Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ma felkerült az autóra a fólia. :)

Kíváncsiságból rákérdeztem a srácra, hogy mi a helyzet az első ajtókkal.

Nagyon korrekt volt, elmondta, hogy ha akarom szívesen tesz oda is, de nem tudja garantálni, hogy a vizsgán átmegy és nem piszkálnak vele a sünök. Műbizi ide vagy oda. :)

Link to comment
Megosztás:

Ma felkerült az autóra a fólia. :D

Kíváncsiságból rákérdeztem a srácra, hogy mi a helyzet az első ajtókkal.

Nagyon korrekt volt, elmondta, hogy ha akarom szívesen tesz oda is, de nem tudja garantálni, hogy a vizsgán átmegy és nem piszkálnak vele a sünök. Műbizi ide vagy oda. :)

Nagyon baba lett :)

Mennyiért és hol csinálták (már ha nem titok ugye :D )?

Link to comment
Megosztás:

Ma felkerült az autóra a fólia. :)

Kíváncsiságból rákérdeztem a srácra, hogy mi a helyzet az első ajtókkal.

Nagyon korrekt volt, elmondta, hogy ha akarom szívesen tesz oda is, de nem tudja garantálni, hogy a vizsgán átmegy és nem piszkálnak vele a sünök. Műbizi ide vagy oda. :)

Nagyon szép autó.

Még a kocsi színe is sötétebb lett. :D :D

Link to comment
Megosztás:

cső mindenki!

Jó rég voltam erre megint...

Hát betegség gyílkol multhét szerda óta. 2 kötőhértyagyulladás ugyanarra a szemre, azért nem túl jó. Na mind1 már lassan vége van hálistennek.

Vasárnap betegség ide vagy oda haverokkal olyat autóztunk, meg kilátóztunk, meg kirándultunk, meg fotózkodtunk, ez volt talán a legjobb az egész húsvétban. Amúgy nekem k*rva sokat csal a kilóméterórám... :) Amikor megyek 105el a GPS akkor szól a 90ért... :D De méééé...... nemtom

Nem lehet hogy kisebb a kereked mint kéne? :) Nekem már pontosabb, csak a másik irányba :D 90-et mutat, és gps szerint 92-t megyek. átlag 2-3 al mutat kevesebbet. (az én kerekem meg nagyobb)

Link to comment
Megosztás:

üdvözlet :D :D :lol:

tartalmas hozzászólás

Az, de sokat kell még gyúrnia, hogy utolérjen. ;)

Ma felkerült az autóra a fólia. :D

Kíváncsiságból rákérdeztem a srácra, hogy mi a helyzet az első ajtókkal.

Nagyon korrekt volt, elmondta, hogy ha akarom szívesen tesz oda is, de nem tudja garantálni, hogy a vizsgán átmegy és nem piszkálnak vele a sünök. Műbizi ide vagy oda. :)

Szép, mind a két kocsi a tied? :) ;)

Akkor aktuális az olajcsere. :D :D

Ne is, mond elhozom aszerelőtől, várok még két hetet, és bejelentem az olaj-szűrők-cserét. Ki is bacnak azon nyomban. :D

Link to comment
Megosztás:

Ma felkerült az autóra a fólia. :D

Kíváncsiságból rákérdeztem a srácra, hogy mi a helyzet az első ajtókkal.

Nagyon korrekt volt, elmondta, hogy ha akarom szívesen tesz oda is, de nem tudja garantálni, hogy a vizsgán átmegy és nem piszkálnak vele a sünök. Műbizi ide vagy oda. :)

szééép :D Mik azok a kinövések a csomagtartó ajtó tetején az oszlopnál? :D :)

Link to comment
Megosztás:

Az, de sokat kell még gyúrnia, hogy utolérjen. :lol:

Szép, mind a két kocsi a tied? :) :D

Ne is, mond elhozom aszerelőtől, várok még két hetet, és bejelentem az olaj-szűrők-cserét. Ki is bacnak azon nyomban. :)

Önjelölt szerelő-bá'! változott a titulusa? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Két hét után tegnap végre meg kapta a kisautó az új matrinyát hátra a rendszámra, hmm szép sárga lett rajta :) Ez nekem 6585 Huf és 3 óra a Tb-i okmányirodában, tehát összegezném a műszakimat új forgalmival: 22875 Huf! Nem tudom most még volt-e értelme, de majd egyszer kiderül talán :)

