Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sosem értem az olyan embereket,akik 60lótól csodát várnak.

Mit vártatok?Meleg hógolyót? ;)

Miért nem vettél erősebbet?

Alkatrész árakról meg ne nyissunk vitát,bőven tudnék ellenpéldát hozni,akár más,német ipar gyöngyeiről is beszélünk.

Ellenben a további hasonló témájú beszélgetést inkább az egyéb topikban folytassuk. :D

Te...én írtam is hogy igaz nem sok az a 60 Le, de amire jelenleg kell, arra épp megfelel. Szóval nem szeretnék meleg hóval dobálózni :rolleyes:

Az meg hogy mért nem vettem erősebbet, hát a válasz az előző mondatban rejlik :D

De amúgy csak azért ez a véleményem az egészről, mert kifogtam egy "kókányolt" kocsit, tehát nem akartam én megbántani senkit. Mert ez olyan, hogy valaki a sört valaki a bort (mellesleg én egyiket sem) szereti. :D

Az alkatrésszel kapcsolatban, meg a hasonló korú másik márkára gondoltam, nem az újabbakra, mert azt tudom hogy mennyire brutál áron nyomják.

Link to comment
Megosztás:

Akkor most, hogy megerősítetted a féket jöhet a c20ne beépítés. Nagyot lépne vele a vas. :D

Az nem, de nemrég nézegettem egy C18NZ-t. Az nekem bőven elég lenne. Csak az a bibi, hogy se lendkereke, se ECU, se kábelköteg nincs hozzá. Az enyémről kéne áttenni a lendkereket. Az ilyesfajta házi mókolásnak meg nem vagyok híve.

Ááááá,ő már csak egy SE hengerfejre hajaz(bocs Karcsi :D ),aztán az a vas rendben lesz. :rolleyes:

Az, de csak jövőre, mert idén még azt sem tudom, miből megyek Blitz-re. ;)

Link to comment
Megosztás:

:D Nekem mindíg garázsba van, tehát éccaka eshet eső. Csak akkor holnap tiszta víz minden :D És megyek vele el

http://kepfeltoltes.hu/100522/F_nyk_p028_w...ltoltes.hu_.jpg

Milyen? :D

( az üléshuzat nem rózsaszín, csak telefonos kép )

Ja-ja értem én cuki fiú! :D :D

Ha már itt tartunk, mi anno tettünk az ugyanilyen fehér Caravanra fehér indexeket, de valahogy semmilyen trükkel se lehetett olyan szépen, pontosan a helyére tenni, mint az eredeti sárgákat. Tudtok olyan (után-)gyártót, akié pontosan passzol a gyári helyére?

Amikor kiszedte az okos szerelő fényszóró beállítás címszó alatt az indexem, én meg visszaraktam akkor tűnt fel, hogy mennyire nem passzol a helyére. :rolleyes:

Az, de csak jövőre, mert idén még azt sem tudom, miből megyek Blitz-re. ;)

Ha gondolod elvihetlek. :P Vagy tudod mit? Vigyen el a Fater! :D

Link to comment
Megosztás:

Hát lássuk csak..

Vegyük alapul a Twingot. (Csak mert hogy ahhoz is volt szerencsém)

Tehát Twingo 1.2 Vs Astra 1.4

A különbség ég és föld.A Twingo nem szerette a meredeket.Viszont sik terepen mint a golyó.

Hmmm...Twingo...az is 18éves technológia? 8 vagy 16 szelepes? Hengerenkénti befecsi, vagy központi? Az is 1 tonna felett van? Ha már összehasonlítunk két kocsit... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hmmm...Twingo...az is 18éves technológia? 8 vagy 16 szelepes? Hengerenkénti befecsi, vagy központi? Az is 1 tonna felett van? Ha már összehasonlítunk két kocsit... :rolleyes:

c14nztől az 1.2es 8v twingo is jobban megy, igaz nem is 1 tonna, de akkor is a renault motorok jóva pörgősebbek a c14nztől.

