Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kúva mindenségit...Holnap megint vizsga... :lol:

348075.jpg

Alex! Ezt mondtam tegnap :lol:

Jaja. Idétlenül néz ki s a reputationom is csökkent de becsszó lóf@szt sem láttam, hogy enné meg a szőröm az a vasdarab.

Most várom hátha valaki elbac hátulról.... :lol:

Inkább ne :devlish:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :lol:

Akkor legalább fizetik a lökit :devlish:

az odáig okés...de a kocsi onnantól törött ( az mindegy hogy javítva van ) és úgytudom hogy eladásnál fel kell tüntetni ami az ár csökkenését eredményezi. Amikor nagyanyámék el akarták adni a vw polojukat amit 2szer összetörtek úgy hogy 1szer parkolóban nyomták meg 1szer meg a hátulját rombolták le akkor kijavította a hibát garanciálisan a vw mert még 1-2 éves se volt a kocsi, amikor eladni akarták akkor viszont mondták nekik hogy fel kell tüntetni. Viszont úgy jópárszázzal kevesebbet ajánlottak nekik,hiába ki volt javítva és semmi sem látszott rajta sehol. Így inkább megtartották. Az meg hogy eltitkolják nem lehetséges mert a szervízkönyvébe a vw belepecsételte hogy mi volt a kocsival 2x is.

Link to comment
Megosztás:

az odáig okés...de a kocsi onnantól törött ( az mindegy hogy javítva van ) és úgytudom hogy eladásnál fel kell tüntetni ami az ár csökkenését eredményezi. Amikor nagyanyámék el akarták adni a vw polojukat amit 2szer összetörtek úgy hogy 1szer parkolóban nyomták meg 1szer meg a hátulját rombolták le akkor kijavította a hibát garanciálisan a vw mert még 1-2 éves se volt a kocsi, amikor eladni akarták akkor viszont mondták nekik hogy fel kell tüntetni. Viszont úgy jópárszázzal kevesebbet ajánlottak nekik,hiába ki volt javítva és semmi sem látszott rajta sehol. Így inkább megtartották. Az meg hogy eltitkolják nem lehetséges mert a szervízkönyvébe a vw belepecsételte hogy mi volt a kocsival 2x is.

Nem az volt a cél hogy a hátsó lököst, és a csomagtartó ajtót betegyék a hátsó ülésre, elég lenne ha egy kicsit megtolja valami annyira, hogy megroppanjon a lökös. Aztán új löki, szép fényezés, és mondja meg aki tudja hogy az a lökös volt rajta vagy nem :lol: De ez csúnya dolog és ejnyebejnye :devlish: (bár ha megtöri akkor az eredeti állapotú is megtörne, és úgyis cserélni kéne, szóval mégsem :lol: :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Ez melyik játék? :lol:

Test Drive: Unlimited

Audi A6al száguldozás meg minden audival :P :lol:

Nem az volt a cél hogy a hátsó lököst, és a csomagtartó ajtót betegyék a hátsó ülésre, elég lenne ha egy kicsit megtolja valami annyira, hogy megroppanjon a lökös. Aztán új löki, szép fényezés, és mondja meg aki tudja hogy az a lökös volt rajta vagy nem :lol: De ez csúnya dolog és ejnyebejnye :devlish: (bár ha megtöri akkor az eredeti állapotú is megtörne, és úgyis cserélni kéne, szóval mégsem :lol: ;) )

na mos' akko jó vagy nem? ;)

Link to comment
Megosztás:

Test Drive Unlimited. Nincs benne G2, G5R32re van rárakva a skin. Viszont elég gáz, hogy a 4motion hajtással simán lehet a játékban fánkot csinálni... :lol:

Viszont van Golf II belsőnézet :devlish: :lol: ami hülyeség,azaz hogy hátsókerékhajtású... Nemtom hogy az R32 az eredetielg az lenne-e sztem nem, bár nemtudom. Ja és annyi hiba van a Golf II belsőnézetbe hogy rajtahagyták az R32 kormányt. Amivel nincs gond, csak túl modern ahoz a műszerfalhoz. :lol: A kormányváltóval.

