Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Érdemes lenne utánanézni, mert elöbb pesten hozzák eztet a rendeletet, de onnan egy mozdulattal átveszik az egyéb nagyvárosok is, oszt azon kapja magát az ember pár év mulva, h be sem hajthat a komplett városba. És ebben az a vicc, h ez nem vicc, mert tervezik. :) Kék matricával még nem bacogatnak.

Mire jó az öreg Dízel. :)

71803400.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ezt olvastam, de úgy tudom, h c14nz mocival valami 2000-ig gyártottak f astrát...

Oké, de konrétan ez rajtad nem segítt, a tied 94-es. :)

:) :D :D :D :lol:

Jaaaaj.... egy benzines hányszor halt volna meg faterom keze alatt amikor szállít vele 450-500 kilókat futó nélkül :D

Ja, hogy kinyírni kell? Hozzátok ide! ;) :D A tied mikor tilt? Ja bocs tudom kifelejtették belőle. :D

Link to comment
Megosztás:

A mai nap eredménye: végre megint kocsival! :)

Egyszerűen iszonyatos szabadságérzetet tud adni az embernek... amíg nem volt, busszal jártam, de ha elmegyek a vasútállomásig a barátnőmért, meg ketten bemegyünk a városba, meg hazajövünk, az 1250 HUF... kocsival sokkal jobban megéri még mindig. De ezeken az egy megállós, háromszor átszállós akciókon, amiket itt Fehérváron kell csinálni, állítom, még taxival is sokkal gazdaságosabb...

Link to comment
Megosztás:

A mai nap eredménye: végre megint kocsival! :)

Egyszerűen iszonyatos szabadságérzetet tud adni az embernek... amíg nem volt, busszal jártam, de ha elmegyek a vasútállomásig a barátnőmért, meg ketten bemegyünk a városba, meg hazajövünk, az 1250 HUF... kocsival sokkal jobban megéri még mindig. De ezeken az egy megállós, háromszor átszállós akciókon, amiket itt Fehérváron kell csinálni, állítom, még taxival is sokkal gazdaságosabb...

Tegnap én se bírtam már tovább és kocsikáztam egy laza 25 km-t kocsival a környéken. :D Közben szólt a mötááál. :D :D

Amúgy ma a fehérvári állomáson kigyulladt egy M40-es (púpos) mozdony. Négy tűzoltó autó jött ki. Aztán úgy akarták eloltani a tüzet, hogy bekapcsolva volt a felsővezeték, valamint a forgalmista úgy akarta meneszteni a veszprémi vonatot, hogy a vágányokon keresztül volt húzva a tömlő. :)

Link to comment
Megosztás:

A mai nap eredménye: végre megint kocsival! :)

Egyszerűen iszonyatos szabadságérzetet tud adni az embernek... amíg nem volt, busszal jártam, de ha elmegyek a vasútállomásig a barátnőmért, meg ketten bemegyünk a városba, meg hazajövünk, az 1250 HUF... kocsival sokkal jobban megéri még mindig. De ezeken az egy megállós, háromszor átszállós akciókon, amiket itt Fehérváron kell csinálni, állítom, még taxival is sokkal gazdaságosabb...

Én meg autóztam majdnem 50 km.-t hozzátok, hogy befizessem a csekkemet a Citibankban. Mivel a Veszprémit bezárták.

De megsimogattam az öregasszony orrát. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap én se bírtam már tovább és kocsikáztam egy laza 25 km-t kocsival a környéken. :D Közben szólt a mötááál. :D :lol:

Amúgy ma a fehérvári állomáson kigyulladt egy M40-es (púpos) mozdony. Négy tűzoltó autó jött ki. Aztán úgy akarták eloltani a tüzet, hogy bekapcsolva volt a felsővezeték, valamint a forgalmista úgy akarta meneszteni a veszprémi vonatot, hogy a vágányokon keresztül volt húzva a tömlő. :D

:) :) :D

hmm.. :D

Link to comment
Megosztás:

Hátul dobfék ami rossz már, elől simer 2 hónapos fékbetétek... Nah? :D A francot érdekli hogy milyen :D csak működjön

Nekem pont az a bajom hogy már idegesítően sz.rok az elsők, de nincs pénzem megcsinálni. :) Jövő hónapra remélem összejön, így most többet pihen mint szokott, ma is itthon volt egész nap, és a Zafirával mentünk dolgozni mind a 2-en. Ha járok vele akkor annyira nem tűnik vészesnek (azt leszámítva hogy megnéztem milyen állapotok vannak ott, és inkább visszatettem a kereket hogy ne is lássam :D ) de bármilyen másik autó után beleülök akkor kicsit szenvedősen "méénemállszmáármeeeeg" érzésem van benne :)

Link to comment
Megosztás:

:) :) :D

hmm.. :D

Mozdonyvezető szólt, hogy "ember..." :D Aztán körbejárt és az ötödik vágányon elhagyhatta az állomást. Amúgy a 3. vágányon történt az eset ésa veszprémi a másodikról akart kimenni. A felsővezetéket meg még időben kikapcsolták és rádobtak egy földelést. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.