Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kess! ma reggel 7 körül Hungária? nem vótá arra? Mer azonositatlan repülő GSI-t véltem felfedezni természetesen én a villamoson szop*am :lol: Fehér vót, GSI.HU hátul(matrinnya) +asszem www.opelklub.hu -s rendszámkeret....na és ez most igy hirtelen neked tuttam be :) ja és lemezfelni....gondolom téli koton.....

Hali all

Link to comment
Megosztás:

Jah igen elfelejtettem vlmi fontosat: a kocsiban a muzsik (kenwood kdc-3021) haldoklik vagy nemtom mivan vele....ien hogy kisebb bukkanoknál is már ugrik...és ki irja hogy CALL.....lövésem sincs h mivan vele...de pl a rádio is ugrik pedig azt nemtom hogy csinálja.....és ezt irogatja ki......jah és a dolog kulcsa sztem hogy faterom(az ész) mindig kiveszi/kiveteti a full egységet a kocsibol...szal nem csak az elölapot szedem ki hanem az egészet cakk pakk! igy tehát a vezetékek igencsak ki be vannak dugdosva....de ez csak az én elképzelésem h ez lehet a baj....ha vlki tud akkor vágjon hozzám vlmi infót! Hali

UI: a faterom egy pöcs! de pszt ne mondjátok el neki :)

Link to comment
Megosztás:

Ne rám vetítsétek az asszonnyal való kommunikáció problémáját! :)

Én egyébként is időben rájöttem, hogy még nem kell asszony a házhoz. :lol:

Majd eccer... :D

Laci!

A telefonos némítás funkció jön be szerintem a képbe... A csati lehet

kontaktos, vagy hasonló...

Link to comment
Megosztás:

Kess! ma reggel 7 körül Hungária? nem vótá arra? Mer azonositatlan repülő GSI-t véltem felfedezni természetesen én a villamoson szop*am :D Fehér vót, GSI.HU hátul(matrinnya) +asszem www.opelklub.hu -s rendszámkeret....na és ez most igy hirtelen neked tuttam be :lol: ja és lemezfelni....gondolom téli koton.....

Hali all

hát lehetséges, bár inkább olyan 1/2 8 körül volt, de az ismertetőjelek stimmelnek, úgyhogy én lehettem :roll: :) :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is kellene infó jó alvázmosóról!

Nem olyan, aki feláll egy 10cm-es fekvőrendőrre, aláfúj kettőt-hármat,

aztán tartja a markát...

Kecskeméten tudok egyet, felemeli annyira (kb:180cm), hogy simán átvizsgálhatod az alját mosás előtt, alatt, után.

Csakhát Kecskeméten van. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is kellene infó jó alvázmosóról!

Nem olyan, aki feláll egy 10cm-es fekvőrendőrre, aláfúj kettőt-hármat,

aztán tartja a markát...

Ne csak a fórumozásra használd a netet :wink:

Írd csak be a keresőbe, hogy alvázmosás illetve szinonímákat és már köpi is, hogy itt Pesten mik vannak. Aztán még válogathatsz is :idea:

Link to comment
Megosztás:

Nah azér mondom én is hogy KB 7! a lényeg hogy korán :lol: ien 20-30 éves srácnak látszol igy  a villamosrol :lol: ez is stimmel? :D mer akkor tuti te voltál :lol: (szép hangja van annak a fatraktornak!  :)   )

jaja, hát sajna már közelebb a 30hoz :roll:

bocs de ez nem traktor, hanem talyiga!! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel jelent meg az ujságban(apró), hogy kadett gsi 16V bontott eladó.

felhívtam az ürgét és már eladta-valami potom 120.000-ba.

Müködőképes volt , csak lejárt a müszaki vagy ilyesmi. :shock: :)

Már lekéstem, sajna :lol:

Beléállítottam a bengát, hogy csak a digit müszerfalért mennyit adtak volna .... :idea: ...stb.

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel jelent meg az ujságban(apró), hogy kadett gsi 16V bontott eladó.

felhívtam az ürgét és már eladta-valami potom 120.000-ba.

Müködőképes volt , csak lejárt a müszaki vagy ilyesmi. :shock:  :)  

Már lekéstem, sajna :lol:  

Beléállítottam a bengát, hogy csak a digit müszerfalért mennyit adtak volna .... :idea: ...stb.

Ja , a leömlők még megvannak meg a váltó.(f20-as)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.