Link to comment
Megosztás:

Viszont van Golf II belsőnézet :devlish: :lol: ami hülyeség,azaz hogy hátsókerékhajtású... Nemtom hogy az R32 az eredetielg az lenne-e sztem nem, bár nemtudom. Ja és annyi hiba van a Golf II belsőnézetbe hogy rajtahagyták az R32 kormányt. Amivel nincs gond, csak túl modern ahoz a műszerfalhoz. :lol: A kormányváltóval.

Szerintem olvasd el még egyszer amit én írtam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nálunk most aszfaltoztak!

Én a keverőbe járva vagy 2 éve kerülgettem 4-5 brutál "kerékméretű" kátyút, vagy 2 hete kolléga belerongyolt és oda lett az egyik gumija felnistől :lol: (nem ő az egyetlen) mondja, hogy beszél főnökkel és ha engedi akkor jön a rakodógéppel és zúgassak egy tonna aszfaltot neki és megy ki kátyúzni önszorgalomból ;) erre kedden jön a közútkezelő aszfaltért és a szélét beszőnyegezték :devlish: kátyú sehol :P ;) na mondom ha vár egy kicsit ingyéből meg lett volna ;) bár így is csak az idejébe került, rátapostak páran a mérlegre azt meg is volt a tonna hiány ;) na igen, kelet... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pár napja szenvedek a gyújtáskapcsolóval. Amikor kiveszem a kulcsot, nem ugrik ki a közepe, és a rádió nem mindig kapcsol ki. Kicsit meg kell mozgatni a kulccsal, akkor ugrik csak ki. Van amikor nem kicsit kell bacogatni. :devlish:

Mi lehet a gondja?

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Pár napja szenvedek a gyújtáskapcsolóval. Amikor kiveszem a kulcsot, nem ugrik ki a közepe, és a rádió nem mindig kapcsol ki. Kicsit meg kell mozgatni a kulccsal, akkor ugrik csak ki. Van amikor nem kicsit kell bacogatni. :devlish:

Mi lehet a gondja?

Köszi.

Aksi saru le aztán egy kis féktisztitót bele. Majd próbáld meg egy kis szilikonnal, vagy kontakt sprével.

Link to comment
Megosztás:

Pár napja szenvedek a gyújtáskapcsolóval. Mi lehet a gondja?

Kenetlenség és valszeg amiatti kopásból eredően kezd széthullani a belsője.. :lol: :lol:

Fúró vagy lánckenő olajzósprével talán még ideig-óráig menthető.. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Kenetlenség és valszeg amiatti kopásból eredően kezd széthullani a belsője.. :lol: :lol:

Fúró vagy lánckenő olajzósprével talán még ideig-óráig menthető.. :lol:

Kapott párszor WD 40-et, de magától sosem ugrik ki. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Kapott párszor WD 40-et, de magától sosem ugrik ki. :lol:

A WD-40 nem mindenre megoldás :P főleg nem hosszú távon :devlish: én már mentettem meg közel menthetetlenül berohadt zárszerkezetet a kukától fúró-kenő sprével ;) ;) ;)

Épp a tegnapi szabályzószelep berohadásnál jutott eszembe a Zotya-féle "Így csináld.." első pontja: "végy egy flakon WD-40-et és alaposan fújd be.." :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A WD-40 nem mindenre megoldás :P főleg nem hosszú távon :devlish: én már mentettem meg közel menthetetlenül berohadt zárszerkezetet a kukától fúró-kenő sprével ;) ;) ;)

Épp a tegnapi szabályzószelep berohadásnál jutott eszembe a Zotya-féle "Így csináld.." első pontja: "végy egy flakon WD-40-et és alaposan fújd be.." :lol: :lol: :lol:

Első körben én féktisztítóval fújnám be, hátha van benne egy kis beragadt kenőanyag. Utána adnék neki friss üregelő sprét vagy kontanktot, vagy ami még nagyon bevált a lánckenőspré. 3 napja mentettem meg így egy beállt simson gyújtáskapcsolót. Majdnem beletörtem a kulcsot, meg se akart mukkanni. egy kis játék oszt jó is lett. :lol:

Link to comment
Megosztás:

3 napja mentettem meg így egy beállt simson gyújtáskapcsolót.

