Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mi kezdődik? Sajnos nem kezdődik, mert ma szinte semmit nem haladtunk előre. Nem találtunk Kipuff csonkot, és a hengerfej sem ért vissza a gépműhelyből.

Az enyém sziszegett rendesen tavaly Soltvadkerten. :D :lol:

Kidobná Zolikát az uj asszonyával együtt, a kutya mellé. :D

Ja, és nem kéne mostanában forrasztópákát vennie. :D

Neeem, majd jön a többi is mellé :) de nem kívánom..! :D

Azóta tartok egy zacsiban pár használt himbát az ülés alatt, hátha véletlen szüksége lesz valakinek rá :D :D

Valószínű... :)

Link to comment
Megosztás:

Dízel. Mi az a tiltás? :D :D

bazzeg Zotya :D :D

Ugye milyen jó a diesel, aztán mennyi minden kimarad az életedből? ;)

;)

És akkor képzeld el a neje arcát mikor meglát a férje karjaiban :D vajon mi történne.. :lol: :D

:)

Szerintem nem maradna senki életben, hogy elmesélje. :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Ugye milyen jó a diesel, aztán mennyi minden kimarad az életedből? ;)
:D

Szerintem nem maradna senki életben, hogy elmesélje. :) :D

Múltkor néztem egy videjót amikor egy mantát próbálnak egyenesben tartani, hang: "tádádádádádádádádáááá.." öcsém, kell egy manta.. :D :D :lol: :D katt..

Majd mi megoldjuk a tiltást a fehéren.. :D :)

Link to comment
Megosztás:

Múltkor néztem egy videjót amikor egy mantát próbálnak egyenesben tartani, hang: "tádádádádádádádádáááá.." öcsém, kell egy manta.. :D :D :D :lol: katt..

Majd mi megoldjuk a tiltást a fehéren.. :) :)

Jó szar gumi lehet rajta, ha szárazon így elpörög, az enyém csúszós úton is sokkal stabilabb! :D :D Figyusz, a leömlő felett van az a hővédő lemez, tök rozsda, meg el is engedte pár csavar zörög mint állat. Érdemes ezt valamivel lefesteni? Megmarad rajta? Na meg a fékdobot is le kellene, mert azt is kezdi enni a rozsda.

Link to comment
Megosztás:

De a hangja jó, főleg 40. másodpercnél a búgás.

Hát én attól a difihangtól hülyét kapnék az tuti :D :) de azért nem hagynám ott ha egy kört csaphatnék vele :) ;) ;)

Ja, amúgy mostanában nem írtam sokat, mert karinapok vannak, de jelentem még élek. ;)

Épp azon gondolkodtam ne küldjünk-e valakit utánad :D "biztos sörbe fulladt, elvégre is egyetemista.." :lol: :D

Már én is láttam ilyen corsit :D

Múltkor Debrecenben én is láttam egy ezüst színűt, egy pillanatra meg is lepődtem mert caravanban még nem láttam B corsát :D esküszöm megtetszett.. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

szerintem nem rossz, láttam már borzalmasabbat...pl thalia :)

Opel szintet nézzé, ne franciázd el magad. A Thalia különben se nevezhető sedannak. Inkább egy csúnya bőrbetegségben szenvedő clio :) Kinőtt valami a s.ggére :D

Mai napja elment faternak a Zafirára. Elment lakatosbá'hoz, mert most volt az első nap hogy nem szakadt az eső reggel. A csápos az udvaron van, ezért várták a szárazat, de csak addig tartott amíg le nem vették a kipufogót :D Utána leszakadt az ég, úgyhogy elvoltak. Én dolgoztam, meg két cím között fölhívtak hogy " (lakatos): -Apád beletörte a leömlő csavarokat, ugorj be a Csergőhöz ha jössz Újpest felé"

"(Apám): -Józsi leflexelte a két nyakas csavart a középdob utáni toldásnál, ugorjá' el a Csergőbe"

:lol: :D :D Ezt játszottam egész nap. Dolgozom-Csergő-Dolgozom-Csergő....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.