Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Dettó :rolleyes:

Még egyszer mondom, én is ugyanígy vagyok. Én használom az autót, de édesanyám az üzembentartó. A forgalmiban az ő neve van. De a rokonságot tudod szeméyivel is igazolni.

De a tuti egy üzembentartói szerződés kitöltve, aláírva, beteszed a kesztyűtartóba és ha a rendőr kéri, megmutatod.

Dettó, de papír minek?

Én hordom a törzskönyvet. ;) Műszakin is azt kérik, ha a tulaj viszi és nem az üzembetartó, meg a süncik is szeretik ha az van ott, bár kétszer igazoltattak, egyszer se kérték.

Link to comment
Megosztás:

Én inkább hanyagolnám azt a kocsit :rolleyes: többször lőtt annak a gumija kemény kormot mint az enyémnek a kipuffja de azért jó dumás a gazdija.. :D

Na meg 95-ös kocsiban 140ezer kilóméter, és szervízkönyv? ;)

Szép történet.Amikor gimibe jártam,egy normál állapotú de 23éves 120-as skodával jártam.

Volt egy osztálytársam,egyszer nem busszal jött,hanem egy zsír új A3-assal.Amikor indultonk haza,az összes csaj ott lógatta a nyálát mellette.Én meg beültem a sajátomba,srác oda szólt:

"Nem gondolod,hogy le kéne cserélni ezt a szemetet?"

Nem esett a legobban,csak az a bibi,hogy az az én nevemen volt,amivel ő jött,viszont apukáé volt.

Emellett a fullos ruháit is a család vette,én meg éltem az önellátó melósok életét. :D

Sohase érdekelt milye van másnak, vagy mennyire büszke rá, nekem ez van, és kész. :D Minden vágyam egy családi ház volt, az már összejött, egy kocsiról nem is álmodtam, most az is megvan. Nagyobb álmaim meg nincsenek. :D Na jó esetleg a lottó ötös, de aztán semmi több. :D Csak szelvényt kellene venni.

Link to comment
Megosztás:

Na meg 95-ös kocsiban 140ezer kilóméter, és szervízkönyv? :D

Sohase érdekelt milye van másnak, vagy mennyire büszke rá, nekem ez van, és kész. :D Minden vágyam egy családi ház volt, az már összejött, egy kocsiról nem is álmodtam, most az is megvan. Nagyobb álmaim meg nincsenek. :P Na jó esetleg a lottó ötös, de aztán semmi több. :D Csak szelvényt kellene venni.

Persze, miért ne lenne ;) szervízben bármit kapsz jó pénzért :D

Úgy hallottam egyvalami csak érdekelt ;) Fater tanksapkájának a kulcsa :D :D

Anno nekem is beszólt a menő srác ;) "szakadt Wartburg, bontóban a helye" :rolleyes: na mondom öcsém, ha el tudsz kapni esküszöm beviszem és a kapott lóvé a tied :D berángattam az erdőbe a szántáson át ;) a végeredmény: felakadt majd leszakadt kipuffrendszer, elment futómű és társai -ebből kifolyólag autómentő majd másnap egy komoly folt a szeme alatt by apuci :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Úgy hallottam egyvalami csak érdekelt :D Fater tanksapkájának a kulcsa :D :D

Na hát az faxa volt. :D Nézegeti a számot a kulcson, mondom jé, az enyém is annyi! Aztán ahogy kimondtam már meg is bántam. :rolleyes: Kirohant, még szerencse, hogy egy oszlop, és a Kadettja közt álltam, a saját kulcsa meg bent volt. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Tudtam én hogy ezek a nyomorékok csak a piros astrákra hajtanak... :rolleyes: Zafirával egyszer nem állítottak még meg, az Astrával... havonta 3x ;)

Fesd át fehérre :D engem 2x állítottak meg mióta megvan, aznap amikor megvettem mátyásföld reptér, gyrosos, egy balrakanyarodni tilosnál egy szép balos, meg vmikor évvégén amikor a rendőrség előtt záróvonalon előztem kanyarodósávból :D

(és akkor most leis kopogom!!!)

Link to comment
Megosztás:

Ha az egész injektorház alól folyik, akkor az ott lévő tömítést kell cserélni (ahol érintkezik a szívócső az injektorházzal).

Ha meg a pillangószelep poti alól szivárog, akkor magának az injektornak a tömítése ereszt, így amikor nem mész arra engedi el a nyomást.

Link to comment
Megosztás:

Daytól, vagy bárki mástól kérdezem, hogy honnan lehet megtudni, hogy ha pölö Győrből BP-re akarok menni akkor mikor tudok ilyen szép piros vonattal utazni?

Ha lehet hanyagolnám a régi MÁV-os szerelvényeket.

Meg kérded a jegykiadónál üldögélő nénit(vagy hisztizel)hogy te ilyen vonattal akarsz menni ;)

Komolyra fordítva a szót,azt hiszem hogy jelölik az adott útvonalon közlekedő vonatok milyenek :rolleyes: (azt hiszem)

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok! Lenne egy kérdésem egyik ismerősömnek van egy régebbi Rover amiből alkatrészeket ad el na most ennek a hátsó dobja "esetleg" sport dob ez rá tud menni az Astrára?? lehet elrugaszkodott ötlet de... :rolleyes: ;)

vagy sok féle variációju méret van hozzájuk..?

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok! Lenne egy kérdésem egyik ismerősömnek van egy régebbi Rover amiből alkatrészeket ad el na most ennek a hátsó dobja "esetleg" sport dob ez rá tud menni az Astrára?? lehet elrugaszkodott ötlet de... :rolleyes: ;)

vagy sok féle variációju méret van hozzájuk..?

Le kell vágni a tartófüleket a tiédről, meg a Rover dobjáról is, fel kell próbálni a te kocsidra a dobot, bejelölni, és felhegeszteni a tartófüleket. Kérdés az, hogy hogy fog állni.....Elég kókányolás...de szerintem minden sportdob az :D Ez vele jár.....

Link to comment
Megosztás:

Le kell vágni a tartófüleket a tiédről, meg a Rover dobjáról is, fel kell próbálni a te kocsidra a dobot, bejelölni, és felhegeszteni a tartófüleket. Kérdés az, hogy hogy fog állni.....Elég kókányolás...de szerintem minden sportdob az ;) Ez vele jár.....

meglátom! kösz! Amúgy meg azt hogy esetleg azért írtam mert ugyan duplacsövű de nem vékony és háát nem tom elmondani de nem tűnik gyárinak!Miből lehet a hangon kívül rájönni :rolleyes: hogy sportdob?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.