Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

egyhavernak a 3mas horog akadt a szájába, másik, elletve ugyan ez :) olyat dobott, hogy maga felett akadt a fába, de vagy 15méter magasan.

cseppet se volt nevetés, mikor ott várjuk, hogy huh mekkorát dobott, aztán észrevettük a damilt :)

én is nevettem amikor megyünk be az ügyeletre...és a váróban ülünk...neki meg a szájában 1 kis darab damil és 1 horog... :D :D :D

Srác mondta hogy még az orvos is kinevette :lol: :D

De az úton én is folyamatosan könnyeztem a nevetéstől..szegény meg: Kussolj már....nem vicces b*zdmeg..

Én meg mondom hogy tényleg nem...közbe elcsukló hangon szakadtam :D

Link to comment
Megosztás:

én is nevettem amikor megyünk be az ügyeletre...és a váróban ülünk...neki meg a szájában 1 kis darab damil és 1 horog... :D :D :D

Srác mondta hogy még az orvos is kinevette :lol: :D

De az úton én is folyamatosan könnyeztem a nevetéstől..szegény meg: Kussolj már....nem vicces b*zdmeg..

Én meg mondom hogy tényleg nem...közbe elcsukló hangon szakadtam :D

Régen sokszor jártam az asszony elé a kórházba. Este jött egy csávó, összeverte az egyik újját kalapáccsal. Felküldték röntgenre, aztán jön vissza, hogy amikor csukódott a liftajtó maradt egy kis rés középen, ő meg bedugta az ujját, hogy jé hát nem ment össze az ajtó! Aztán összement teljesen. ;) Most fáj a másik ujja is. ;) :D

De a legdurvább eddíg egy fiatal pár, este orvossal szeretnének beszélni, nagy röhögés, hát....hát bent maradt a segédeszköz. :) Kérdezik, hát miért nem a nőgyógyászatra mentek? :) Ja, hát nem nekem, hanem a barátomnak! ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Régen sokszor jártam az asszony elé a kórházba. Este jött egy csávó, összeverte az egyik újját kalapáccsal. Felküldték röntgenre, aztán jön vissza, hogy amikor csukódott a liftajtó maradt egy kis rés középen, ő meg bedugta az ujját, hogy jé hát nem ment össze az ajtó! Aztán összement teljesen. ;) Most fáj a másik ujja is. ;) :D

De a legdurvább eddíg egy fiatal pár, este orvossal szeretnének beszélni, nagy röhögés, hát....hát bent maradt a segédeszköz. :) Kérdezik, hát miért nem a nőgyógyászatra mentek? :) Ja, hát nem nekem, hanem a barátomnak! ;) :D

:D :lol: :D :D

ÚÚÚRISTEN :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez az öv-dolog elindított valamit :) Én használom (általában) Városon belüli rohangászáshoz, amikor egy kerületben megyek 5 helyre, akkor időnként elmarad, de az általános indulási metódusom a "beül-becsuk-izzít/közben öv-indít" (így nem is kerül plusz 2 másodpercbe :) :D :D ) de ha pl.: nyáron rohadok a rakparton, repesztek 3,5-el 5 percenként, akkor nem rohasztom magamra a pólót még elöl is. Tudom...klíma...kussósz :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Ez az öv-dolog elindított valamit :) Én használom (általában) Városon belüli rohangászáshoz, amikor egy kerületben megyek 5 helyre, akkor időnként elmarad, de az általános indulási metódusom a "beül-becsuk-izzít/közben öv-indít" (így nem is kerül plusz 2 másodpercbe :) :D :D ) de ha pl.: nyáron rohadok a rakparton, repesztek 3,5-el 5 percenként, akkor nem rohasztom magamra a pólót még elöl is. Tudom...klíma...kussósz :D :D

ülj ugy mint a récerek, és akkor nem ér hozzá elöl :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a műhelyajtót vágta rá a szél a jobb mutató ujjamra, szétnyílt, mint 1 virsli. :)

Amikor összevarrták közben fotózam. ;) A haveromnak nem engedték, hogy nézze a műtétet. ;)

A főnököm szerint direkt csináltam. :)

