Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Valakinek 1 ilyen szervízkönyv esetleg???

Torrentbe leszedtem

Ha valakinek kell felteszem a dropboxomba és adok linket

1 kis idő míg a 128 megányi PDF feltöltődik a dropboxba, de sztem 1 óra mulva linket is tudok adni :lol:

Rengeteg szerelési útmutató dizelhez, meg benzineshez is, sok kapcsolási rajz,csatlakozók és hasonló hasznos dolgok. Normális és nyomtatás közben nem besült változatban.

Á neee... Épp most nyomtatom! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

az "így csináld!" sztem jobb :lol:

nekem abból olyan van meg, ami tele van mindenféle olyan rajzokkal amit nem lehet látni mert csak egy fekete paca. meg a szöveg is sok helyen olvashatatlan.

Lehet több idő mulva tudok linket adni...azt írja a gép hogy 24 óra és kész a feltöltés :devlish: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem abból olyan van meg, ami tele van mindenféle olyan rajzokkal amit nem lehet látni mert csak egy fekete paca. meg a szöveg is sok helyen olvashatatlan.

nem a legszebbek, de nekem még nem volt gondom a rajzokkal. mondjuk ha csinálok vmit mind2t megnézem előtte, de az igy csináldot szoktam nézni

Link to comment
Megosztás:

nekem abból olyan van meg, ami tele van mindenféle olyan rajzokkal amit nem lehet látni mert csak egy fekete paca. meg a szöveg is sok helyen olvashatatlan.

Lehet több idő mulva tudok linket adni...azt írja a gép hogy 24 óra és kész a feltöltés :devlish: :lol: :lol:

Én megcsináltam az abby finereader programmal. Beolvastattam a beszkennelt pdf-et, felismerte a szöveget, és elmentettem már nyomtatható verzióba.

Link to comment
Megosztás:

Én megcsináltam az abby finereader programmal. Beolvastattam a beszkennelt pdf-et, felismerte a szöveget, és elmentettem már nyomtatható verzióba.

akkor úgy nincs gond. Hát oké :devlish: Akinek esetleg szükséges lenne 1 ilyen másik fajta kézikönyv az szóljon.

Link to comment
Megosztás:

A fórumról csináltunk 1 találkozót valami mezőféleségre, aztán mindenki úgy beb*szott mint a disznó :lol: :lol:

Pannonosok! Nektek is azt írja ki pannon helyett a telefon hogy telenor????? Há hülye ez? vagy megváltozott a pannon? vagy most mivan?

szerk. MEgnéztem a pannon honlapját és igen..telenor lett -_

Látszik, hogy még nem voltál bliccvíkenden ;) ;) ott láthatod is.. ;) :P

Poénból beledobtam a régi kártyámat a telómba és nekem még bőven pannont ír ki :lol: igaz majdnem olyan öreg az a sim mint az országút :devlish: vagy csak szimplán ennyire utsósuttyótanya lenne? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Látszik, hogy még nem voltál bliccvíkenden :lol: :lol: ott láthatod is.. ;) ;)

Poénból beledobtam a régi kártyámat a telómba és nekem még bőven pannont ír ki :lol: igaz majdnem olyan öreg az a sim mint az országút :devlish: vagy csak szimplán ennyire utsósuttyótanya lenne? :lol:

Hát, nemtudom de reggel alapból azt vettem észre hogy semmit sem ír ki ;) Kikapcs...bekapcs... és nézem: Telenor.. Aztán felmentem a hivatalos honlapra és látom hogy mostmár nem pannon. Az biztos úgy járt mint a bifiduszeszenziz...leváltotta a bufuduszaktiregulárisz.. Nem menő ;)

Tényleg...valamelyik nap láttam egy olyan színű astrát mint a tied, olyan rendszámmal :P De aztán látom se fólia, se matrica, se könnyűfém felni.

Link to comment
Megosztás:

Nem menő :lol:

Tényleg...valamelyik nap láttam egy olyan színű astrát mint a tied, olyan rendszámmal :P De aztán látom se fólia, se matrica, se könnyűfém felni.

Én azért vágtam ki a sunyiba :devlish: meguntam a drágaságaikat :lol: főleg mert cégesem van az meg trémobíl ;) csak már az asszonnyal kéne megérttetnem, hogy neki is az kéne mert az úgy olcsóbb, főleg ha ő hív engem :lol: mondjuk van egy csodafonosom is, azt meg csak azért tartom mert 18h-07h közt és hétvégén 20 zsé.. :lol:

Volt már olyan Főnix tali, hogy azt hittem az enyémet kötötték el 15 méterről mellőlem ;) annak idején mikor vettem az egyetlenegy volt a megyében, egy év múlva már volt vagy 40 hasonló.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én azért vágtam ki a sunyiba :devlish: meguntam a drágaságaikat :lol: főleg mert cégesem van az meg trémobíl ;) csak már az asszonnyal kéne megérttetnem, hogy neki is az kéne mert az úgy olcsóbb, főleg ha ő hív engem :lol: mondjuk van egy csodafonosom is, azt meg csak azért tartom mert 18h-07h közt és hétvégén 20 zsé.. :lol:

Volt már olyan Főnix tali, hogy azt hittem az enyémet kötötték el 15 méterről mellőlem :lol: annak idején mikor vettem az egyetlenegy volt a megyében, egy év múlva már volt vagy 40 hasonló.. ;)

én Dídzsúúzos vagyok minden nincs olyan hogy hálón kívülre/belülre megy meg csúcsidő sincs. éjjel nappal mindenfelé 24Forint/perc.

Régen 1szerre volt rajta egy olyan szolgáltatás hogy este 9 után 9 Forint, plusz 5 perc után ingyen. 9 óra után 45 Forint volt 1 óra ;)

Ez hogy 9 forint legyen 9 után 500 Ft/Hónap volt és az 5 perc után ingyen pedig 3 hónapig ingyér volt :P

Debrecenbe van még egy fehér caravan ilv rendszámmal ;) Csak az nagyon lepukkant. Régen láttam már. Van rajta tetősín is ;) De szintúgy 1.7D.

Viszont van 1 olyan amin nincs tetősín, 1.7D olyan színre mint az enyém. Kiscsaj vezeti, István úton párszor összeakadt a tekintetünk amikor elmentünk egymás mellett

Link to comment
Megosztás:

én Dídzsúúzos vagyok

Én is az voltam :lol: de én nem vagyok 26 alatti személy :devlish: így nekem nincsenek is ilyen spec kedvezményeim :lol: viszont van cserébe egy céges kártyám amin ingyé pofázok :lol: már amennyit, a havi nem céges hívásom ha 500 píz fölött van akkor nagyon meg kellett magamat erőltetnem.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet régebbi típus a telefonod.

Én kézileg hálózatot is kerestettem a GT-S3650-esemmel (Corby ha így érthetőbb) de az is Pannont jelzett ki.. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Hű..mekkora hülyeséget álmodtam :devlish:

A fórumról csináltunk 1 találkozót valami mezőféleségre, aztán mindenki úgy beb*szott mint a disznó :lol: :lol: Viszont elfogyott a pia... és volt 1 ember aki azt mondta, hogy ő még nem elég részeg... fogott egy csövet, és Dáwid Caravanjaból leszívta az ablakmosófolyadékot :lol: :lol: ;)

Ez bármelyik talin előfordulhat. ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.