Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

hello

megy az élet látom

Kérdésem lenne:

Caravan előnyei, hátrányai 5 ajtósal szemben?

Aki tudja Tiv pl :devlish: az ossza már meg a tapasztalatit.

Érdekelne olyan, hogy pakolhatóság, útfekvés (nagyobb bódé nem dől e jobban stb) ilyenek.

Link to comment
Megosztás:

hello

megy az élet látom

Kérdésem lenne:

Caravan előnyei, hátrányai 5 ajtósal szemben?

Aki tudja Tiv pl :lol: az ossza már meg a tapasztalatit.

Érdekelne olyan, hogy pakolhatóság, útfekvés (nagyobb bódé nem dől e jobban stb) ilyenek.

Mivel bactál odaadni a HRR-t így nemtom a konkrét összehasonlítást, de Caravant vegyé' és kész :lol: :devlish:

Link to comment
Megosztás:

hello

megy az élet látom

Kérdésem lenne:

Caravan előnyei, hátrányai 5 ajtósal szemben?

Aki tudja Tiv pl :devlish: az ossza már meg a tapasztalatit.

Érdekelne olyan, hogy pakolhatóság, útfekvés (nagyobb bódé nem dől e jobban stb) ilyenek.

A fizika törvényei érvényesek, tehát kicsivel jobban dől nyilván. Pakolásra viszont állat. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mivel bactál odaadni a HRR-t így nemtom a konkrét összehasonlítást, de Caravant vegyé' és kész :lol: :lol:

Simán :lol:

A fizika törvényei érvényesek, tehát kicsivel jobban dől nyilván. Pakolásra viszont állat. ;)

Most láttam egyet ... és eléggé elgondolkodtam szóval :lol:

Eddig is vagy 5 ajtós vagy caravan volt a terv am :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg szép vinyetta ;)

Endlost nem láttuk amúgy. Sanci az autót táncoltatta meg ;) ;) ( a részleteket majd Ő )

na jóvan abba lehet hagyni ;) Ezek munkás caravanok :P

Enyém is az. Mikor MÁV-os ruciban ülök benne a vasútállomás és a parkoló közti táv megtétele közben. ;)

De pl Spzoli bódéja hiába caravan, nem dől 1mm-t sem. :devlish: :lol: :lol:

Hja, de pakolni se lehet bele, mert karcolná az aszfaltot. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

De pl Spzoli bódéja hiába caravan, nem dől 1mm-t sem. :devlish: :lol: :lol:

Sajna elég sokat dől, legalább 2centit. ;)

Enyém is az. Mikor MÁV-os ruciban ülök benne a vasútállomás és a parkoló közti táv megtétele közben. ;)

Hja, de pakolni se lehet bele, mert karcolná az aszfaltot. :lol: :lol:

45093_1267444830.jpg

Nana...monnyuk a szerelő elküldött h pakoljak ki, mert beleér minden mindenbe, és addig nem állít futóművet. ;)

Legalább nem fog lógni a s.gge, akármennyit pakol bele. Csak csúszótalpak kellenek a tank aljára, hogy ne azt húzza a földön :P

A tank meg már horpadt. ;)

Link to comment
Megosztás:

A héten igértem valakinek M Petyának fehér, caravan, tanksapi-ajtót. Nah megvan jelentem:

http://pics.coldline.hu/pics/38574-20100509-ATrmF9.jpg

http://pics.coldline.hu/pics/38575-20100509-0RVvqW.jpg

Bocsi, de nem találom hogy hol, és kinek igértem :devlish: Szörcsing van, de azért ha valaki magára ismer akkor szóljon már legyen szíves :lol:

:lol: megvan :lol:

Link to comment
Megosztás:

hello

megy az élet látom

Kérdésem lenne:

Caravan előnyei, hátrányai 5 ajtósal szemben?

Aki tudja Tiv pl :lol: az ossza már meg a tapasztalatit.

Érdekelne olyan, hogy pakolhatóság, útfekvés (nagyobb bódé nem dől e jobban stb) ilyenek.

Pakolhatóságban verhetetlen. Nekem pl. a Caravan jobban tetszik a csapott hátúnál. Mondom nekem . Nehogy ebből harc legyen. :devlish:

Aludni nagyon jól lehet benne. " Nem rendeltetésszerű " használatra tökéletes. Ehhez jó a foliázott ablak is. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.