Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ma délután ejtőernyővel leszállt a nagy semmi közepén egy sziklás terepen Ausztráliában, nekilódult megkeresni az ócejánt. Egyszercsak megszomjazott és mivel már nem volt innije, belevizelt a kulacsába, 'oszt jól meghúzta- mondta inkább kihagyta volna, de szomjan halni sem akar... :rolleyes: ;)

Az nem úgy volt, először belebrunyált a kulacsba, mert a pisi melegítette éjjel, reggel meg köntötte és havat rakott bele, amit aztán ő melegített fel és megitta. Vagy valami hasonló. :D

Link to comment
Megosztás:

A csokiról mindenki tudja hogy párolog. Nagyon illékony anyag, majdnem annyira mint az alkohol. (a sörömet is kinyitom, aztán már el is tűnt.) ;)

A söröddel lehet nem csak az a baj hogy illékony...hanem az is hogy közel van az alja a tetejéhez :D :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát 5-6ezer forintért ha jó a W szám akkor érdekelne :rolleyes: Ja és dizelhez.

W=1111

Zoli! Ma fel tudod adni?

Ma pakoltam egy kicsit találtam egy ilyet magában:42336-20100525-Zfd1QWt.jpg">Visit My Website.van hozzá körítés is csak ösze kéne pakolni meg egy utjeladó generál kéne hozzá

meg kiprószálni valakinek.

És még valami mértm ilyen lassú a tank és a hőmérő? mert bimetálos müszer:42335-20100525-DHM3J3t.jpg">Visit My Website

Link to comment
Megosztás:

Na, gazdagabb lettem egy fordulatszámos km órával meg egy BC-vel. Már csak be kell építgetni.

Van tapasztalata vkinek a W1102 és a W1111 számú óra váltással?

1111-ről 1102-re amikor váltottam akkor az egy kicsit többet mutatott. Jah... mondtam telefonban :rolleyes: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Ma pakoltam egy kicsit találtam egy ilyet magában:http://pics.coldline.hu/pics/42336-2010052...d1QWt.jpg">Visit My Website.van hozzá körítés is csak ösze kéne pakolni meg egy utjeladó generál kéne hozzá

meg kiprószálni valakinek.

És még valami mértm ilyen lassú a tank és a hőmérő? mert bimetálos müszer:[ttp://pics.coldline.hu/pics/42335-20100525-DHM3J3t.jpg">Visit My Website

Hát jó lenne :rolleyes: de egybe műszeregység lenne a legjobb. ;) úgy hogy csak kiveszem a régit és beteszem az újat és mér.

Link to comment
Megosztás:

W 1083-ról W 1111-re váltottam, nem tapasztaltam jelentős eltérést.

Az Vectra műszer volt :rolleyes:

Ma pakoltam egy kicsit találtam egy ilyet magában:http://pics.coldline.hu/pics/42336-20100525-Zfd1QWt.jpg">Visit My Website.van hozzá körítés is csak ösze kéne pakolni meg egy utjeladó generál kéne hozzá

meg kiprószálni valakinek.

És még valami mértm ilyen lassú a tank és a hőmérő? mert bimetálos müszer:http://pics.coldline.hu/pics/42335-20100525-DHM3J3t.jpg">Visit My Website

Mivel dieselbe való, az útjeladó max a TID kijelzéséhez kell, a motornak nem hiányzik túlzottan.

Link to comment
Megosztás:

A rugókról irtatok a napokban. Nekem igy áll az autó.

Kép.

Nekem mintha az eleje lenne nagyon lent. Nektek mennyi van az első lökös alja, és az aszfalt közt? Nekem 14 cm.

Ilyen

Nem mértem még meg, de a hátsó ablaktörlőd ferde ;) :D

Holnap majd megnézem mennyi az annyi, bár, mióta a nagyobb kerekek vannak fönt azóta magasabb a gép :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szándékosan, hogy legyen mibe belekötni. :D :D Másba ugysem tudsz. :D :P :D

Hűtőmaszk a jobb oldali lámpánál? :rolleyes: ;) :D

Az a gáz, mindig fennakadok a járdaszegélyen. :D

Én nem igazán szoktam, ;) Holnap SI mértékegységben is meg tudom adni azt hogy "nem túl alacsony" :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.