Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Enyém már ültetés nélkül is lent van :lol: SZERINTEM.. :devlish: :lol: Aki szerint nem az még nem látta élőben

Ha ezen még ültetnék akkor...pfffff..súrolná a földet. 13as felnikkel nem fér a lábam a kerék és a kerékjárat közé :lol:

Nem túl vastag a lábad?

Link to comment
Megosztás:

Mijez? :lol: Ilyet....olyanokon szoktam látni akiknek nem szabad kimondani a nevét :devlish:

De most viccet félretéve tényleg.... ****** patának hívjuk

Én csak converse cipőt hordok :lol:

:lol: Nem

Tényleg nem fér be.

Én meg csak olyat ami éppen van :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ok ok,csak szeretném,ha üzemórában többet bírna! :lol:

Amúgy az izlés nem pénz kérdése,másfelöl én és zoli is a clean style hívei vagyunk,az az a kevesebb néha több.

A CS-s vásári/bucsús verdákon én csak jókat röhögök,hiába ölt bele sok pénzt és időt.

Link to comment
Megosztás:

Ok ok,csak szeretném,ha üzemórában többet bírna! :lol:

Amúgy az izlés nem pénz kérdése,másfelöl én és zoli is a clean style hívei vagyunk,az az a kevesebb néha több.

A CS-s vásári/bucsús verdákon én csak jókat röhögök,hiába ölt bele sok pénzt és időt.

Egyetértek. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Ok ok,csak szeretném,ha üzemórában többet bírna! :lol:

Amúgy az izlés nem pénz kérdése,másfelöl én és zoli is a clean style hívei vagyunk,az az a kevesebb néha több.

A CS-s vásári/bucsús verdákon én csak jókat röhögök,hiába ölt bele sok pénzt és időt.

Kerék és a sárvédő között távolságra írtam :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Hogyafenébe lehet kivenni a kocsikulcsból a tollat? :devlish:

Szereztem ingyé főkulcsot, benne toll, immo chip, elem, izzó. Immo-t lehet taníttani úgy tudom, bár nem tudom hol érdemes. Márkaszervizben? Csak tollat kéne másoltatni és van egy pönge főkulcsom. Másrészt úgyis töröltetni akarom a régi főkulcsom immo kódját. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondom én ;)

:P

Nem nagy szám, ennél különbet látunk minden pénteken Fatertól. Könnyű neki ha gumisnál melózik. ;) Kézifékes megfordulás szűk utcában parkoló kocsik között volt? Mert itt minden héten van. :lol:

Igazából ő az aki leggyakrabban ellenőrzi, hogy a tiltás, mint funkció még működik -e :lol: Ha másért nem akkor azért mert kezdődik a Barátokközt, és haza kell érni :devlish: Engem a tiltás-dolog túlságosan nem érint :lol:

Neeem is igaz, mostanában nem csinálok ilyet. Bár péntek este amikor indultam a kórház parkolójából a taliról nagy volt a kísértés. ;)

Úgy vagyok a tuningal, hogy vagy van rá pénzem, és megcsinálom normálisan kívül-bellül, vagy sehogy. Tehát az utóbbi. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem pedig kéne Caravan tansapkaajtó. mindegy milyen színű. És egy darab Caravan csomagtérajtó teleszkóp. Ha van valakinek, kérem jelezze.

Köszi.

Tegnap linkeltem amim van, caravan tanksapi ajtó. M Petya nem jelentkezett még érte, ha nem kell neki, akkor odaadom :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.