Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A kiskésit neki. :lol:

Fantasztikus mi? A játék jó már? :) Én már lassan unom. ;) :D

Nah, nekem meg van egy 15"-os monitorom 1024x768-as max felbontással, és egy 40 gigás vinyóval szerelt gépezet mellé. Értékelem a HD-t? :D :) :D :D

1280x1024 a minimum felbontás a HD-hoz. 720p szabványú filmekhez. :D Tehát nem. :D

Link to comment
Megosztás:

Fantasztikus mi? A játék jó már? :) Én már lassan unom. :lol: :D

1280x1024 a minimum felbontás a HD-hoz. 720p szabványú filmekhez. :D Tehát nem. :)

A demó ugye azért nem ment, mert nem szerette az audiodrivert. Megvettem a teljeset, az meg nem ad képet, vagyis a menü az megy, meg hang is van, de ló######t se látni. :D

Link to comment
Megosztás:

A demó ugye azért nem ment, mert nem szerette az audiodrivert. Megvettem a teljeset, az meg nem ad képet, vagyis a menü az megy, meg hang is van, de ló######t se látni. :)

Remélem ATi videókártyád van és azért nincs kép. :D Más magyarázatot nem tudok. DX9 kell neki minimum. Nekem DX11 van szóval... :)

Link to comment
Megosztás:

Jah, én is elkezdtem nézni egy ideje. Végre egy olyan "helyszínelők" ahol nem használnak délben a rét közepén, a tűzű napon is zseblámpát, és nem nagyítanak fel egy 320x240-es kameraképet, annyira hogy a szomszéd utcában parkoló autó felniküllőjén tükröződő ablakban meglássák hogy olyan kesztyűben tartják a fegyvert amiből az egész városban csak 3 darab van. :D De evvan. Nézem máshol :D :D Pár a zseblámpás-zoombajnokosokat is nézem ha lehet :D Nekem az is jó :D

Én azt csipem amikor cserbenhagyás van, van egy festékmintájuk pölö a konténer oldalán, berakják a sprektofotméterbe kiadja az összetevőket, és aszonygya, Ford Mustáng, nyitható tetejű 90-ben gyártották, a városban 3 embernek van ilyen, indulunk a címre. Mondom aztaaaa! :lol: Ehhez képest nálunk beballagsz a kapitányságra, hogy lezúzták a verdát a tecsó parkolóban, ahol ugye van kamera, aszonygya az ügyeletes: látta a rendszámot? Há nem, éppen a vasárnapi ebédhez valót pakoltam a kosárba. Na akkor írom:ismeretlen elkövető..... :) Ezek nem néznek tévét? :)

Ja értem akkor holnap reggel elindulok hogy péntekig átérjek:D

Jóvanna, én mást nem ismerek. :D

Link to comment
Megosztás:

Őt is úgy találtuk, hogy volt egy telefonszámunk, felhívtuk hogy síkolni kellene, mondta vigyük oda hozzá, mondom a címet. Jé ez a szemközti utca. :)

Lol. Én majd fel síkolom kiülök az utcára jó aszfaltos sík felület Ráhelyezem a hengerfejet az útra és elkezdem körkörösen mozgatni:D sztem JÓLESZ:D

Link to comment
Megosztás:

Na voltunk a szeméttelepen, meg a szennyvíztelepen. Tetszett nagyon. Egy Vivaroval mentünk...hát van benne erő :D :)

Felmentünk a rothasztótornyok teteje is nagyon vagesz volt.

Sanci! SZerintem tudod melyik az...az a két csúcsos tetős valami kint a sínek mellett a régi 4esnél.

Város felőli rész:

341366.jpg

És az ülepítők felőli rész:

341367.jpg

Erre mit is mondhatnék... :D :)

Hát igen.. :D

Tiv! Boldog névnapot!

Link to comment
Megosztás:

Na voltunk a szeméttelepen, meg a szennyvíztelepen. Tetszett nagyon. Egy Vivaroval mentünk...hát van benne erő :lol: :D

Felmentünk a rothasztótornyok teteje is nagyon vagesz volt.

Sanci! SZerintem tudod melyik az...az a két csúcsos tetős valami kint a sínek mellett a régi 4esnél.

Város felőli rész:

http://kep.psharing.com/341366.jpg

És az ülepítők felőli rész:

http://kep.psharing.com/341367.jpg

Hát igen.. :D

Tiv! Boldog névnapot!

És téged így feldob 4 medence kula-lé, meg egy kupac szemét? :D :D :)

Csatlakozom a többiekhez. Boldog Tiv.-napot :)

Link to comment
Megosztás:

Na voltunk a szeméttelepen, meg a szennyvíztelepen. Tetszett nagyon. Egy Vivaroval mentünk...hát van benne erő :D :)

Felmentünk a rothasztótornyok teteje is nagyon vagesz volt.

Sanci! SZerintem tudod melyik az...az a két csúcsos tetős valami kint a sínek mellett a régi 4esnél.

Város felőli rész:

http://kep.psharing.com/341366.jpg

És az ülepítők felőli rész:

http://kep.psharing.com/341367.jpg

Tiv! Boldog névnapot!

Itt aztán lehet buké :) Nagyon nem kívántál étkezni utána mi? :D

Igen igen...Én is Boldog Tiv napot kívánok a kedves cartársamnak :D

Link to comment
Megosztás:

Valakinek van valami ép-eszű ötlete ballagási ajándék témakörben barátnőnek? :lol: egyszerűen lövésem nincs mit lehetne :D (persze ha minimálköltségvetésű az plusz pont ;) :D )

Opeles alsónemű-szett? ;)

Ehhez képest nálunk beballagsz a kapitányságra, hogy lezúzták a verdát a tecsó parkolóban, ahol ugye van kamera, aszongya az ügyeletes: látta a rendszámot? Há nem, éppen a vasárnapi ebédhez valót pakoltam a kosárba. Na akkor írom: ismeretlen elkövető..... :) Ezek nem néznek tévét? :)

Há'majd hüe lenne csinálni maguknak többletmelót ;) inkább nézik a Győzekét mert ugye nem csak az "ügyfél" sorozatfüggő.. :D :D

Sanci! Szerintem tudod melyik az...az a két csúcsos tetős valami kint a sínek mellett a régi 4esnél.

Tiv! Boldog névnapot!

Tudom ;) de én már attól is rosszul vagyok ha a Tóci felüljáróján át kell menni :D az aszfalt is bakkecske szagú mostanság na de az pocsolyának nevezett valami egyszerűen förtelem.. :D

Én is kívánok! ;)

Link to comment
Megosztás:

"Lehet", hogy ezért utálják ám sokan nem? :)

Na ez az :D debreceni opeleseknél ugye felugrott a szó, hogy "Jennersdorf" amire én nem szándékozok idő de főleg lecsó híján menni de azt valahogy kapom, hogy "de jó neked, hogy keveset eszik.." :)

Apropó, kidobtam a 4 ezret használt légszűrőt, kapott egy újat és visszaesett a fogyasztásom 1 literrel :D -pedig ugyanazon hajtás, stb :D Áá, kicsit se poros felénk az ájer.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.