Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem akarlak elkeseríteni de ez a rádió egy ruppót nem ér:S Ne értsd félre nem a márkával van gondom. nekem is mnc-van és nem csúcs kategória.

D pl haver vett ilyet és zeneszámokat memória kártyáról nyomtuk egy idő után se előre se hátra nem tudunk lépkedni a számok között. Csak ha kikapcsolod majd be akkor tudsz te lépkedni. És sztem a hangszórókat se kristály tisztán hajtja gyengus. Szóval kb ennyit ér amennyi az ára. De sztem várj egy kicsit és tedd ennek az árához a dupláját és abból vegyél rádiót. Ez az én negatív véleményem volt meg tapasztalatom. Ha a spanodnak hibátlan, neked tetszik akkor hajrá. ÜDV

Én is terveztem innen egy ilyen megvételét, de maga a boltos beszélt le róla hasonlókat emlitve a termékkel kapcsolatban. Azt mondta, hogy elég sok a reklamáció/meghibásodás és tényleg nem javasolja. Nagyon korrekt volt. :)

Link to comment
Megosztás:

szerusztok!

Tegnap este kicsit szórakozgattam a gps-el, és rátettem egy ilyen cigányvajda hangot.. Hát míg jöttem befele munkahelyre.. :) :D

gyorsabban mentem 50től, és beszól: Ne tolasszad má neki annyira mert szííjel esik az a k*va zsiguli tessztvíírem.

Aztán amikor megérkeztem akkor meg: Meggyűntünk, most mit nízel mint a hugyozó malac ide akartál jönni..nem?? :D :D :D

Nem akarlak elkeseríteni de ez a rádió egy ruppót nem ér:S Ne értsd félre nem a márkával van gondom. nekem is mnc-van és nem csúcs kategória.

D pl haver vett ilyet és zeneszámokat memória kártyáról nyomtuk egy idő után se előre se hátra nem tudunk lépkedni a számok között. Csak ha kikapcsolod majd be akkor tudsz te lépkedni. És sztem a hangszórókat se kristály tisztán hajtja gyengus. Szóval kb ennyit ér amennyi az ára. De sztem várj egy kicsit és tedd ennek az árához a dupláját és abból vegyél rádiót. Ez az én negatív véleményem volt meg tapasztalatom. Ha a spanodnak hibátlan, neked tetszik akkor hajrá. ÜDV

Köszi az infót, és tényleg nem veszem meg. Havert felhívtam hogy meséljen már kicsit hogy amióta megvette milyen tapasztalatok vannak... néha magától mozog a hangerő... számokba nem lehet beletekerni, sőt van hogy 3 próbálkozásból 2szer nem olvassa a pendriveot... Szóval nem kell... tényleg retek :) Köszi az infót tőled is. :D ;)

Én is terveztem innen egy ilyen megvételét, de maga a boltos beszélt le róla hasonlókat emlitve a termékkel kapcsolatban. Azt mondta, hogy elég sok a reklamáció/meghibásodás és tényleg nem javasolja. Nagyon korrekt volt. :lol:

és tőled is Brezsó! :D

Link to comment
Megosztás:

A Zafirán elf.sta magát a hátsó kipuf. dob, és a leömlő után az a flexibilis, fémhálós izé. Dobot talátam, de azt a fémszövéses valamit azt csak csővel, katival együtt láttam mindenhol. Létezik hogy az nincs külön, vagy én vagyok a balpöts? :) :)

Abból létezik univerzális, csak a méreteit kell tudni. Vaterán is láttam árult vki ilyesmit.

Link to comment
Megosztás:

Vajon az országba mennyi lehet a legtöbbet futott.. :) :)

Sose tudjuk meg. Ha az eladókat nézed azok 99%-ban úgyis kétféle értékkel rendelkeznek: A 97-98 utániak, azok 165ezret, a 97 előttiek 230ezret mutatnak :D

Biztos nem vagy benne, mert neked dojcsból van, és ott nem tekergették :D Ami itthoni és mutat annyit mint a tied, az futott 2x annyit :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.