Link to comment
Megosztás:

c14nztől az 1.2es 8v twingo is jobban megy, igaz nem is 1 tonna, de akkor is a renault motorok jóva pörgősebbek a c14nztől.

Hát ha csak a motort nézzük, bár mint írtam a Twingo gondolom nem 18 éves technika. De menj le 5 személlyel egy hétre a Balcsira a Twingoval. ;) Aztán majd írd le hányszor fordultál mire levittél mindent. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

c14nztől az 1.2es 8v twingo is jobban megy, igaz nem is 1 tonna, de akkor is a renault motorok jóva pörgősebbek a c14nztől.

Hát ha csak a motort nézzük, bár mint írtam a Twingo gondolom nem 18 éves technika. De menj le 5 személlyel egy hétre a Balcsira a Twingoval. ;) Aztán majd írd le hányszor fordultál mire levittél mindent. :rolleyes:

Hagyjuk már ezeket az összehasonlításokat más autókkal. Teljesen felesleges és meddő vita. Főként, hogy pl most is két olyan autóról van szó amelyek teljesen más rétegnek készültek. Ez olyan mintha a plazma tv-t meg a kalapácsot hasonlítanánk össze és elmondanánk, hogy a plazma tv azért rossz, mert nem lehet vele szöget beverni. Más. Kész.

Link to comment
Megosztás:

Hagyjuk már ezeket az összehasonlításokat más autókkal. Teljesen felesleges és meddő vita. Főként, hogy pl most is két olyan autóról van szó amelyek teljesen más rétegnek készültek. Ez olyan mintha a plazma tv-t meg a kalapácsot hasonlítanánk össze és elmondanánk, hogy a plazma tv azért rossz, mert nem lehet vele szöget beverni. Más. Kész.

Bakker...ez nagyon jó :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Fosom dácsiamotor! :D ;)

A csigazabálók bosszúja.....pont, mint a 206-os. Miért jó az, ha egy 1.2-es motor 130-nál 4200-at forog? :rolleyes:

A tank hallhatóan horpad, 150-nél meg vége van, mint a botnak. Még jó, hogy nem az én pénzemen kell tankolni. :D

Pontatlan váltó, egy halom kopogós-zörgős műanyag, mikor először beleültem a belső hangok alapján azt hittem a régi lada került elő az örök vadászmezőkről. :D

60000-nél nagyszervíz 120.000 píz, rá 2 hétre leesett a komplett kipuf rendszer....még 60000. :D

Cégesnek mindegy mit taposok szét....sajátnak nem kéne még ingyen sem :D

Link to comment
Megosztás:

Ha már itt tartunk, mi anno tettünk az ugyanilyen fehér Caravanra fehér indexeket, de valahogy semmilyen trükkel se lehetett olyan szépen, pontosan a helyére tenni, mint az eredeti sárgákat. Tudtok olyan (után-)gyártót, akié pontosan passzol a gyári helyére?

hát úgy kellett beütni az ugy-sat. Előtte kivettem a másikat- hogyan tegyem fel- és hát nem lejött a műanyag búra? Azt is ragasztani kellett.

Azóta is látszik az illesztési hiba.

Link to comment
Megosztás:

:D Nekem mindíg garázsba van, tehát éccaka eshet eső. Csak akkor holnap tiszta víz minden ;) És megyek vele el

http://kepfeltoltes.hu/100522/F_nyk_p028_w...ltoltes.hu_.jpg

Milyen? :rolleyes:

( az üléshuzat nem rózsaszín, csak telefonos kép )

Ááááááá Laciiii!

Bazze tegyél hátul is tárcsát vagy vedd le elöl. Halok el az "ahány kerék annyi féle" style-tól. :D

Link to comment
Megosztás:

Az ajtónak nem sok köze van a B oszlophoz, mert külön üregben van a biztosnági öv. Le kell venni a B oszlop borítását közben valaki bőségesen öntse a vizet az autóra.

