Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mér baj hogy nincs vonóhorog?

A fólia már szabályos, a januári műszaki óta. :D :D :D

Most így néz ki.

Ebbe köss bele. :rolleyes:

IDÉZET(Dáwid @ 2010-05-26 - 08:21) *

Az aszfalt, és a koptató között 23 cm rolleyes.gif

Akkor az én 14 centim nagyon karcsú.

Nekem így néz ki, kicsit pakolva (pár kis-dobozos alkatrész)

42458-20100527-qFQpaV.jpg

És így üresen (csak a zajdobozok vannak a csomagtartóban ;) )

42459-20100527-QFx3Gc.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ezt ne emlegesd. Nem volt helyzetjelzőm, nem értettem miért. Megnéztem a biztiket, 3db van a kötegen. Egyik elolvadt, egy jó, a harmadik meg szintén jó, csak a burkolata volt fossá olvadva.... :rolleyes:

látom neked ismerős a téma

astrámon nemtudom miért de nincs helyzetjelző de csak elől! hátul megy, a ködlámpa megy minden megy rajta és jó csak az első helyzetjelző nem. ('96os Fastra sedan 1.6 16V) csak bizti lehet? vagy komolyabb?

jaa és majd el felejtettem, kinek ment már ki a belső világítás ? mert én akárhogy cserélgetem az égőket akkor sem megy.. mit nézzek meg? melyik biztosíték az övé vagy nemtudom:$

Link to comment
Megosztás:

namégegyszer írok :rolleyes: ez még lemaradt

nemtudom ti találkoztatok-e vele de nekem napi szinten probléma :S

vezető ablakát nemtudom leengedni egyszerre mert mindíg megakad valamiben valami (na ezt jól megmondtam...) tekerem lefelé megakad valamiben, kicsit visszaemelem akkor megint lemegy kb. egy tekerésnyit aztán megint megakad és így tudom csak letekerni. egy tekerés után egy kicsit vissza...

ez szerintem az elkoszolódástól keményebb legény... tudtok valami varázslást erre?

Link to comment
Megosztás:

namégegyszer írok ;) ez még lemaradt

nemtudom ti találkoztatok-e vele de nekem napi szinten probléma :S

vezető ablakát nemtudom leengedni egyszerre mert mindíg megakad valamiben valami (na ezt jól megmondtam...) tekerem lefelé megakad valamiben, kicsit visszaemelem akkor megint lemegy kb. egy tekerésnyit aztán megint megakad és így tudom csak letekerni. egy tekerés után egy kicsit vissza...

ez szerintem az elkoszolódástól keményebb legény... tudtok valami varázslást erre?

Akkor mondjuk szedd le a burkolatot és nézd meg mi a helyzet odabenn. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

namégegyszer írok :rolleyes: ez még lemaradt

nemtudom ti találkoztatok-e vele de nekem napi szinten probléma :S

vezető ablakát nemtudom leengedni egyszerre mert mindíg megakad valamiben valami (na ezt jól megmondtam...) tekerem lefelé megakad valamiben, kicsit visszaemelem akkor megint lemegy kb. egy tekerésnyit aztán megint megakad és így tudom csak letekerni. egy tekerés után egy kicsit vissza...

ez szerintem az elkoszolódástól keményebb legény... tudtok valami varázslást erre?

Próbáld meg hogy lefelé tekerés közben kézzel nyomod utána az üveget is. Lehet hogy elmászott a tekerőnek a beállítása, és az egyik fele lejjebb van mint a másik, akkor meg beakad. Lehet állítani a dőlését a tekerő mechanikának. Bár a legegyszerűbb tényleg az ha belenézel.

Link to comment
Megosztás:

látom neked ismerős a téma

astrámon nemtudom miért de nincs helyzetjelző de csak elől! hátul megy, a ködlámpa megy minden megy rajta és jó csak az első helyzetjelző nem. ('96os Fastra sedan 1.6 16V) csak bizti lehet? vagy komolyabb?

jaa és majd el felejtettem, kinek ment már ki a belső világítás ? mert én akárhogy cserélgetem az égőket akkor sem megy.. mit nézzek meg? melyik biztosíték az övé vagy nemtudom:$

Nekem kicsit más már a kábelezés.... Izzók jók? :rolleyes:

Mondjuk én az olyan csajokat csipázom, akiken kicsit nagyobb kép fér el. :D

Az a te bajod... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez az új morbid origami :D

Hátára hajtogatsz egy bomba nőt,oszt jó napot :D

Szólja ha le is tudod venni róla :D Ennyi anyagból már egy 10-es playmate válogatást össze lehetne hajtogatni, és még maradna hulladék ;)

Leküldtem ma 4 címet, azt elfogytak :D egyszerűen nincs mit csinálni, visszajöttem a céghez, és most itt várom a csodát :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szólja ha le is tudod venni róla :D Ennyi anyagból már egy 10-es playmate válogatást össze lehetne hajtogatni, és még maradna hulladék ;)

Leküldtem ma 4 címet, azt elfogytak :D egyszerűen nincs mit csinálni, visszajöttem a céghez, és most itt várom a csodát :rolleyes:

Hát ezzel én is így vagyok...

vmi programot kéne szervezni magamnak mielőtt unalmamban megint szét szedem az autóm...

Link to comment
Megosztás:

Szólja ha le is tudod venni róla :D :DEnnyi anyagból már egy 10-es playmate válogatást össze lehetne hajtogatni, és még maradna hulladék ;)

Leküldtem ma 4 címet, azt elfogytak :D egyszerűen nincs mit csinálni, visszajöttem a céghez, és most itt várom a csodát :rolleyes:

:D :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.