Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

kötegelővel TV-t szoktunk rögzíteni, szal szerintem is előbb megy szét a lökös mint az :)

Neeem, ezt már eljátszottam egyszer, akkor is a kötegelő szakadt, nem a lökös. Milyen a gyári patent ott, nincs valakinek róla képe? Unom magam, lehet bejátszom a tükörfűtés relét a helyére.

Link to comment
Megosztás:

Két kollegámnak is van C20NE cali.Szerintük sportkocsi és én kussoljak a corsával.Mondtam,hogy állok elébe egy racsingnak,szerintem lesz meglepi. :)

Valamilyen szinten azért butaságok ezek a kategóriaelnevezések. Régebben a sportautó a lapos, 2 ajtós, inkább kupé autókat jelentette. Mára ez megváltozott mert pl. egy Impreza vagy akár egy Golf GTI bőven nem ilyen forma szerint épül, viszont erős motor, és korrekt futómű van alattuk.

Link to comment
Megosztás:

A Calibra eddig is sportkocsinak számított. :)

Miért, mi lenne? Platós kisteher? :)

:D zotya :D

Igen, igazad lehet... A C20NE 116 lovas az X14XE pedig 90....de a súly különbség ezt kiegyenlítené. Érdekes kis összecsapás lenne, az tény!

szerintem eleinte a corsi megugrana, aztán a cali elhúzna

Link to comment
Megosztás:

Neeem, ezt már eljátszottam egyszer, akkor is a kötegelő szakadt, nem a lökös. Milyen a gyári patent ott, nincs valakinek róla képe? Unom magam, lehet bejátszom a tükörfűtés relét a helyére.

Elpocsékolt egy óra az életemből! :) Amiket használtam a reléhez saruk nem mennek be a biztidoboz hátuljába. :)

Link to comment
Megosztás:

Igen, igazad lehet... A C20NE 116 lovas az X14XE pedig 90....de a súly különbség ezt kiegyenlítené. Érdekes kis összecsapás lenne, az tény!

Na de ne feledjük, azért Caliban ott van a 150 lovas motor is, nem beszélve a 2.5 V/6 170 paci. Na meg a turbó. :) Azért ezek már sportkocsik. :)

Link to comment
Megosztás:

Na de ne feledjük, azért Caliban ott van a 150 lovas motor is, nem beszélve a 2.5 V/6 170 paci. Na meg a turbó. :) Azért ezek már sportkocsik. :)

Igen Tiv barátom, csak most a C20NE-ről beszélek, ami bizony 116 lovacska, gondolom JOhnny cartárs nem ágaskodna ha lenne az egyik Cali-ba turbo :D

Link to comment
Megosztás:

Igen Tiv barátom, csak most a C20NE-ről beszélek, ami bizony 116 lovacska, gondolom JOhnny cartárs nem ágaskodna ha lenne az egyik Cali-ba turbo :D

Ő nem? :) nem miiiiiiiíííííííííí?:D

faterom szerintem húzza az agyam:

-Holnap nem megyünk autót nézni?

- Vasárnap?

- hát piac van akkor is!

- de kereskedések nincsenek

-ja hát jó nekem végülis nem kell autó, nekem már van neked nincs.

-ménem jutott ez eszedbe reggel, meg multhéten miért nem mentünk akkor??

- nekem nem lényeg, neked kell kocsi

vááá :)

Link to comment
Megosztás:

C20XE??? :) :D Az nagyon büntetne.... Mondjuk ráférne már egy-két Calibrásra, hogy elkenjék a szájuk szélét. Tiszteletem a kivételnek.

el van az már jópárnak :)

eljárt felettük az idő... a turbó az még csak csak, dehát ilyen lambók ellen az is kevés...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.