Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Túltárgyalva :) köszi.

Nálam jelenlegi helyzet: gépjármű lassítása a féktárcsa fél centis vállára történő féknyereg-szorítással történik.

Mellékes tény hogy jelenleg a semmi pénz is jó lenne, ugyanis ezt is a jövő havi fizómból csinálom mert lassan télleg gáz lesz. A Textar féktárcsák már pipálva, de kéne még valami távtartó a tárcsa és a nyereg közé :)

Nincs mit! :D

A jelenlegi tényálladékból ítélve, nagyon kell már a fékbetét :D

úgy megégett a karom ma egésznap a napon... 9től vagy fél6ig kb. Bár még szívesen maradnék éjszakára is :D

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit! :lol:

A jelenlegi tényálladékból ítélve, nagyon kell már a fékbetét :)

úgy megégett a karom ma egésznap a napon... 9től vagy fél6ig kb. Bár még szívesen maradnék éjszakára is :D

Áhh még ráér... :) Láttam a Csergőnél a polcon egy hűtött tárcsát. Nah az ki volt használva rendesen. Nem volt rajta "fölösleges" fékező felület amit ne koptattak volna le róla. Igazából már a hűtő lamellákat fékezték le róla :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Áhh még ráér... :) Láttam a Csergőnél a polcon egy hűtött tárcsát. Nah az ki volt használva rendesen. Nem volt rajta "fölösleges" fékező felület amit ne koptattak volna le róla. Igazából már a hűtő lamellákat fékezték le róla :) :D :D

:D :lol: :D

Hát na hát használják :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mikor hozol nékem ablakemelőt ? :D

Ahogy megyek Pepe felé :) Fel van írva és ki van téve a kocsiba hogy ne felejtsem el, csak az a drága ügyfél felejtette el használni a gépet, és ha nem megy bele a példányszám akkor nem tudok menni karbantartani :) Nagyon remélem hogy a héten már mehetek, mert nekem is egyre sürgősebb lenne arra menni :D

Link to comment
Megosztás:

Kicsit mintha szét lennél csúszva... :) Aláírásilag.

Most egy ideig nélkülem lesztek. Ha szerencsétek van, regisztrál az "én vagyok egyedül nő köztetek" posztra valaki más és lecserélhettek. :D

Jók legyetek. :D

Te is jó légy. Azért néha nézz be, és tegyél rendet köztünk. Nem szeretnénk lecserélni. :)

Link to comment
Megosztás:

Caravan se lesz még egy, ha Sanci elkésik :lol: :)

:) :D

nemgáz.. egyedi :D

Vennem kell a héten 1 új számítógépet... Ez a mostani a 160 Gigás vinyómról eltüntette az összes adatot(egyik nap még rajta minden, másnap bekapcsolom, és sehol semmi) ... :D És elegem van hogy napról napra csinál valami kárt nekem... rászánok egy 100ast abból csak lehet már kapni.

Link to comment
Megosztás:

Miután csütörtökön felkerültek a 256-os fékek, megint ráz az autó, pedig most tavasszal nem volt ilyen gondom. A felni ki van egyensúlyozva és nem ütött eddig vele. Nem tudom mi lehet. Kormánymű? Futóműállítás?

A felni alatt nincs valami kosz? Én minden felrakás előtt megtörölgetem az agy környékét és a felnit is.

Ha csak csütörtök óta csinálja, akkor valami ott nincs rendben...

Link to comment
Megosztás:

A felni alatt nincs valami kosz? Én minden felrakás előtt megtörölgetem az agy környékét és a felnit is.

Ha csak csütörtök óta csinálja, akkor valami ott nincs rendben...

Tiszta, erre ügyelek. Tavaly nyáron is végig csinálta, most tavasszal csak minimálisan, csütörtök óta érezhetőbben. Inkább így mondanám.

Link to comment
Megosztás:

Ok, szépen letakarítottam az agyat is meg a tárcsát is mielőtt feltettem, hogy tuti ne legyen ilyen.

Fogalmam sincs mitől lehet.

Tavaly szabályoztattam a féktárcsákat és direkt kipróbáltam, változás egyenlő a nullával. Ugyanúgy rázott 110-es tempo környékén. Viszont jelentősen csökkent a bal alsó talpas cseréje után. Addig bujkáltam a kocsi alatt míg észre nem vettem, hogy a hosszú féltengelyen levő súly odébb van vagy 2 centivel, mint a festékbe nyomódott helye. Ki tolta odébb nem tudom. Visszaraktam a helyére, de hogy most attól javult-e meg vagy az új gumik tettek csodát nem tudom. Azóta még csak az M0-n próbáltam, nem pályáztam vele, de 120-ig hibátlan. Az 1,6-on van egyáltalán súly a féltengelyen? Vagy csak a nagyblokkos tartozéka?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.