Azért egy szimó gyújtókapocs korántsem olyan bonyis mint egy Astráé :devlish: de annak is használ, főleg mert könnyen tele mehet porral :lol:

Apropó bonyis cucc ;) múlt héten jelentkezett egy sík csávó, hogy jönne a keverőbe dolgozni mint kezelő, papírilag 8 osztállyal meg egy "lépj egyet előre" vagy miféle gyorstalpalós gépkezelő bizonyítvánnyal, előzőleg juhász vagy mi volt :lol: na mondom neki: "mondj egy bonyolult mechanikai szerkezetet.." :lol: erre: "birkakolomp" ;) ;) :P azt hittem ott fogok padlót ;) "na oks, írd le a telszámodat és szólunk ha aktuális mert van több jelentkezőnk is.." :lol: jobb ha szegény inkább marad a réten... ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért egy szimó gyújtókapocs korántsem olyan bonyis mint egy Astráé :devlish: de annak is használ, főleg mert könnyen tele mehet porral :lol:

Apropó bonyis cucc ;) múlt héten jelentkezett egy sík csávó, hogy jönne a keverőbe dolgozni mint kezelő, papírilag 8 osztállyal meg egy "lépj egyet előre" vagy miféle gyorstalpalós gépkezelő bizonyítvánnyal, előzőleg juhász vagy mi volt :lol: na mondom neki: "mondj egy bonyolult mechanikai szerkezetet.." :lol: erre: "birkakolomp" ;) ;) :P azt hittem ott fogok padlót ;) "na oks, írd le a telszámodat és szólunk ha aktuális mert van több jelentkezőnk is.." :lol: jobb ha szegény inkább marad a réten... ;)

LOL ;)

Link to comment
Megosztás:

Mond hogy nem bonyolult. ;) És a hangja. :lol: :devlish:

Az ;)

Ez még hagyján ;) volt munkatársam (csirkegondozóvá előléptetett udvaros) is elment ilyen gyorstalpalós témára, hogy majd mekkora nagy JCB szaki lesz :P de mivel a "volt" főnöknek kellett könnyűgép kezelői targoncára így hát ő is elment aztán mesélgetett sztorikat ;) na a lényeg: vizsgáztatták a srácot szóbelileg: "hogyan működik a dízelmotor?" "hát íg (!) benne a tűz oszt az adagoló nyomja neki be a gázolajat.." :lol: :lol: :lol:

Öcséééém, ez a falu.. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Test Drive Unlimited. Nincs benne G2, G5R32re van rárakva a skin. Viszont elég gáz, hogy a 4motion hajtással simán lehet a játékban fánkot csinálni...

A multkor egy olyan játékkal játszottam amiben csak Golfok voltak, egész jó volt, .

A WD-40 nem mindenre megoldás :D főleg nem hosszú távon :devlish: én már mentettem meg közel menthetetlenül berohadt zárszerkezetet a kukától fúró-kenő sprével :D

Épp a tegnapi szabályzószelep berohadásnál jutott eszembe a Zotya-féle "Így csináld.." első pontja: "végy egy flakon WD-40-et és alaposan fújd be.." :P ;) ;)

Összekeversz valakivel, még soha nem is vettem WD40-et. :D Én lefúrtam a helyéről a gyujtáskapcsolót, szétszedtem, bereszeltem a lamellákat a kopott kulcshoz, és megolajoztam a kormányzárat, mert be volt szorulva a kosztól, nem zárt be.

Azért egy szimó gyújtókapocs korántsem olyan bonyis mint egy Astráé :lol: de annak is használ, főleg mert könnyen tele mehet porral :lol:

Apropó bonyis cucc ;) múlt héten jelentkezett egy sík csávó, hogy jönne a keverőbe dolgozni mint kezelő, papírilag 8 osztállyal meg egy "lépj egyet előre" vagy miféle gyorstalpalós gépkezelő bizonyítvánnyal, előzőleg juhász vagy mi volt :lol: na mondom neki: "mondj egy bonyolult mechanikai szerkezetet.." ;) erre: "birkakolomp" ;) ;) ;) azt hittem ott fogok padlót "na oks, írd le a telszámodat és szólunk ha aktuális mert van több jelentkezőnk is.." :lol: jobb ha szegény inkább marad a réten...

Nekem az egyik főnököm olyan tök zokni a nethet meg a számítógéphez, beszélgetünk, Iwiw, Skype, meg hasonlók, megkérdi: Lehet vele halat fogni? ;) Mondom nem. ;) Akkor nem érdekel.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.