Pénteken hazafelé (délutáni eső után néhány perccel) Kerepesi úton kifelé belső sávban rönyó kabrió , hurkástarkójú kopasz állat, mellette szőke pi.a, tető persze lehúzva....mindenki lássa . :D

Külső sávban előttem busz. Széééép nagy tócsa amibe a busz belehajt és beteríti a kabriós majmot... :rolleyes:

A következő lámpánál habzó szájjal ordibál a kopasz, de jobbnak látja odébb állni, mert a buszon úgy röhögtek rajta, hogy hátulról nézve szemmel láthatóan billegett a busz... ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Pénteken hazafelé (délutáni eső után néhány perccel) Kerepesi úton kifelé belső sávban rönyó kabrió , hurkástarkójú kopasz állat, mellette szőke pi.a, tető persze lehúzva....mindenki lássa . :D

Külső sávban előttem busz. Széééép nagy tócsa amibe a busz belehajt és beteríti a kabriós majmot... :rolleyes:

A következő lámpánál habzó szájjal ordibál a kopasz, de jobbnak látja odébb állni, mert a buszon úgy röhögtek rajta, hogy hátulról nézve szemmel láthatóan billegett a busz... ;) :D :D

Jeeeee gecc. :D Gondolom a pláza rib. is megkapta a magáét :D

Link to comment
Megosztás:

Pénteken hazafelé (délutáni eső után néhány perccel) Kerepesi úton kifelé belső sávban rönyó kabrió , hurkástarkójú kopasz állat, mellette szőke pi.a, tető persze lehúzva....mindenki lássa . :D

Külső sávban előttem busz. Széééép nagy tócsa amibe a busz belehajt és beteríti a kabriós majmot... :rolleyes:

A következő lámpánál habzó szájjal ordibál a kopasz, de jobbnak látja odébb állni, mert a buszon úgy röhögtek rajta, hogy hátulról nézve szemmel láthatóan billegett a busz... ;) :D :D

Ez jóóóóó. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Pénteken hazafelé (délutáni eső után néhány perccel) Kerepesi úton kifelé belső sávban rönyó kabrió , hurkástarkójú kopasz állat, mellette szőke pi.a, tető persze lehúzva....mindenki lássa . :D

Külső sávban előttem busz. Széééép nagy tócsa amibe a busz belehajt és beteríti a kabriós majmot... :rolleyes:

A következő lámpánál habzó szájjal ordibál a kopasz, de jobbnak látja odébb állni, mert a buszon úgy röhögtek rajta, hogy hátulról nézve szemmel láthatóan billegett a busz... ;) :D :D

:D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Pénteken hazafelé (délutáni eső után néhány perccel) Kerepesi úton kifelé belső sávban rönyó kabrió , hurkástarkójú kopasz állat, mellette szőke pi.a, tető persze lehúzva....mindenki lássa . :D

Külső sávban előttem busz. Széééép nagy tócsa amibe a busz belehajt és beteríti a kabriós majmot... :rolleyes:

A következő lámpánál habzó szájjal ordibál a kopasz, de jobbnak látja odébb állni, mert a buszon úgy röhögtek rajta, hogy hátulról nézve szemmel láthatóan billegett a busz... ;) :D :D

:D :D :D

jobb mint amikor a plázapitcha vinyettát vesz...kérek egy rendszámot, kimegy, matat.......bemegy ....brühühü letörött 2 műkörmöm, a fiúm szétver benneteket mert le kellett vennem a táblatartót....

Megnéztem volna......

video nincs??????

régi lada került elő az örök vadászmezőkről.

A ladákat ne szidd, azok még 30 évesen is kocsik, éppen tegnap vettek előttem 2 db kilincset valamelyik régi modellhez.

Link to comment
Megosztás:

A ladákat ne szidd, azok még 30 évesen is kocsik, éppen tegnap vettek előttem 2 db kilincset valamelyik régi modellhez.

Ez még nem bizonyít semmit...lehet a konyhabútorhoz kellett a kilincs. Egyébként tisztelem az oroszokat mert 1.2 motorból olyan fogyit hoztak ki (10-15 L/100km) , hogy még ma sem tudták/nem is akarják lekörözni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.