Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szándékosan, hogy legyen mibe belekötni. ;) :D Másba ugysem tudsz. :D :D :D

Dehogynem :D bogarak az orrán vastagon -nyilván a hűtőkben még több, m.i. szerint jobbon a fényszóró furcsán áll -ahol a maszk is, hiányzik a vonóhorog és az első ablakokon nem szabályos a fólia.. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A rugókról irtatok a napokban. Nekem igy áll az autó.

Kép.

Szép sötétítés :D Tetszik!

Nem mértem még meg, de a hátsó ablaktörlőd ferde :D :D

Holnap majd megnézem mennyi az annyi, bár, mióta a nagyobb kerekek vannak fönt azóta magasabb a gép :D

És akkor mi van ha ferde? :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Zoli rossz hatással van rám. Be kell szólnom, különben rosszul érzem magam :D :D :D

Amúgy az enyém is ferde időnként, mert sokszor sz.rul áll meg, és azért tűnik fel mert állandóan igazítgatom :D :rolleyes:

Visszamennyééé!!

Enyém akkor ferde, ha hozzányúlnak. ;)

Link to comment
Megosztás:

Zoli rossz hatással van rám. Be kell szólnom, különben rosszul érzem magam :P :D :D

Amúgy az enyém is ferde időnként, mert sokszor sz.rul áll meg, és azért tűnik fel mert állandóan igazítgatom :D :rolleyes:

Nekem meg még "légterelő" is van a hátsó ablaktörlőn :D Ne nekem mondjátok, hogy minek, faterom csinálta... :D Én is kérdeztem tőle hogy ezt meg minek tetted rá.... Fater így: :D Hát... Nemtudom, de ha már ott van jól van az. Na mondom... Nekem8

Itt van.

Tiv! A Tied sztem f-szányosan áll. Szép a kiállása, olyat akarok én is. Ahoz pedig fordítanom kell... Mert a hátulja van lent az orra meg nagyon fent. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nah, végre van valami meló. Százhalombatta, erőmű ;) imádom azt a helyet. Még a szőnyeg alá is benéznek, nem csempészek -e be valami kis menekültet az erőműbe :D de most rendes vagyok, mert ki van takarítva az autó :rolleyes: így nem fog szenvedni. csumiii

Link to comment
Megosztás:

Zoli rossz hatással van rám. Be kell szólnom, különben rosszul érzem magam :D :D :D

Amúgy az enyém is ferde időnként, mert sokszor sz.rul áll meg, és azért tűnik fel mert állandóan igazítgatom :D :rolleyes:

Visszamennyééé!!

Enyém akkor ferde, ha hozzányúlnak. ;)

Oké oké...de ha ferde? Akkor mi a hónajmankós bánatos isten van? :P :D ;) Nem jól töröl? :D :D Most már lemegyek én is megnézem hogy az enyémen hogy áll! Ja! Az enyémen nincs :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Ignis....

Justy....

hagyjukmár ;) autóról kell beszélni....

tegnap belebújtam a motortérbe de nemjöttem még mindíg rá hogy mi az istennyila az a nyüszítő hang kuplung engedésnél 8-) .... :$

szélvédőt tudtok jóárban? vagy szerelés vagy ilyesmi mert tegnap sikerült egy parkolás alkalmával valakinek berepesztenie. Mire visszamentem az autóhoz már meg volt repedve anyósülés felőli oldal alsó sarkától a szélvédő közepéig... :rolleyes:

fenyegetőzök :D még jövök

Link to comment
Megosztás:

Dehogynem :D bogarak az orrán vastagon -nyilván a hűtőkben még több, m.i. szerint jobbon a fényszóró furcsán áll -ahol a maszk is, hiányzik a vonóhorog és az első ablakokon nem szabályos a fólia.. ;)

Mér baj hogy nincs vonóhorog?

A fólia már szabályos, a januári műszaki óta. :D :D :D

Most így néz ki.

Ebbe köss bele. :D

Az aszfalt, és a koptató között 23 cm :rolleyes:

Akkor az én 14 centim nagyon karcsú.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.