Link to comment
Megosztás:

Gondolom éppen ezért minden Balázs Pali cd-t, programot, vindózt és kézikönyvet megvásárolsz originálisban. :)

ON

Palázs Pali-t csak IHM feldolgozásban hallgatok-nézek meg legfeljebb, programot írok magamnak, vindózt megeszi a pingvinem, kézikönyv nem kell, majd a totálkár autódoki segít :D :)

Link to comment
Megosztás:

Ma felkerült az autóra a fólia. :D

Kíváncsiságból rákérdeztem a srácra, hogy mi a helyzet az első ajtókkal.

Nagyon korrekt volt, elmondta, hogy ha akarom szívesen tesz oda is, de nem tudja garantálni, hogy a vizsgán átmegy és nem piszkálnak vele a sünök. Műbizi ide vagy oda. :)

Nagyon cééép :D :D

Igaza van! Ha a sünök nem is piszkálnak, vizsgán tuti nem megy át...Én is cserélem gyári üvegekre az elsőket, ha Júniusba megy vizsgára! ;)

A hátsó lökös is ráérett a színre fújásra...Nem gondolod kolléga? ;)

Csahogy valaki észrevette....ez testhezállóbb. :D De csodállom, hogy még így is van aki olvassa a tanácsaimat. :lol: De legalább nem lehet reklamálni. :D

Nem igaz....Nem vagy pancser! Pancserok nem nyúlhatnak az autómhoz, és elvégre a tükröket te fogod bekötni :) Tényleg...mikor is kell Győrbe kirándulnom? :D

Link to comment
Megosztás:

Mostanában fejembe vettem, hogy "jó lenne centrálzár a kocsiba..", de ahogy nézegettem nincs a hátsó ajtókon még a helye sem a vezetékeknek/átvezetőnek. Ezek szerint még az ajtók is mások felszereltségtől függően? Esetleg valami elkerülte a figyelmemet? :) Őszintén szólva nem szeretném kilyukasztani az oszlopot meg az ajtót.. :)

Link to comment
Megosztás:

10000 :D

Offkirály!! :) :) :D

Nagyon nagy :D

Videjó

Ilyet mi a sógorral szoktunk csinálni :D csak ő 2 kerekűbe nyomja.. :D

Kell hozzá egy jó torzítópedál meg egy gitárnak látszó tárgy.. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon cééép :) :D

Igaza van! Ha a sünök nem is piszkálnak, vizsgán tuti nem megy át...Én is cserélem gyári üvegekre az elsőket, ha Júniusba megy vizsgára! :D

A hátsó lökös is ráérett a színre fújásra...Nem gondolod kolléga? :lol:

De. Tervbe van véve.....festék megvan hozzá.... :D

Már kergetem az alanyt, de eddig olyan áron amit szántam rá csak sérültet találtam, de előbb-utóbb ráakadok. :)

Link to comment
Megosztás:

Mostanában fejembe vettem, hogy "jó lenne centrálzár a kocsiba..", de ahogy nézegettem nincs a hátsó ajtókon még a helye sem a vezetékeknek/átvezetőnek. Ezek szerint még az ajtók is mások felszereltségtől függően? Esetleg valami elkerülte a figyelmemet? :) Őszintén szólva nem szeretném kilyukasztani az oszlopot meg az ajtót.. :)

alol van egy egy gumidugó a b oszlop alján, illetve a hátsóajtók aljában műanyag dugók.

oda kukázni kell gumi átvezeő csővet, vagy venni.

Link to comment
Megosztás:

Holnap többet tudok. Lehet lesz maszek meló szombaton, ha nem, akkor reggel bemegyek Győrbe kábelért, és jöhetsz is.

Amúgy meg: nyányányányányányá!! Mim van nekem böbööööö!

Csak még nincs mire felrakni, a szerelő még csak most sajtolta össze a lengőkart, azt mondta reggelre bejelentette vizsgára. :)

Na ez nem szép dolog :)

Én már november óta várom ezeket a cuccokat..... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.