Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Miskolcon láttam először órákat a lámpa mellé szerelve, ami visszaszámol. Gondolom a leruccanó pestieknek találták ki... :)

Pesten meg 1000... :)

Úgy tudom, hogy veszprémben tesztelték ezt a visszaszámlálós rendszert. 2005-ben megjelent már az egyik fontosabb kereszteződésben. Jó dolog. Visszaszámolja, hogy mennyi van hátra a zöldből és mennyi a pirosból. Veszprémben már nagyon sok helyen van ilyen.

Link to comment
Megosztás:

Úgy tudom, hogy veszprémben tesztelték ezt a visszaszámlálós rendszert. 2005-ben megjelent már az egyik fontosabb kereszteződésben. Jó dolog. Visszaszámolja, hogy mennyi van hátra a zöldből és mennyi a pirosból. Veszprémben már nagyon sok helyen van ilyen.

Igen. Szerencsére a 100 ezres kamerás kereszteződésben is. Igy ha csak 2-3 mp van vissza a zöldből, inkább fék mint gáz. Tojok rá ha mögöttem anyáznak. :)

Link to comment
Megosztás:

Ennyi erővel otthon is hagyhatod :D :D :)

Azt azért nem, de húsvétkor megfordult a fejemben, amiker a linkelt helyről ki akartam járni, és ott volt a kifele vezető sor vége, hogy felmegyek a fűre, és terepezek egy kicsit a szomszédos áruház parkolójába. :D De aztán győzött a józan ész...pontosabban az asszony szólt, hogy meg ne próbáld! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne a cartársakhoz, hogy szombaton vásároltam tatabányán a csergőben egy pillagó potit és car, a boltos meg egy beszerelő által hiteles dokumentumot kér, hogy garanciában cserélje nekem. Blokk és ha kell az Ő személyes tapasztalata miért nem elég hozzá? Most vagy bacakodni akar velem, vagy nem tudom.

Várom a meglátásotokat erről a dologról, nekem nem túl fer dolognak tűnik sajna :)

Link to comment
Megosztás:

fingom sincs, de elég fos az egész...törik reped lövi le sorra a csöveket... nincs hét, hogy ne kelljen javítani... tegnap pl letépte egy nejlon a lámpát tartó konzolt...

manitu is ilyen tökre

Gépkezelő-hiba ;) :)

Nekem Debrecen tetszett nagyon. Olyan nyugisak a népek hogy még akkor is én vagyok a sztríítrészinges hülyegyerek ha féltett 60 lóval, és takarékra vett magammal közlekedek :lol: Viszont hót nyugis mindenki, és amikor már reflexből kezdeném be"bunkózni" magam a másik sávba, akkor az első ember elenged, amikor megvillan az indexem. Nekem bejön vidék :)

Költözz le ;) mikor a főforgalomba belépsz és kerül néhány amatőr na akkor az egy sóműsor ;) na de nagyfaluhoz képest feltétlen arany hely :D :D

Számlámpicsos kereszteződések meg a "leg"belvárosban vannak ;) kintebb nincs de ott fölösleges is lenne és jó mikor nem kell 2 percig a kuplungot taposnod, hogy "most..na most..mégse.." :D :D meg ha nem valami amatőr friss papíros hekkeli a forgalomvezérlést akkor valóban van zöld hullám ;) pl ha a 4-es vonalán akarok végig menni a városon akkor max 2 lámpa fog meg szabályosan közlekedve :D nem szabályosan ~55-60-as tempóval már azok se blokkolnak.. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Gépkezelő-hiba ;) :)

Költözz le ;) mikor a főforgalomba belépsz és kerül néhány amatőr na akkor az egy sóműsor ;) na de nagyfaluhoz képest feltétlen arany hely :lol: :D

Számlámpicsos kereszteződések meg a "leg"belvárosban vannak ;) kintebb nincs de ott fölösleges is lenne és jó mikor nem kell 2 percig a kuplungot taposnod, hogy "most..na most..mégse.." :) :D meg ha nem valami amatőr friss papíros hekkeli a forgalomvezérlést akkor valóban van zöld hullám ;) pl ha a 4-es vonalán akarok végig menni a városon akkor max 2 lámpa fog meg szabályosan közlekedve :D nem szabályosan ~55-60-as tempóval már azok se blokkolnak.. :D :D

Pesten se kell taposni, figyeled a gyalogos lámpáját, aztán innen csak a kanyarodók mehetnek előbb. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne a cartársakhoz, hogy szombaton vásároltam tatabányán a csergőben egy pillagó potit és car, a boltos meg egy beszerelő által hiteles dokumentumot kér, hogy garanciában cserélje nekem. Blokk és ha kell az Ő személyes tapasztalata miért nem elég hozzá? Most vagy bacakodni akar velem, vagy nem tudom.

