Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

sztetek melyik?

1

2

Pár hete vettem mio moov blacket. egy 20as volt. Igo szoftvert feltettem rá, tökéletes. Nem fagyott le még sosem, megbízható kis gps. 400mhz-es proci, és 64 mb ram. Egy gps-re bőven elég a jó működéshez. (legalábbis arra amire kitalálták hogy mutassa/mondja az utat).

moov black

Engem megfogott az óriási kijelzője.

Speciel ezt ajánlani tudom csak. :) De az m400 is zsír csak okosabb pár országgal a gyári szoftvere. :)

Link to comment
Megosztás:

Pár hete vettem mio moov blacket. egy 20as volt. Igo szoftvert feltettem rá, tökéletes. Nem fagyott le még sosem, megbízható kis gps. 400mhz-es proci, és 64 mb ram. Egy gps-re bőven elég a jó működéshez. (legalábbis arra amire kitalálták hogy mutassa/mondja az utat).

moov black

Engem megfogott az óriási kijelzője.

Speciel ezt ajánlani tudom csak. :) De az m400 is zsír csak okosabb pár országgal a gyári szoftvere. :D

Ésjóvót? :)

Link to comment
Megosztás:

Na, lekerült du. a hengerfej. A 13 éves tömítés eddig birta. Van benne óra szerint 225 ezer km. de szerintem van az bőven 350 ezer. Viszont van egy repedésnek látszó valami rajta. Holnap kiderül tényleg az e? Ami rosszabb, hegeszteni kell a kipuff csonkot. Vagy kukázni egyet, ami nem egyszerű a turbó miatt. Kukázni kell egy dizeles szelephimbát is. :) Röviden ennyi eddig. Holnap jön a folytatás. :)

Link to comment
Megosztás:

Miért én tudom mindenre a választ!?

Csak. :D :lol:

Szeru mindenki!

Na feltettem youtubera egy

. Még a minősége sz.r mert most lett feltöltve, a youtube később javítja. És bocsi a két foltért az üvegen....Az úgy van, hozzá tartozik. :D

Nem nyomom neki inkább csak egy kis laza autókázás Debrecen-Mikepércs között.

Semmi tiltás? :)

Na, lekerült du. a hengerfej. A 13 éves tömítés eddig birta. Van benne óra szerint 225 ezer km. de szerintem van az bőven 350 ezer. Viszont van egy repedésnek látszó valami rajta. Holnap kiderül tényleg az e? Ami rosszabb, hegeszteni kell a kipuff csonkot. Vagy kukázni egyet, ami nem egyszerű a turbó miatt. Kukázni kell egy dizeles szelephimbát is. :D Röviden ennyi eddig. Holnap jön a folytatás. :)

El volt törve a szelephimba, úgy mentél? :D

Link to comment
Megosztás:

Szeru mindenki!

Na feltettem youtubera egy

. Még a minősége sz.r mert most lett feltöltve, a youtube később javítja. És bocsi a két foltért az üvegen....Az úgy van, hozzá tartozik. :)

Nem nyomom neki inkább csak egy kis laza autókázás Debrecen-Mikepércs között.

Jó a supercharger hangja váltáskor :)

Link to comment
Megosztás:

Jó a supercharger hangja váltáskor :D

Tényleg váltásnál mindíg szisszen valami 1et a videón :D :D :lol: :D

vagyis az inkább nyekergés lenne csak másképp adja ki, a kuplung hangja :)

Csak. :D :D

Semmi tiltás? :)

Hát....ha lenne ;)

Amúgy 53 másodperc körül jön szembe egy trélet hátulján egy fossá tört rendőr focus ;)

42-43 környékén meg jön egy rendőr szembe. ;)

Link to comment
Megosztás:

:D :lol: :D :D

bazzeg Zotya :) :D

Én letagadom. Nem is ismerem. :) :D

Jaj, olyanok vagytok! :D El van foglalva a szőke lánnyal, akivel szivesen hasizmot edzene, a kutya elhordja a fél házat, az autón is van mindig mit csinálni...

Nem lehet mindent észbentartani. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Jaj, olyanok vagytok! :) El van foglalva a szőke lánnyal, akivel szivesen hasizmot edzene, a kutya elhordja a fél házat, az autón is van mindig mit csinálni...

Nem lehet mindent észbentartani. :) :D

Téged meg majdnem feleségül vett, csak rájött hogy otthon van már egy. :D

Link to comment
Megosztás:

Röviden ennyi eddig. Holnap jön a folytatás. :D

Kezdődik.. :)

Tényleg váltásnál mindíg szisszen valami 1et a videón :lol: :D :D ;)

vagyis az inkább nyekergés lenne csak másképp adja ki, a kuplung hangja :)

Jówammán ;) tudjuk, hogy belesumákoltál egy turbót :D ;) csak előadod, hogy a szívódízel így megy :D persze.. :D

Még mindig jobb, mintha hazavisz és mikor emel át a küszöbön jut az eszébe, hogy ezt megtette már egyszer. :D

És akkor képzeld el a neje arcát mikor meglát a férje karjaiban ;) vajon mi történne.. ;) ;)

:D

Link to comment
Megosztás:

Kezdődik.. :)

:D :D

Jówammán ;) tudjuk, hogy belesumákoltál egy turbót :lol: :D csak előadod, hogy a szívódízel így megy :) persze.. ;)

És akkor képzeld el a neje arcát mikor meglát a férje karjaiban ;) vajon mi történne.. :D :D

:D

Mi kezdődik? Sajnos nem kezdődik, mert ma szinte semmit nem haladtunk előre. Nem találtunk Kipuff csonkot, és a hengerfej sem ért vissza a gépműhelyből.

Az enyém sziszegett rendesen tavaly Soltvadkerten. ;) ;)

Kidobná Zolikát az uj asszonyával együtt, a kutya mellé. ;)

Ja, és nem kéne mostanában forrasztópákát vennie. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.