Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tegnap délután voltam benzinkúton, és visszafelé jövet a vasúti átjáróban egy teljesen ugyanolyan autó mögé álltam be, mint a sajátom. Ugyanez a szín, ugyanilyen teljesen színre fújt lökösök, csak neki a tükörburkolatai is színre fújtak voltak (megjegyzem, ez elektromos tükreim burkolatát én is lefújattam már, csak még nem kerültek fel). Kezdem azt gondolni, hogy létezett ebből egy ilyen edition, már a 3. ugyanilyen festésű kocsi, amit láttam.

Én szombaton a madaras teszko parkolóban majdnem beültem egy uo astrába, mint az enyém. :) Még csodálkoztam is, hogy úgy emlékeztem a másik sorban parkolok....akkor néztem jobban meg, mikor nem nyitotta ki a távirányító :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap délután voltam benzinkúton, és visszafelé jövet a vasúti átjáróban egy teljesen ugyanolyan autó mögé álltam be, mint a sajátom. Ugyanez a szín, ugyanilyen teljesen színre fújt lökösök, csak neki a tükörburkolatai is színre fújtak voltak (megjegyzem, ez elektromos tükreim burkolatát én is lefújattam már, csak még nem kerültek fel). Kezdem azt gondolni, hogy létezett ebből egy ilyen edition, már a 3. ugyanilyen festésű kocsi, amit láttam.

Aha, ez már térgörbület, ha átléped a fénysebességet akkor meglátod hátulról saját magedat. Villogatni kellett volnaa féklámpával, szerintem az is villogott volna. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Aha, ez már térgörbület, ha átléped a fénysebességet akkor meglátod hátulról saját magedat. Villogatni kellett volnaa féklámpával, szerintem az is villogott volna. :D :D

Sőt, időugrás is volt, azért voltak rajta a fényezett tükrök :) Remélem nem, mert a jobb hátsó sárvédője az ívnél fekete volt, gondolom javították :)

Link to comment
Megosztás:

Sőt, időugrás is volt, azért voltak rajta a fényezett tükrök :D Remélem nem, mert a jobb hátsó sárvédője az ívnél fekete volt, gondolom javították :)

Megjegyezném, hogy szoktam én is fehérváron látni egy tied autót, csak a rendszám és a benne ülő emberke nem passzol. :D

Sok, első utam a tecsóba, beálltam acparkoló közepére, ugyan már, hófehér caravan, egyből kiszúrom. Aztán volt vagy 8. :) Azóta csak sarokba állok, abból csak 4 van. :lol:

Enyémet könnyen felismerni. Sötétkék és elől vagy hátul opelclub-os matrinya. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem hátul van a légterelő alatt, ahol már nem éri el az ablaktörlő. Meg egy kisebb az egyik hátsó oldalsó kisablakon.

Caravannál nem megoldható a verziód, mert mindenképp beleér az ablaktörlő. Másik megoldás, hogy az ablaktörlőtől balra rakod, a fekete részre az üvegen.

Link to comment
Megosztás:

Én szombaton a madaras teszko parkolóban majdnem beültem egy uo astrába, mint az enyém. :) Még csodálkoztam is, hogy úgy emlékeztem a másik sorban parkolok....akkor néztem jobban meg, mikor nem nyitotta ki a távirányító :)

Vagy 20 éve egyik ismerősöm járt úgy, hogy nyitja piros zsigulija ajtaját. Hmm... Kicsit nehezen fordul a kulcs. Talán megpiszkálták a zárat? Beül, indítana, aztán nézi a belső visszapillantón egy olvasó (nyaklánc)... Szétnéz, mindenféle idegen dolgok a kocsiban. Hát akkor látja, hogy egy másik autóban ül. Gyorsan kipattant, visszazárta az ajtót, közben azon imátkozott nehogy egy nagydarab fickó személyében rárontson a tulaj.

Link to comment
Megosztás:

Hová rakná máshova? :D

Kicsit hülyén nézne ki alul. :)

Tudtam ám!....Csak nem voltam benne biztos. :D :lol:

Szeretné valaki egy megbízható, szépen dolgozó, szakemberre bízni az autóját? :D

http://auto.indavideo.hu/video/Hullareszeg...akatos#comments :)

Szerintem ez csak kamupiás. Tele van a net álrészeg videókal, páran még ott tartanak, hogy ez menő, meg poénos. Ha nem akkor viszont jó hogy vettem hegesztőt. :D

Link to comment
Megosztás:

Tudtam ám!....Csak nem voltam benne biztos. :D :D

Szerintem ez csak kamupiás. Tele van a net álrészeg videókal, páran még ott tartanak, hogy ez menő, meg poénos. Ha nem akkor viszont jó hogy vettem hegesztőt. :lol:

Szerintem annyira nem lehet hülye valaki hogy poénból lecsiszolja a kereket, meg majdnem a kezét is :) Vagy igen? :) Komolyan nemnormálisak ezek... :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem annyira nem lehet hülye valaki hogy poénból lecsiszolja a kereket, meg majdnem a kezét is :D Vagy igen? :) Komolyan nemnormálisak ezek... :D

Sok ilyen van , beköttették a netet, vesznek kamerás mobilt, aztán minden szart feltöltenek a netre. Mittudomén Lacika röhög. Áll középen egy hülyegyerek aztán nyerítt, ennyi, kész, ez avideó. Aztán marha boldogak, hogy maradandót alkottak. Ha már videó, munkatársaim tökig érő sárban melóznak Szlvákiában: Klikk ide! Ez sajna nem kamu videó, ilyen az építőipar. Csak nem tudom akkor minek mentünk oda, tudták, hogy sár lesz. De ugye van főnököm, aki az Audiból jobban tudja. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Most jöttem meg a melóból, elmosta a munkát az eső. Nincs vezetékes víz, úgy kell pumpálni. Én voltam a szerencsés kiválasztott, egész délelőtt üvöltöztem: Megy a tó! Megy a tó! :D Senki nem röhögött, csak néztek :D nem látták a filmet. :)

mi is így jártunk....

Ennyi erővel otthon is hagyhatod :D :lol: :D

na ja :D

Gépkezelő-hiba :D :)

gépkezelő hiba mi?

szerintem meg csak szimplán szar ez a gép ehhez a munkához.

Link to comment
Megosztás:

Sok ilyen van , beköttették a netet, vesznek kamerás mobilt, aztán minden szart feltöltenek a netre. Mittudomén Lacika röhög. Áll középen egy hülyegyerek aztán nyerítt, ennyi, kész, ez avideó. Aztán marha boldogak, hogy maradandót alkottak. Ha már videó, munkatársaim tökig érő sárban melóznak Szlvákiában: Klikk ide! Ez sajna nem kamu videó, ilyen az építőipar. Csak nem tudom akkor minek mentünk oda, tudták, hogy sár lesz. De ugye van főnököm, aki az Audiból jobban tudja. :) :D

Biztos erre a videóra gondoltál? :D :) Kitalálom, Te vagy a sörözős szomszéd :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.