Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az előző caravanomnál sokat szenvedtem a tetőcsomagtartó keresztrudak le és felszerelésével. majdnem fél óra volt. :D

Szerencsémre, mikor ezt az autót vettem, a régi keresztrudak nem voltak már meg, és mivel szinte naponta kell, elkezdtem keresgélni. Épp akcióztak a Penny-ben. :rolleyes: ;) :D

Kb. 30 másodperc alatt le, vagy felszerelem a két rudat, és ebben benne van a kocsiból ki és beszállás is. :D

Ő az.

Link to comment
Megosztás:

Az előző caravanomnál sokat szenvedtem a tetőcsomagtartó keresztrudak le és felszerelésével. majdnem fél óra volt. :D

Szerencsémre, mikor ezt az autót vettem, a régi keresztrudak nem voltak már meg, és mivel szinte naponta kell, elkezdtem keresgélni. Épp akcióztak a Penny-ben. :rolleyes: ;) :D

Kb. 30 másodperc alatt le, vagy felszerelem a két rudat, és ebben benne van a kocsiból ki és beszállás is. :D

Ő az.

Nekem ilyen izé...amit bele kell szerelni a tetőbe oldalt, mint a csapotthátúakon és a sedanokon :D Nekem is vagy félóra mire felteszem összecsavarozgatom. Meg belekapatni abba a kis sínbe ami a kis tolóajtó alatt van. 1szer volt még fent.

Link to comment
Megosztás:

Az előző caravanomnál sokat szenvedtem a tetőcsomagtartó keresztrudak le és felszerelésével. majdnem fél óra volt. :D

Szerencsémre, mikor ezt az autót vettem, a régi keresztrudak nem voltak már meg, és mivel szinte naponta kell, elkezdtem keresgélni. Épp akcióztak a Penny-ben. ;) :D :D

Kb. 30 másodperc alatt le, vagy felszerelem a két rudat, és ebben benne van a kocsiból ki és beszállás is. :D

Ő az.

Ugyan ilyenem van :rolleyes: :P Nekem is gyorsan kellett valami, aztán ez jött szembe az első boltban :D

Nah jóvan, ügyfél Wifijéről munka közben fórumozni nem illik :D :D majd este leszek ;)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy az enyém is ferde időnként, mert sokszor sz.rul áll meg, és azért tűnik fel mert állandóan igazítgatom :D :rolleyes:

Én beállítottam úgy, hogy a fekete részen legyen az üvegen. Akkor jó ha nem látom a tükörből.

ezt hogy csinálja...? Foggalmam sincs..

nembaj...mindenesetre

megoldottam

Egy konzolon ül, ami a cipője sarkánál jön ki a talapzatból, a nadrágszárában megy fel a fenekéig. Azért lóg a nadrágszár a sarkára, azt takarja.

Nah, végre van valami meló. Százhalombatta, erőmű :D imádom azt a helyet. Még a szőnyeg alá is benéznek, nem csempészek -e be valami kis menekültet az erőműbe :D de most rendes vagyok, mert ki van takarítva az autó ;) így nem fog szenvedni. csumiii

Egyszer elmentem megnézni a kéményeket, az utca tulsó oldalán álltam, nagyon magasak. :D

Link to comment
Megosztás:

Én beállítottam úgy, hogy a fekete részen legyen az üvegen. Akkor jó ha nem látom a tükörből.

Egy konzolon ül, ami a cipője sarkánál jön ki a talapzatból, a nadrágszárában megy fel a fenekéig. Azért lóg a nadrágszár a sarkára, azt takarja.

Egyszer elmentem megnézni a kéményeket, az utca tulsó oldalán álltam, nagyon magasak. :D

Azt se láttam a tükörből amikor megtörölte a rendszámot, mégse vót jó ;) :D :D

Magasak. Azok... És ha hazaértem elmesélem milyen komoly portaszolgálati tevékenységet folytattak ma a jómunkásemberek... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A második telefonért bocsi, alig hallottalak valamennyire.

No problem. Már csak be kéne programozni, van vkinek ötlete hova érdemes menni, hogy elsőre jó legyen? Örülnék egy Angol verziónak o.O

Az R-s nyomva tartás után:

10 08

A (kocka)

Ezt írja ki. Ha jól jártam utána akkor C20NZ- hez volt.

Link to comment
Megosztás:

No problem. Már csak be kéne programozni, van vkinek ötlete hova érdemes menni, hogy elsőre jó legyen? Örülnék egy Angol verziónak o.O

Az R-s nyomva tartás után:

10 08

A (kocka)

Ezt írja ki. Ha jól jártam utána akkor C20NZ- hez volt.

Ez miez? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nah kicsit matattam lent a kocsi körül. Visszaraktam a kormányburkolatot, aztán leszedtem még 1 hetet várok ha addig se füstöl be akkor véglegesen visszarakom.garázsba találtam 1 régi hangszórót. a gumi ami a szélén fogja a membránt az k*rvajó állapotú. Csak a közepe..... Azt valahogy ki lehet varázsolni??? P5260005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az alábbi képen láthatjátok.

Találtam még az 1 golfról alkatrészeket például hátsó kerékjáratívhez azt a műanyagot, ezeréves csocsót kormányra, régi gázolajszűrőt, hátsó fékdobot... sztem ennek a gyárija. Viszont ezt a hangszórót jó lenne életrekelteni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nah kicsit matattam lent a kocsi körül. Visszaraktam a kormányburkolatot, aztán leszedtem még 1 hetet várok ha addig se füstöl be akkor véglegesen visszarakom.garázsba találtam 1 régi hangszórót. a gumi ami a szélén fogja a membránt az k*rvajó állapotú. Csak a közepe..... Azt valahogy ki lehet varázsolni???http://kepfeltoltes.hu/100526/P5260005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az alábbi képen láthatjátok.

Találtam még az 1 golfról alkatrészeket például hátsó kerékjáratívhez azt a műanyagot, ezeréves csocsót kormányra, régi gázolajszűrőt, hátsó fékdobot... sztem ennek a gyárija. Viszont ezt a hangszórót jó lenne életrekelteni. :rolleyes:

bukó

Link to comment
Megosztás:

No problem. Már csak be kéne programozni, van vkinek ötlete hova érdemes menni, hogy elsőre jó legyen? Örülnék egy Angol verziónak o.O

Az R-s nyomva tartás után:

10 08

A (kocka)

Ezt írja ki. Ha jól jártam utána akkor C20NZ- hez volt.

Az angolhoz ha gyári rádiókijelzést is akarsz, akkor 043-as kód kell, ha nem kell rádiókijelzés, akkor 046-os.

Link to comment
Megosztás:

szélvédőt tudtok jóárban? vagy szerelés vagy ilyesmi mert tegnap sikerült egy parkolás alkalmával valakinek berepesztenie. Mire visszamentem az autóhoz már meg volt repedve anyósülés felőli oldal alsó sarkától a szélvédő közepéig... :D

Bepukkan az álltó helyében is :P egy idő után feszület keletkezik a kaszniban és az üveg beroppan.. :D

Khm, akkor kezdeném: alufelnik hiánya, légfogók a tetősínen.. :rolleyes: :D :D

Jówan cartárs, nem bosszantalak már tovább csak rám ragadt valami astrahacker stílusa.. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.