Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tartaléklevegő tartály. :devlish: :lol: Ha hirtelen odalépsz, akkor legyen honnan levegőt szedni. :lol:

:lol: Nem rossz, de szerintem meg inkább csak valami olyasmi szerepe lehet mint ami annak a lévegőszűrő alatti doboznak ami nekem is van...valami rezonátor izé-mizé, vagy valami ilyesmit irt rá egyszer Novy.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Miért is? :devlish:

Abból csak öregebbek vannak....ahhoz meg vehetek rögtön egy jól felszerelt lakatosműhelyt is. Ha meg rendben van akkor az sem olcsóbb..... :lol:

:lol:

:lol: Nem rossz, de szerintem meg inkább csak valami olyasmi szerepe lehet mint ami annak a lévegőszűrő alatti doboznak ami nekem is van...valami rezonátor izé-mizé, vagy valami ilyesmit irt rá egyszer Novy.. :lol:

Lehet azoknak nincs a légszűrő ház alatt, hanem ott van fent...

Link to comment
Megosztás:

Tegnap fesz. szabályzót cseréltem a generátorban, és az összerakásnál nem raktam vissza a légszűrőről a turbóra menő vastag csövet. :lol: :lol:

Mentem vele egy kört. :lol: Mintha rally autóban ültem volna. Fütyült mint állat, és volt sikerem a Mosonmagyaróvári utcákon. :devlish: :lol:

Komolyan mondom, ki kéne találni valamit, hogy ne tűnjön el ez a hang. Sajnáltam is visszatenni a csövet. ;)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap fesz. szabályzót cseréltem a generátorban, és az összerakásnál nem raktam vissza a légszűrőről a turbóra menő vastag csövet. :lol: ;)

Mentem vele egy kört. :lol: Mintha rally autóban ültem volna. Fütyült mint állat, és volt sikerem a Mosonmagyaróvári utcákon. :lol: :lol:

Komolyan mondom, ki kéne találni valamit, hogy ne tűnjön el ez a hang. Sajnáltam is visszatenni a csövet. ;)

Direktszűrővel vajon milyen hangja lenne egy dieselnek? :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Tartaléklevegő tartály. :devlish: :lol: Ha hirtelen odalépsz, akkor legyen honnan levegőt szedni. :lol:

Ahogy nézem, lehetséges, hogy a másik cső, amin levegő jön, kicsit megkavarja az áramlást. Lehetséges tehát, hogy egy kicsit optimálisabb a levegő áramlása a szívórészen.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap fesz. szabályzót cseréltem a generátorban, és az összerakásnál nem raktam vissza a légszűrőről a turbóra menő vastag csövet. :P ;)

Mentem vele egy kört. ;) Mintha rally autóban ültem volna. Fütyült mint állat, és volt sikerem a Mosonmagyaróvári utcákon. :lol: :lol:

Komolyan mondom, ki kéne találni valamit, hogy ne tűnjön el ez a hang. Sajnáltam is visszatenni a csövet. ;)

:lol: :lol: Tudsz te is élni! ;)

Ahogy nézem, lehetséges, hogy a másik cső, amin levegő jön, kicsit megkavarja az áramlást. Lehetséges tehát, hogy egy kicsit optimálisabb a levegő áramlása a szívórészen.

Passz, ehhez már te értesz. Egyetemista! ;) Amúgy szerinted ettől erősebb lesz a motor? :devlish:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: Tudsz te is élni! ;)

Passz, ehhez már te értesz. Egyetemista! :P Amúgy szerinted ettől erősebb lesz a motor? :lol:

Direktszűrővel nem hiszem. De a cső, és igy szűrő nélkül, fürgébb lett jóval. ;) Na és az a fütyülés. :devlish: :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: Tudsz te is élni! :lol:

Passz, ehhez már te értesz. Egyetemista! ;) Amúgy szerinted ettől erősebb lesz a motor? :devlish:

Nem feltétlenül. De egy olyan áramlás ahol a kedvezőbb perdülete van a levegőnek kisebb nyomásveszteséget és jobb keveredést biztosíthat. De itt nem kell lóerőkre vagy ilyesmire gondolni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem feltétlenül. De egy olyan áramlás ahol a kedvezőbb perdülete van a levegőnek kisebb nyomásveszteséget és jobb keveredést biztosíthat. De itt nem kell lóerőkre vagy ilyesmire gondolni. :lol:

