Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az ilyen hozzászólások után felmerül bennem a kérdés, hogy ki hujézte a Zotyát?? :D :lol:

Ki nem? :D :D

:) :)

Ez olyan dolog mint a biztonsági öv, akinek egyszer megmentette az életét, hogy nem volt bekötve, annak sosem tudod elmagyarázni, hogy a szerencsés 0.000001%-hoz tartozik!

Elég ha egyszer kell emiatt korrigálnod és pont nem lesz rá idő és/vagy hely (természetesen ezt sem neked sem senkinek nem kívánom)

Unokatesóm beletett egy fát a Caravan szélvédőjének a közepébe pár éve. (Persze előtte átjött az elején) Nem volt bekötve, lepattant a lufiról, és átesett a jobb egyre. A vezető lábterébe ment be a moci :D Ha nem esik át a túloldalra, akkor nem marad meg, mert nem tudja kiszedni haverja. 30100-20100415-FCGXn6.jpg

Persze azóta se köti be magát... 1x bejött, töbször nem fog...

Link to comment
Megosztás:

Ki nem? :lol: :D

:) :)

Unokatesóm beletett egy fát a Caravan szélvédőjének a közepébe pár éve. (Persze előtte átjött az elején) Nem volt bekötve, lepattant a lufiról, és átesett a jobb egyre. A vezető lábterébe ment be a moci :D Ha nem esik át a túloldalra, akkor nem marad meg, mert nem tudja kiszedni haverja. %7Boption%7Dhttp://pics.coldline.hu/pics/30100-20100415-FCGXn6.jpg

durvi :D

Link to comment
Megosztás:

Unokatesóm beletett egy fát a Caravan szélvédőjének a közepébe pár éve. (Persze előtte átjött az elején) Nem volt bekötve, lepattant a lufiról, és átesett a jobb egyre. A vezető lábterébe ment be a moci :) Ha nem esik át a túloldalra, akkor nem marad meg, mert nem tudja kiszedni haverja. http://pics.coldline.hu/pics/30100-20100415-FCGXn6.jpg

Persze azóta se köti be magát... 1x bejött, töbször nem fog...

Nem semmi :) :D Látod én ezért nem kötöm be magam soha! 18 éves elmúltam, én életem, én döntésem, ezzel le is zártam a témát.

Link to comment
Megosztás:

Unokatesóm beletett egy fát a Caravan szélvédőjének a közepébe pár éve. (Persze előtte átjött az elején) Nem volt bekötve, lepattant a lufiról, és átesett a jobb egyre. A vezető lábterébe ment be a moci :) Ha nem esik át a túloldalra, akkor nem marad meg, mert nem tudja kiszedni haverja.

Szerencsés srác.

Nem semmi :D :D Látod én ezért nem kötöm be magam soha! 18 éves elmúltam, én életem, én döntésem, ezzel le is zártam a témát.

Nem, nem lehet lezárni. :D Azért valljuk be, ez azon kevés esetek egyike, ahol nem jó a biztonsági öv. De nem véletlen találták ki. Elég megnézni, egy-két törésteszt-jellegű videót. Én kötöm magam mindig és elengedhetetlen tartozéka az autónak a gyermek biztonsági ülés.

De igazad van, ez mindenkinek a saját döntése. Nem megtéríteni akarlak. :)

Link to comment
Megosztás:

Zotya neked nem IZE rendszámod?

Nem. Játszunk még! Következő tipp? :)

Zotya! Nagyon boldog születésnapot Neked! :)

...és mivel ma szülinapos vagy, nem csípkelődünk annyit. :D Majd holnaptól! :D

Köszönöm! :D Csak addíg ölelgetlek, amig fel nem kel az asszony! :lol:

Cserébe te is kapsz egy videót, nehogy azt mond, mindíg kihagyunk:Csak neked! :D

Link to comment
Megosztás:

Szerencsés srác.

Nem, nem lehet lezárni. :D Azért valljuk be, ez azon kevés esetek egyike, ahol nem jó a biztonsági öv. De nem véletlen találták ki. Elég megnézni, egy-két törésteszt-jellegű videót. Én kötöm magam mindig és elengedhetetlen tartozéka az autónak a gyermek biztonsági ülés.

De igazad van, ez mindenkinek a saját döntése. Nem megtéríteni akarlak. :)

Szerencsés hülye...

Nem. Játszunk még! Következő tipp? :)

Köszönöm! :D Csak addíg ölelgetlek, amig fel nem kel az asszony! :D

Cserébe te is kapsz egy videót, nehogy azt mond, mindíg kihagyunk:Csak neked! ;)

Boldog szüüliiinaapoooot... Még írásban is sz.r a hangom... abbahagytam :D

Játék :lol: Én is játszahtok? ;) :D Képet is mellékelek :D

Link to comment
Megosztás:

Nem, nem lehet lezárni. :D Azért valljuk be, ez azon kevés esetek egyike, ahol nem jó a biztonsági öv. De nem véletlen találták ki. Elég megnézni, egy-két törésteszt-jellegű videót. Én kötöm magam mindig és elengedhetetlen tartozéka az autónak a gyermek biztonsági ülés.

De igazad van, ez mindenkinek a saját döntése. Nem megtéríteni akarlak. :)

Köszike :D De neked is igazad van :)

Csatlakozom én is az előttem szólókhoz, Isten éltesen sokáig születésnapod alkalmából kedves Zotya barátom :D

Link to comment
Megosztás:

Zotya szülinapi tortáján gyertya helyett féltengelyek lesznek? :) :) (nem bírtam ki, bocsiii)

Szerintem kétpólusú GM gyertyák. A tortát pedig 10W40 es Valvoline olajban sütik. Mellé lesz alsó felső hamuban sült rugó gumipogácsa. :D

BOLDOG SZÜLINAPOT ZOTYA.

Link to comment
Megosztás:

Sikerült pumpát vennem. Hagyományos, régi, kézi pumpa, aminek a tömlőjét lehet cserélni ha szükséges. 3800 mani volt egy biciklis boltban. Szégyen, hogy autós boltokban zömében csak műanyag belű, rögtön szétesek típusok vannak. Esetleg valami értékelhetőbb de az már 15-20e.

Link to comment
Megosztás:

Boldogat Zotya!

Amikor még tanuló voltam, belém verték az övet.

Ha tudom, hogy varoson kívül megyek, mar reflexből bekapcsolom. Inkább állok egy-két másodperccel tovább, mint kirepüljek a szélvédőn.

belém nem verték, hanem szépen rászoktattak, soha se volt olyan, hogy akár csak rámszot volna hangosabban az oktató érte.

Én mindig így csinálom reflexből: beülök bal 1-be, ráadom a gyújtást, bekapcsolom az övet, aztán indítok. :)

Boldogat Zotya! :D

jobb 1 be is nemde? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.