Várom a meglátásotokat erről a dologról, nekem nem túl fer dolognak tűnik sajna :D

Pedig nem egyedi, mert amikor a neten vettem AC-pumpát akkor is csak úgy lett volna érvényes a gari, ha szerelővel rakatom be, és küldtek egy papírt amit ki kellett volna neki tölteni. De szerintem ez üzlettől is függ. Pölö amikor az Unixban vettem a Boxerhez termosztátot, csak annyit mondtak, mivel nem tudtam a motorkódot, hogy ha nem jó, akkor használható állapotban hozzam vissza, és becserélik, szó sem volt szerelőről. Mondjuk egy csak nem belevaló alkatrész -téma volt, nem reklamáció hibás árú miatt.

Srácok én már iszom. :D :D :lol:

Én nem tudok inni, nekem csak technikumom van, nem jártam egyetemre/főiskolára. :)

Ma megjött a nyomatékkulcs. Legnagyobb meglepetésemre nem 28-210 Nm-ig állítható, hanem 10-210-ig. :) Így még inkább megérte az árát. :D

Az tök jó, akkor műkszik vele a HF-csavar is. :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap délután voltam benzinkúton, és visszafelé jövet a vasúti átjáróban egy teljesen ugyanolyan autó mögé álltam be, mint a sajátom. Ugyanez a szín, ugyanilyen teljesen színre fújt lökösök, csak neki a tükörburkolatai is színre fújtak voltak (megjegyzem, ez elektromos tükreim burkolatát én is lefújattam már, csak még nem kerültek fel). Kezdem azt gondolni, hogy létezett ebből egy ilyen edition, már a 3. ugyanilyen festésű kocsi, amit láttam.

Link to comment
Megosztás:

Pedig nem egyedi, mert amikor a neten vettem AC-pumpát akkor is csak úgy lett volna érvényes a gari, ha szerelővel rakatom be, és küldtek egy papírt amit ki kellett volna neki tölteni. De szerintem ez üzlettől is függ. Pölö amikor az Unixban vettem a Boxerhez termosztátot, csak annyit mondtak, mivel nem tudtam a motorkódot, hogy ha nem jó, akkor használható állapotban hozzam vissza, és becserélik, szó sem volt szerelőről. Mondjuk egy csak nem belevaló alkatrész -téma volt, nem reklamáció hibás árú miatt.

Én nem tudok inni, nekem csak technikumom van, nem jártam egyetemre/főiskolára. :)

Az tök jó, akkor műkszik vele a HF-csavar is. :D

Nekem annyit szokott mondani a bárdis haver, hogy 3 héten belül hozzam vissza, ha valami nem stimmel.... :D

Én járok egyetemre....... meg főiskolára is...............már vagy 20 éve....................liftet javítani. :D

Remélem nem az enyémen kell kipróbálnom :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A műszerfalban vannak gyárilag valahol izzók? Használtan vettem az autót, akkor már nem volt semmilyen háttérvilágítás. Alapból nincs, vagy csak kiégtek?

A kilométerórára gondolsz? Vannak, természetesen. A Gyik-ban van leírás a cseréjükről, ha jól emléxem. A középkonzolban (fűtéskapcsolóknál) is van. Nem csak a fényerőszabályzód van letekerve minimumra?

Link to comment
Megosztás:

A kilométerórára gondolsz? Vannak, természetesen. A Gyik-ban van leírás a cseréjükről, ha jól emléxem. A középkonzolban (fűtéskapcsolóknál) is van. Nem csak a fényerőszabályzód van letekerve minimumra?

a középkonzolra gondolok, mert ott minden teljesen sötét :? A kilóméterórám világít. Lehet én fejeztem ki magam rosszul az előbb :) Szóval középkonzol :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.