Poénos kérdés volt és költői. :lol: Mint a Te kérdésed az új akkumulátor saruimra, hogy "és jobban megy?" :lol: ;) :lol:

Amúgy beszerzek egy ilyet és meglátjuk. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Poénos kérdés volt és költői. :lol: Mint a Te kérdésed az új akkumulátor saruimra, hogy "és jobban megy?" ;) ;) :lol:

Amúgy beszerzek egy ilyet és meglátjuk. :devlish:

De így hogy válaszoltam rá, még poénosabb. :lol:

Amúgy kíváncsi vagyok, mindenesetre, kicsit korrektebben néz ki tőle a motor. Bár ennek semmi előnye. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Miért is? :lol:

Abból csak öregebbek vannak....ahhoz meg vehetek rögtön egy jól felszerelt lakatosműhelyt is. Ha meg rendben van akkor az sem olcsóbb..... :lol:

Mert az tetszik, ismerős a motor benne, meg tudnák min gyakorolni a hegesztőgéppel. ;)

Nem feltétlenül. De egy olyan áramlás ahol a kedvezőbb perdülete van a levegőnek kisebb nyomásveszteséget és jobb keveredést biztosíthat. De itt nem kell lóerőkre vagy ilyesmire gondolni. :lol:

Aha, és ezt el tudnád mondani 5 sör, és 6 jéger után is? :devlish:

Most volt nálam egy barátom, a hétvégén kivette a 1.3-as 54 lovas mocit a Jettából, és rakott bele egy 1.8-as autómatát százvalahány lóval. Kérdem mi van a motoszámmal? Aszonygya azt pont lecarom, csak azta hülye vigyort tudnám letörölni az arcomról amikor nyomom a gázt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aha, és ezt el tudnád mondani 5 sör, és 6 jéger után is? :devlish:

Most volt nálam egy barátom, a hétvégén kivette a 1.3-as 54 lovas mocit a Jettából, és rakott bele egy 1.8-as autómatát százvalahány lóval. Kérdem mi van a motoszámmal? Aszonygya azt pont lecarom, csak azta hülye vigyort tudnám letörölni az arcomról amikor nyomom a gázt. :lol:

Nem pálya. Simán. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Húú de izgulok.... Holnap laborból képesítővizsga :lol: :lol: :lol:

Mikó' lesz már nyár hogy a pályán süvítsek lefele a balatonra??? :lol:

Nem vagy egyedül, nekem meg az érettségi vizsga kezdődik reggel... :devlish: ;)

Link to comment
Megosztás:

Mert az tetszik, ismerős a motor benne, meg tudnák min gyakorolni a hegesztőgéppel. :lol:

Ja, neked. Én már elégettem néhány tekercset az enyémmel, meg párszáz dobozt ívvel, így ez nem hoz lázba :lol:

Azt hittem van valami tudományos magyarázata a dolognak :lol:

A cél, hogy asszony naponta bejusson Gödöllőre, és ne egye le az én gatyámat (persze néha egy kicsit én is megzargatnám ;) :lol: )

Azért tökéletes ne legyen...időnként kell indok az autót buherálni :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap fesz. szabályzót cseréltem a generátorban, és az összerakásnál nem raktam vissza a légszűrőről a turbóra menő vastag csövet. :lol: :lol:

Mentem vele egy kört. :lol: Mintha rally autóban ültem volna. Fütyült mint állat, és volt sikerem a Mosonmagyaróvári utcákon. :devlish: :lol:

Komolyan mondom, ki kéne találni valamit, hogy ne tűnjön el ez a hang. Sajnáltam is visszatenni a csövet. ;)

Nekem meg az tetszik mikor esős idő van és nagy pocsoják és vizet kap a generátor és olyan jó hangja lesz sziszegős vagy nem is tudom milyen. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Húú de izgulok.... Holnap laborból képesítővizsga :lol: :lol: :lol:

Mikó' lesz már nyár hogy a pályán süvítsek lefele a balatonra??? ;)

Nem vagy egyedül, nekem meg az érettségi vizsga kezdődik reggel... :devlish: ;)

Húúú, de f***a nekem, 14 éve van érettségim és a Balcsi is csak 40 km. ;)

Na, jól van. Semmi szemétkedés, Csak ügyesen fiúk! :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.