Haverom meg egy új ágyat rakott össze, és kézzel húzta volna be a helyére azt a rugót ami nyitva tartja amikor az ágyneműtartóban kotorászik. Már megfeszítve kicsúszott a kezéből a rugó, a kampós vége meg átment az ujján. Tettek bele egy csövet, keresztben. Ez a b.rom azzal játszott hogy dolgozatírás közben a tollbetétet hányszor tolja át az ujján x másodpercen belül. :D :D :lol: Jah meg ha belefújt akkor sípolt :D Kicsit elpattant benne valami :D tök jól érezte magát azzal a sz.rral az ujjában. :D A tesitanár szerint szándékos volt :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm! :) Csak addíg ölelgetlek, amig fel nem kel az asszony! :D

Cserébe te is kapsz egy videót, nehogy azt mond, mindíg kihagyunk:Csak neked! :D

Bátor ember. :D

Köszönöm! :lol: Addig stimmel, hogy barna (már haj- és szemszínre gondolok), de kockahas ide, kockahas oda, én a mackósabbakat szeretem. :)

Link to comment
Megosztás:

Zotyának is. :) :D

Kösz Karcsi, forgasd meg jobban a kést! :lol: :D

Rögzítettem 4 kábelkötegelővel a az első lököst, ott allul, ahol eredetileg a patentok vannak. Az összes útpadka úgy van megcsinálva, hogy pont rácsúszok vele. Aztán amikor visszatolatok leszabja. :D Nem merem csavarral fogatni, inkább a kábelkötegelő szakadjon, mint a lökös törjön. Azok a függöleges pálcikák már úgyis el vannak törve allul. Gumiból nem gyártanak ilyet? :)

Link to comment
Megosztás:

Kösz Karcsi, forgasd meg jobban a kést! :lol: :D

Rögzítettem 4 kábelkötegelővel a az első lököst, ott allul, ahol eredetileg a patentok vannak. Az összes útpadka úgy van megcsinálva, hogy pont rácsúszok vele. Aztán amikor visszatolatok leszabja. :D Nem merem csavarral fogatni, inkább a kábelkötegelő szakadjon, mint a lökös törjön. Azok a függöleges pálcikák már úgyis el vannak törve allul. Gumiból nem gyártanak ilyet? :)

Vedd le a lököst, és csinálj egyet szivacsból :D A kábelkötegelő meg el fogja "vágni" a lökös műanyagját, a furattól a széle felé. A dobbetétnél volt így rögzítve nekem alul, de kivágta a széléig :)

Link to comment
Megosztás:

Vedd le a lököst, és csinálj egyet szivacsból :) A kábelkötegelő meg el fogja "vágni" a lökös műanyagját, a furattól a széle felé. A dobbetétnél volt így rögzítve nekem alul, de kivágta a széléig :)

Vékonnyal raktam fel, "csak úgy"megtartja, de ha erőhatás éri akkor elszakad. Végülis nem lenne drága egy új lökös, de minek? Arra sem tudnék vigyázzni. :D Vgy ültetni kellene, és akkor nem tudnák a padkák fölé menni. :D

Link to comment
Megosztás:

viszont ez 2ezer forint volt akcióban, hát mondom annyit megér, lehet hangerőt és hangmagasságot állítani. Alu rúdja van, ami teleszkópos. ;)

:D annyiért kettőt vettem a corában ;) igaz bottartó nélkül :D és a vicc, hogy nem használom.. :D

Ismerős az a Cali :D tegnap én is raccsingoltam egy kicsit Főnix taliról hazafelé jövetben egy 13x lovas Omegával :lol: hát kicsit elmaradtam de azon a fél mérföldön csak 60-70 métert vert rám :D nem is gondoltam, hogy ennyire gurul a szekér :D de volt is irdatlan koromfelhő mögöttem.. :)

Link to comment
Megosztás:

Vedd le a lököst, és csinálj egyet szivacsból :) A kábelkötegelő meg el fogja "vágni" a lökös műanyagját, a furattól a széle felé. A dobbetétnél volt így rögzítve nekem alul, de kivágta a széléig :)

kötegelővel TV-t szoktunk rögzíteni, szal szerintem is előbb megy szét a lökös mint az :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.