D :D :D

Az lehet... Amikor 5000ért vagy 6000ért vettem a termosztátot. Plusz a gumigyűrűt 1 ezresért... Szóval inkább kérek számlát.

Link to comment
Megosztás:

Te látod a Hódat?

Itt olyan viharok vannak hogy, hogy, hogy ,hogy ,Húúúúúú :rolleyes:

itt cselllagos az íg :D

Az időképen a viharokat amúgy nyomon lehet követni. Mindíg amikor látom hogy közeledik akkor elkezdem figyelni. Valóban amikor elég közel van már lehet látni a villámokat. Amikor debrecennél is villám van akkor meg már...értelemszerű ;)

Link to comment
Megosztás:

itt cselllagos az íg :D

Az időképen a viharokat amúgy nyomon lehet követni. Mindíg amikor látom hogy közeledik akkor elkezdem figyelni. Valóban amikor elég közel van már lehet látni a villámokat. Amikor debrecennél is villám van akkor meg már...értelemszerű ;)

Hát itt most figyelhetnéd mert 2 percenként fényképeznek valami iggen nagy vakuval :D

Már kicsit unom is hogy minden nap délután ez van :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.